Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

No i przeszłem:P Zostało mi tylko drugie podejście na hard, no i pytanko, zostało mi jedno nieodkryte ukryte trofeum, czy będzie to związane z fabułą gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme Makeover / Generalny remont

Musimy dokonać 30 destrukcji w New Marais, rozwalać należy większe obiekty. Ja skupiałem się na balkonach z podporami których jest bardzo dużo na pierwszej z wysp. Po każdej udanej rozwałce powinien pojawić się napis w rogu ekranu; "Wielkie zniszczenie +3 PD". Pojawienie się napisu trzydzieści razy skutkuje poza dodatkowymi XP również zdobyciem pucharku. Balkony najłatwiej niszczyć eliminując podpory, ja w tym celu używałem fali uderzeniowej.

ja mam problem z tym trofeum. rozwalilem juz chyba z 50 balkonow, cystern i innych wielkich obiektów. Za każdym razem pokazuje mi się napis "wielkie zniszczenie +5 PD" czy to moze miec jakies znaczenie, że jest 5 a nie 3? i ewentualnie jaki błąd mogę robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica w PD wynika z poziomu trudności(na łatwym i normalnym dostaje się 5 a na trudnym 3 punkty). Mi trofeum wpadło bez problemu, choć mam wrażenie, że też musiałem narobić więcej demolek, niż wymagane 30, ale nigdzie nie trafiłem, żeby to trofeum było zabugowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem szukajką, ale nic nie znalazłem o tym o czym chcę napisać.

Jeżeli jesteście wielkimi leniami i nie chce się wam biec przez pół mapy aby dotrzeć do danej misji, odłamka, ptaka z wiadomością itp. to w Infamous 2 jest możliwość teleportacji. Tak naprawdę jest to oszukiwanie, więc raczej nie polecam. Wystarczy, że wciśniecie :start: i przejdziecie do zakładki z misjami i wybierzecie "Stwórz misję" (nie pamiętam dokładnie nazw, ale na pewno traficie). Potem gdy jesteście w trybie tworzenia misji możecie bardzo szybko poruszać sie po mapie, więc zwyczajnie lecicie w interesujące was miejsce (możecie je sobie wcześniej zaznaczyć znacznikiem na mapie) i gdy już będziecie w danym miejscu to wychodzicie z edytora map. Troszkę chaotycznie opisane, ale powinniście wszystko zrozumieć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to oszukiwanie? ;) Wszystko, co nie jest zabronione, jest dozwolone. Fajny patent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to nie oszustwo, zwłaszcza, że daje tylko tyle, że nie trzeba drałować na drugi koniec mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Np. gdy mamy bardzo mało życia i na 100% zginiemy możemy teleportować się gdzieś gdzie nie ma zagrożenia, odczekać i teleportować się z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale nie prościej wczytać checkpoint po śmierci? Są prawie co chwilę. Gdyby ze śmiercią było jak w Dark Souls, to miałoby sens bawić się w jakieś teleportacje, ale w przypadku InFamous to niepotrzebne.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem szukajką, ale nic nie znalazłem o tym o czym chcę napisać.

Jeżeli jesteście wielkimi leniami i nie chce się wam biec przez pół mapy aby dotrzeć do danej misji, odłamka, ptaka z wiadomością itp. to w Infamous 2 jest możliwość teleportacji. Tak naprawdę jest to oszukiwanie, więc raczej nie polecam. Wystarczy, że wciśniecie :start: i przejdziecie do zakładki z misjami i wybierzecie "Stwórz misję" (nie pamiętam dokładnie nazw, ale na pewno traficie). Potem gdy jesteście w trybie tworzenia misji możecie bardzo szybko poruszać sie po mapie, więc zwyczajnie lecicie w interesujące was miejsce (możecie je sobie wcześniej zaznaczyć znacznikiem na mapie) i gdy już będziecie w danym miejscu to wychodzicie z edytora map. Troszkę chaotycznie opisane, ale powinniście wszystko zrozumieć ;)

Nice! Zacytowałem aby nie zginęło w gąszczu postôw ostatniej podstrony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extreme Makeover / Generalny remont

Musimy dokonać 30 destrukcji w New Marais, rozwalać należy większe obiekty. Ja skupiałem się na balkonach z podporami których jest bardzo dużo na pierwszej z wysp. Po każdej udanej rozwałce powinien pojawić się napis w rogu ekranu; "Wielkie zniszczenie +3 PD". Pojawienie się napisu trzydzieści razy skutkuje poza dodatkowymi XP również zdobyciem pucharku. Balkony najłatwiej niszczyć eliminując podpory, ja w tym celu używałem fali uderzeniowej.

ja mam problem z tym trofeum. rozwalilem juz chyba z 50 balkonow, cystern i innych wielkich obiektów. Za każdym razem pokazuje mi się napis "wielkie zniszczenie +5 PD" czy to moze miec jakies znaczenie, że jest 5 a nie 3? i ewentualnie jaki błąd mogę robić?

Ja to robiłem prawie tylko z cysternami w zajezdni. I jest na to rada, jeśli chcesz to szybko zrobić. Mianowicie, rozwal wszystkie cysterny (nie pamiętam ile ich jest , strzelam, że ok 7-8), potem wystarczy opuścić zajezdnie i powrócić - łatwo palne wagoniki respawnują się. Wystarczy powtórzyć to 3-4 razy i trofik jest nasz ;)

Możesz spróbować;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra . dzieki. sprobuje. ale wydaje mi sie ze cystern tez z 40 rozwalilem. no nic. nie zniechecam sie bo sama gra to ogromny fun;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i udalo sie w koncu. ale naprawde musialem sporo porozwalac cystern, balkonow, werand i silosów. ale do wszystkich ktorym nie chce wpaść rozwlajcie az do skutku. w koncu kiedys wpadnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta zajezdnia się znajduje bo nie kojarze a też by się przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta zajezdnia się znajduje bo nie kojarze a też by się przydało :)

Na drugiej wyspie w pół-zach cześci

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Extreme Makeover, mianowicie rozwalam te balustrady z przyporami i dostaje nie jak wszyscy piszą po 3 exp tylko po 5 expa. Mam wersję PL i to nazywa się Wielke zniszczenia, rozwalam również rusztowania i nic. Trofik nie wpadł a już grubo ponad 30 rozwaliłem. Co jest nie tak?

Edit: przeczytałem że nie tylko ja mam taki problem, a te cysterny to gdzie dokładnie znajde?

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poście dokładnie nad Twoim masz napisane gdzie są te cysterny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , mam problem z pucharkiem "Zamrozone srodki" chodzi o to że poprostu nie widzę 2 misji w Tym GasWork chodzi mi o misje w prawym górnym rogu i prawym dolnym, znajdują sie tam tylko misje po stronie zła ,lecz brak tych po stronie dobra

PS:gram jako dobry...Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kręcenie się tam po okolicy nic nie dało? Nie pamiętam dokładnie, ale może te misje odblokowują się później, wraz z przechodzeniem fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o które chodzi. Jesteś pewien, że przez pomyłkę nie zrobiłeś misji po stronie zła? To by tłumaczyło dlaczego widzisz tylko złe misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem 2-3 po stronie zła ale i tak powinny być widocze bo skreślały sie inne a nie te:/

No nic pewnie trzeba przejść gre od nowa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamrożone środki nie są możliwe do pomienięcia ? Po przejściu gry lub misje wcześniej można porobić wszystkie poboczne ( zwlaszcza od lodowego typka , bo to o nie chyba chodzi ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×