Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam jeszcze gorącą relację z wyścigu na SPA. Zapraszam do oglądania  :thumbsup: ==> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.309973719190301.1073741932.141213779399630&type=3

 

@Laker, ja dzisiaj pojeżdżę. Jednak dopiero po 21-ej. Jak położę dzieciaki spać. Jutro pierwszy dzień wdrażania w nowej firmie, więc bez szaleństw  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiliscie cisnienia na jezdzenia....a mam dzisiaj 900km zrobione w realu :)

Ktos dzisiaj jezdzi jakiesnsprinty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiliscie cisnienia na jezdzenia....a mam dzisiaj 900km zrobione w realu :)

Ktos dzisiaj jezdzi jakiesnsprinty?

ja zaraz bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki doki. Za 10 min sie montuje

Nie zasnij i nie podchodz do prysznica ;)

Edytowane przez SMokey76er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna fotorelacja Nervus:) kilka zdjec zdecydowanie nadaje sie na tapete :D

Edytowane przez swietym
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem LeMans kultowy tor najlepsi kierowcy i ekipy :) I juz mamy pierwsze fakty

Honoru Brytyjskiej korony i motoryzacji bedzie bronil-Sir Laker,lord black,i kilku innych

Dwoch yankes-ow przylecialo na wyscig i chca powtorzyc sukces forda-haha umiecie tylko w kolko jezdzic przez 24h :)

Jaskis makaroniarz przyjechal w maseratti.Wlosi mowia ze to talent na miare Fangio -???zobaczymy juz niedlugo.

Japonczycy w hondach tomkaira i mazdach podobno sikaja w spodnie na sam widok prostej mulsanne bo nigdy tak szybko nie jezdzili. Podobno jesli zawioda samego Cesarza (ktorego niesamowicie jara seria "GTbN") beda zmuszeni postapic wedlug kodeksu bushido,jedyna alternatywa dla "seppuku" to transformacja w gejsze (drugie hobby Cesarza)ciekawe ktory samuraj sie skusi??-:D

Ekipa z niemiec przybywa licznie do francji jak w 41' ale zapomnijcie o "blitzkrieg" jestem gotow na wasze ataki

Nie moge sie doczekac :D

Edytowane przez laker
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z Nurba znaleziona na wykopie:

 

I kolejna ciekawostka znaleziona na gtplanet:

http://www.gtplanet.net/gt6-update-1-13-released-fixes-numerous-software-bugs/?utm_content=buffere8ec7&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

 

To chyba rozwiązanie ostatnich problemów m.in. z brakiem dźwięków  :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja korzystam z wykopu :) 

 

Jeździ ktoś dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktos trenngi do piatku dzisiaj?

Ja jestem online gram z jakimis goscmi bo nikogo od nas nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, nie dalem rady wczoraj trenowac. Bylem u kumpla na grilu z rodzinka. Troche popilismy nalewek babuni;) Po powrocie nie mialem juz sil by odpalic GT. Dzisiaj sie postaram wczesniej pojawic.

Do wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałeś zabijać ludzi, przyznaj się! ;)

 

My wczoraj z Lakerem śmignęliśmy 3 fajne sprinty, w tym jeden na 5 okrążeń, opony/spalanie przetestowane. Tor jest w zasadzie prosty i boję się, że pomimo dobrego tempa innych uczestników Hells może nas wszystkich znowu przerobić na dżem dzięki swojej oszczędności  :)

 

Co do wieczora to jeśli dobrze pójdzie to po 19:00 dopiero ruszę z Wawy. W drodze do Lublina mam jeszcze jeden punkt "rozładunkowy" więc na miejscu mogę być na styk, na sam wyścig. Możliwe, że będę chwilę po 23:00, zaczekacie? Oczywiście jeśli będzie jakaś anomalia po drodze to będę pisał pewnie bezpośrednio do Yogiego na psn.

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnym koniem dzis bedzie Smokey :) niezle cisnal w sprintach

Nervus i jego schelby tez sa w gronie faworytow,mam nadzieje ze popada troche to wtedy takie cieniasy jak np. Piotras czy Jaski :) tez sie wlacza do walki.

Moim celem jest dzis Nervus i to z nim spodziewam sie powalczyc chociaz on rusza z konca stawki wiec mam fory na starcie :) Licze na to ze dojade w oierwszej piatce choc nie wiem jak sie esprity tutaj sprawuja :p

Ale niezaleznie od wyniku wiem ze to bedzie wypasiony wyscig mam nadzieje ze bedzie komplet.juz nie moge sie doczekac.zreszta w nocy nie moglem spac :) ale w koncu sie wyspalem i napewno dzis sie pojawie mam nadzieje ze moj play nie wylaczy sie podczas wyscigu bo ostatnio czesto zdycha i musze robic restart :(

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dopiero koło 22 będę wiedział czy pojadę , w poniedziałek na pewno nie dam rady (nocka) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Cienglasz, wczoraj bylem juz tak wciety jak wrocilem do domu ze faktycznie wolalem pozabijac;) Tak przyznaje sie bez bicia;)

Co do dzisiejszego wyscigu to nastawiam sie na jazde w srodku stawki. Na prostej rozwijam zaledwie 269 km/h ;) Ten tor nie jest steorzony pod Hondzie;)

A i spoko Cienglasz , zaczekamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w stolicy ale zaraz ruszam. Żona później włączy mi konsole żeby przyspieszyć, jak dojadę to od razu ogień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker nie podpuszczaj ;) Przez Ciebie koncze ostatniego drinka i trzezwieje do wyscigu, tak mi pojechales po ambicji ;)

Fakt, "datsun" ;) dobrze lata po tym torze, ale sprinty to jedno o wyscig - obawiam sie - skonczy sie jak zwykle.

 

No coz, jak nie polatamy to sie nie dowiemy ;)

 

p.s. to moj ostatni wyscig w tym evencie. Niestety, u mnie koncowka roku mega oblozona...tam gdzie sie da, postaram sie byc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względów zdrowotnych muszę odpuścić dzisiejszy i najprawdopodobniej poniedziałkowy wyścig :(.

Jak będzie później to się okaże. Mam nadzieję na szybki powrót do pajacowania :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady chłopaki. Nie czekajcie na mnie. Roboty drogowe co kilometr, ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×