Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja poproszę :

 

HONDA NSX TYPE R 2002r :biggrin:


Heheh ale jestem podjarany , zdążyłem:) Honda ma tylko 475 PO ale prowadzi się , brzmi i wygląda KOZACKO:)  Ja pierdziu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny event się szykuje :thumbsup: Dzisiaj jestem na finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór to Lotus Elise 98'.

 

EDIT

 

Doczytałem post Nervusa. Prawdopodobnie będę jeździł tak, jak dotychczas, czyli w kratkę. Jeżeli ktoś chce Elise to ok, ja mogę wybrać ostatni.

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór to Lotus Elise 98'.

Rozumiem, że chodzi Ci o Lotus Elise Sport 190 '98?

Piszcie pełne nazwy modelu.

 

Mamy pierwsze auto z XX w.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera csl to ja chcialem kurde... no to TVR cerbera speed six

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór to:

Opera Performance, 350Z, '04

 

ale tylko warunkowo, bo już wiem że 3 wyścigów nie będę w stanie pojechać.

Jeśli ktoś pojedzie wszystkie, to oddaje Zet'a. Jak nie to chętnie pojadę w reszcie wyścigów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus, z 90 w dacie akurat w tych limitach nic ciekawego nie ma(nie mówię szybkiego) ale np. Mazda rx7 i NSX to są akurat auta z XX wieku. 

Mój wybór to Mazda rx7 02 (nie pamiętam całej nazwy, ale to Premium)

Polecam Lotusa esprita 02, nie testowałem żadnych aut, ale tym jeździłem kiedyś z Lakerem i Jaskim po nurbie i wiem, że jest mocny na prostej(na zakrętach też świetny bo to MR) i chyba idealnie się mieści w 490 Po z olejem.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dam rady dziś pojechać :( Powodzenia w dzisiejszym wyścigu.

 

Na następny event wybieram Lotusa Esprit Sport 350 '00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem o aktualizacji. Pobrało i zaczęło instalować, ale od 20 minut stoi w miejscu. Mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste ściganie.

Graty dla killkoy za świetne tempo i P2. Graty piotras za zwycięstwo. Dziękuję catani, Yogi, piotras, lalek za walkę bok w bok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za super event caly ten sezon byl zajefajnym doznaniem dla mnie wiadomo ze daleko mi do czolowki ale mimo to przez cale sciganie zawsze moglem sie świetne bawic jazda z "pajacami" :) zawsze jest swietna oby jak najwięcej takiej zabawy a co do dzisiejszego wyscigujednak stwierdzam ze idzie mi zdecydowanie lepiej bez treningu :) oczywiscie nie biore tego na poważne bo przecież nie bylo wszystkich na zakonczeniu i zapewne nie dojechal bym na pudle do mety dużo nie brakowalo nawet do no1 lecz ten swir piotras jedzi jak szalony i nie bylem wstanie z nim walczyc na kazdym kolku tracilem min sek a przecież w pewnym momencie mialem chyba 8-9 sek przewagi ale coz to sa wlasnie wyscigi.Gratulacje dla najlepszej trójki calego eventu dla pozostalych oczywiscie takze:):):):)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artexx to auto sie nie lapie bo ma docisk ''100'' a taki jest zabroniony.

ale da się zmniejszyć do 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale to nie ma znaczenia ze da sie zmniejszyc. Nie da sie sprawdzic tego ;) Poza tym specyfikacja eventu wyklocza auta z takim dociskiem:)

Odpada;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wchodzi w zakaz tuningu , podłoga , silnik ? , a jak zamontuję spoiler to docisk mam max 20 , rozumiem że się łapie ? ale czy to jest też tuning ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wchodzi w zakaz tuningu , podłoga , silnik ? , a jak zamontuję spoiler to docisk mam max 20 , rozumiem że się łapie ? ale czy to jest też tuning ?

Wszystko odpada. Zakaz tuningu powoduje ze auto musi byc jak prosto z fabryki, czyli zadnych czesci poprawiajacych docisk nie zamontujesz. Musi byc tak jak w tej operze co wybrales, tylko aero w mniejszym zakresie ;) mozesz tylko olej wymienic, zeby dodac pare PO, a z ustawien samochodu, to zmiany tylko w oponach i balansie hamulców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że pytam jak lama , ale wole teraz niż przed wyścigiem mam kombinować , *huj będę szukał dale chociaż kredytów mam jak na lekarstwo , popatrzę czy jakieś z mojego garażu się będą nadawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki za event, było rewelacyjnie. Niestety mocno odstaję od czołówki ale zawsze było z kim się pościgać. Dzięki przede wszystkim pela za wymianę pozycji i killroy, piotras za ciśnienie. Black na 3 kólku to nie wiem co myślałeś...? na pełnej pipie chciałeś wejść w ten zakręt zakładając że oddam pozycję :biggrin: ?...no i BUM! U mnie poważnie uszkodzone lewe przednie zawieszenie i koniec pogoni za killroyem, potem mój błąd z przeciągnięciem zjazdu do PITu (dopiero na 12 kólku) i strata kolejnych pozycji. Ale w końcówce jak zacząłęm się ścigać z Pelą podniosło mi ciśnienie :rofl: i pozwolił na poprawę moich czasów. Pela na ostatnim kólku bym cię dopadł gdybym też uślizgu nie złapał....ale to sobie można gdybać

Wyścig zajebisty :banana:

PS.: Dzisiaj wybieram autko do nowego eventu.


Biorę BMW M3 Coupe Chrome Line :whistling:

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×