Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne fotki Nervus :thumbsup:  Świetne autka , szkoda tylko że pogoda na tak długo się popsuła :( W pełnym blasku autka wyglądają naj naj:)  Może byśmy wrócili do zmienności na poziomie 10-13. Przy ''7'' jakoś to długo trwa , a tory już krótsze przed nami:)??  Do tego moja Hondzia jakoś za spokojnie wygląda ;)  Wpadnie do lakiernika dziś wieczorkiem , chyba :biggrin:

 

Mały offtop:) Nervus , wczoraj zakupiłem PvZ GW :biggrin:  :biggrin: Właśnie moje dzieci pierwszy raz w życiu grają online z innymi graczami.Podskakują na fotelach,krzyczą , piszczą , zabawa na 102 :biggrin:  Też mam fun , tylko rozkminić lepiej muszę  :biggrin:  :biggrin:  Brakuje  mi opcji rodem z COD MW2 ;) :crazy:  :nuke:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki Nervus :thumbsup:  Świetne autka , szkoda tylko że pogoda na tak długo się popsuła :( W pełnym blasku autka wyglądają naj naj:)  Może byśmy wrócili do zmienności na poziomie 10-13. Przy ''7'' jakoś to długo trwa , a tory już krótsze przed nami:)??  Do tego moja Hondzia jakoś za spokojnie wygląda ;)  Wpadnie do lakiernika dziś wieczorkiem , chyba :biggrin:

 

Mały offtop:) Nervus , wczoraj zakupiłem PvZ GW :biggrin:  :biggrin: Właśnie moje dzieci pierwszy raz w życiu grają online z innymi graczami.Podskakują na fotelach,krzyczą , piszczą , zabawa na 102 :biggrin:  Też mam fun , tylko rozkminić lepiej muszę  :biggrin:  :biggrin:  Brakuje  mi opcji rodem z COD MW2 ;) :crazy:  :nuke:

Mówiłem Ci :D Potrenujemy razem. Zacznij od Garden Ops

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerny dźwięk, żeby nam tylko dzisiaj nie wywrócił organizacji impry... To co miałem wczoraj pierwszy raz wymagało aż restartu konsoli - do tej pory co najwyżej wychodziłem i wracałem do pokoju by problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor jest mega miodny , wiadomo SPA:). Zapowiada sie tez wiele swietnych pojedynkow:) Mam nadzieje ze tak jak w piatek uda sie nam pokonac problemy z dzwiekiem;) Prosba zeby w razie utraty dzwieku szybko dawac znac. Czasami pomaga jak host i inni gracze wyjda z toru. Zazwyczaj utrata wystepuje gdy ktos wchodzi na tor. Prosba o jak najmniej takiego wchodzenis i wychodzenia.

Gdy te zabiegi nic nie daja zostaje Res konsoli a gdy i to nie pomorze ( tak bylo wczoraj:() to res pokoju.

Prosba tez o w miare wczesne pojawienie sie w pokoju by miec czas na pokonanie ewentualnych;) problemow.

Do wieczora Panowie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killroy dodam ze Ty tez przesadziles z agresywnoscia i poznym hamowaniem w 1 zakrecie bo jeszcze za nim dostales strzal od Aruwa puknales Lakera, szczescie ze lekko i bez uszkodzen:) Z pisaniem w czasie wyscigu to jednak przegioles.Twoje "dzieki" mocno mnie rozproszylo i nie tylko mnie. Twoje " graty" w czasie trwajacego jeszcze wyscigu rozproszyly Nervusa i stracil przez to pozycje:(!! Czlowiek sie skupia na jezdzie a tu mu wyskakuje jakis wpis nagle i mimowolnie patrzysz katem oka i bum :sad:

Proponuje by od kolejnego wyscigu za pisanie w czasie wpadala kara -4pkt.

Dodałem już taki zapis do regulaminu  :thumbsup:

 

Trochę się martwię, czy problemy dźwiękowe nie rozwalą nam dzisiaj startu  :mellow: Przy 16-tu zawodnikach jest wysoce prawdopodobne, że kogoś może to dopaść. Oby nie. Drugą rzeczą, która mnie martwi (w pozytywnym sensie), to frekwencja. Może się okazać, że znowu będzie więcej chętnych niż miejsc  :pardon: Jeśli ktoś wie, że go nie będzie, to proszę o wpis. Z Roberto i MalmO chętnych jest już 20 osób  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był tylko jak jaskiniowiec będzie to rozumiem że mój udział jest pod znakiem zapytania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerv, może lista dawnym zwyczajem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie liczcie dzisiaj. Jutro wyjeżdżam skoro świt i chcę normalnie pospać. :)

NIestety, bo na 100% wyścig będzie ekscytujący. Powodzenia dla wszystkich i oby wszystko przebiegło bez problemów technicznych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie ze dodali te smieszne wyscigi na sierra 1000000 za 1 okr. :) mam juz 8milionow jeszcze 12 I w koncu Ferrari za 20mln bedzie moje :D

Laker to wygra :).

to miala byc niespodzianka-spaliles jaski :)

A tak na serio to Piotras I tak cos oszuka jak zawsze I pewnie nikt nie wygra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies wyscigi za 1mln. ??? Powtarzalne , mozna farmic kredyty?? :))))

Co do wieczora to zasadzam sie na minimum 2 Mega pojedynki:) Z Shelby i Masserati, oba auta sa wolniejsze od Hondzi w zakretach ale z nawiazka odrabiaja na prostych. Swietna jazda przed nami chopaki;)

Lotus 350 i Ruf odjezdzaly wczorsj jak z napedem rakietowym:) Tutaj tylko jakies ''klopoty" moga pomoc;) Ciekawe tez jak szybki bedzie Roberto w Camaro, chyba nie zbyt szybki, jest potencjal by powalczyc;) Laker... chyba za szybki;) Piotras da sie zlapac;) Catani raczej odjedxie o ile babola nie strzeli;) Lotus Lalka mocno przyspieszyl po wymianie oleju;) Ciekawe tez jak Kairra i BMKI sie spisza na tym torze? Gustaw w swietnie ulozonej Mazdzi tez bedzie ciezkim orzechem do zgryzienia. Ciekawe czy TVR Tuscan sie dzis pojawi ns torze??:) Oj bedzie sie dzialo, bedzie;))

Nervus moze zapisy poprzez lajkoesnie podta stsrtowego , jak kiedys??

Artex co do Twojego startu to nie chodzi o Jaskiego konkretnie. Akurat w ostatnim wyscigu tak sie zlozylo. Ogolnie pierwszenstwo startu okreslane jest przez staz w GTbyNight. Na razie spokojnie , miejsce sie znajdzie pewnie:)

Kuwa , sorka za literowki ale mam za duze paluchy na pisanie z telefonu;)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi the zawody na Sierra mozna powtarzac ile razy chcesz ja dostaje million zazwyczaj :) I to za jedno okrazenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus moze zapisy poprzez lajkoesnie podta stsrtowego , jak kiedys??

Średnio się to sprawdza, bo nie wszyscy co jadą klikają i potem i tak jest rozkminka tuż przed wyścigiem. Mam nadzieję, że nawet jak ktoś będzie musiał pauzować, to nie straci zapału do kolejnych startów. Oczywiście wolałbym, żeby było nas na starcie tylu, ile jest wolnych miejsc  :P

 

Ale jak to ma pomóc w planowaniu, to proszę lajkować ten post, jeśli jesteście 100% pewni swojej gotowości na dzisiejszy wyścig.

 

Circuit de Spa-Francorchamps - 29/09/2014 23:00

 

Jedziesz? Kliknij  :thumbsup:

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuwa , sorka za literowki ale mam za duze paluchy na pisanie z telefonu;)

Polecam aplikacje SwiftKey. Trochę trzeba się przyzwyczaić ale aplikacja uczy się słów i podpowiada słowa także na podstawie historycznych wpisów.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi the zawody na Sierra mozna powtarzac ile razy chcesz ja dostaje million zazwyczaj :) I to za jedno okrazenie :)

Jesteś pewien że to nie jednorazowa impreza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam aplikacje SwiftKey. Trochę trzeba się przyzwyczaić ale aplikacja uczy się słów i podpowiada słowa także na podstawie historycznych wpisów.

Jeszcze lepszy jest Swipe, choć ten jest niby płatny ;) Myślę, że działa płynniej, lepiej zapamiętuje i podpowiada wyrazy ale może to kwestia konfiguracji. Co do Swiftkey - nie zapamiętuje mi niektórych słów ale - ponownie - może kwestia ustawień. Najlepsze w tych narzędziach jest to, że nie ma wygodniejszej i szybszej metody wprowadzania tekstu na telefonie. Nawet duży paluch plus spora tolerancja śladu przy pisaniu załatwia sprawę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to nie jednorazowa impreza?

wczoraj kase na tym zarobilem mam 8 milionow a mialem 1mln wiec chyba nice jednorazowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie ze dodali te smieszne wyscigi na sierra 1000000 za 1 okr. :) mam juz 8milionow jeszcze 12 I w koncu Ferrari za 20mln bedzie moje :biggrin:

gdzie szukać tych wyścigów , w sezonowych ?

dobra znalazłem :)

Edytowane przez artexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede prosze tylko o w miare punktualne rozpoczecie. Drodzy panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwalniam miejsce na ten event. Niestety nie dam rady pożyczyć konsoli, więc dopóki nie wróci moja nie mam co myśleć o startach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ide sie przekimac w koncu- dluga historia :) jak zasne to jade Ania mnie obudzi jak nie to chyba nie dam rady dwa dni na nogach :) . jesli pojade to Bede przed 23.00

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ciężko moim białym mercem ... Już trening nie napawal optymizmem. BL 1.42 i max 6 okr na oponach / baku... No ale walczymy ;-) sam wybrałem to auto wiec nie czas na narzekanie.

Co do wyścigu to dzieki artex za walkę bo pojechaliśmy kilka fajnych okrążeń.

Mercedes był spoko ale tylko przez pierwsze 2/3 okr. Kolejne 2 czas na poziomie 1.45/1.48

Na mecie udało mi się wyprzedzić artex i on_remigo. Tutaj pytanie bo nie wiem o co ci chodziło remigo. Napedzałeś się wielokrotnie poza torem i pełen gaz... Okr 17 i 18 w twoim wykonaniu to jakiś żart.. Co to miało być? Na okr 19 dojeżdża do nas Hells Angels a ty zamiast go puścić to walczysz o przedostatnia pozycję ze mną i go blokujesz? Na 20 i 21 okr znów lecisz poza torem na pełnym gazie (przed szukana start/meta). Na 22 tniesz eau Rouge i pedal gazu w podłodze? WTF? Daj znac o co chodzi bo ja tego nie rozumiem.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki chlopaki,chcialem sie zdrzemnac ale niestety zona mnie nie obudzila.szkoda bo regularne 2.36.0 i bl 2.35.2 (piotras-chowalem asa w rekawie) na SPA dawalo mi szanse na kolejne pudlo...albo blisko,trudno.. :(

Zawalilem nocke wczesniej po tym jak z Jaskim i Roberto zwiedzalismy widoki na Sierra zachcialo mi sie jezdzic wiec skonczylem grac wsiadlem w auto wzialem psa i pocisnalem na silver strand (plaza wydmy) do domu wrocilem o 9.00 rano potem siedzialem z dziecmi. W koncu musialem sie zdrzemnac ...cholera teraz wstalem i ch.. znowu bym pojezdzil :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mieliśmy z pelą kilka fajnych momentów , gdyby nie kontakt z bandą nie zjeżdżał bym do pitu , a jak wyjechałem było 3 okr. do końca i już miałem nikłe szansę żeby go dogonić , pod koniec któregoś okr. puknąłem cięnglasza , myślałem że nic mu nie zrobię , bo i tak do pitu musiałem zjechać , ale jednak uszkodziłem mu tylne koło i musiał też zjechać , naprawdę fajna walka z pelą , jego meś na prostej mi uciekał ale w zakrętach siedziałem mu na zderzaku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jednak dobrze ze nie pojechalem bo w takim stanie jak bylem wczoraj to i tak bym wszystko spieprzyl i jeszcze komus .

Ilu na starcie ? Kto wygral? Kto przegral? A kto uciekl? ...chyba tez nerwus musisz dac mi nr .tel bo od 4rano czekam na wyniki :)

Cholera Ania mnie budzila podobno przez pol godziny a ja tylko mamrotalem cos pod nosem :)

Z ta sierra to sie chyba pomylilem .chyba zalicza tylko nowy rekord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×