Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

samych silosów sie nie zniszczy, ale te rury między nimi zaliczają sie do trofeum. mi wpadło własnie jak je niszczyłem. no i platynka jest :P

nie mówie o tych wielkich silosach tylko o tych mniejszych stojących w grupie po kilka sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pytanie odnośnie "Z wielka moca[...]" Czytałem że wystarczy wykupić np czerwone moce tylko. Jednak nie zaliczyło.. Czyli jednak trzeba wykupic niebieskie także ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mam pojęcia jak zrobić to z przeleceniem 120m nwm z jakiego miejsca bd najlepiej próbowałem z katedry ale nie potrafię za chiny proszę o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z tej lodowej wieży, gdzie zdobywało się ostatni rdzeń.

Może ktoś mi odp. ? :(

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---> owNeD.bY.NeVA żeby wpadł pucharkw musisz wykupić wszystkie moce dla karmy krórą grasz (dobry albo zły) oraz wszystkie neutralne moce

---> chupa chups - chodzi Ci o pucharek "Nothing Can Bring Me Down" (utrzymanie się w powietrzu ponad 130 m)?

Jeśli tak, to nie szukaj jakiejś specjalnej miejscówki, wybierając złe zakończenie ten pucharek sam wpada podczas ostatniej misji, nie musisz kompletnie nic robić... :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać misję poboczną 'Siła na receptę'? Dochodzę do oznaczonego miejsca i spotykam zbugowanego medyka (Meksykanin?), z którym nie da się nic zrobić. Próbowałem już restartu gry. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać misję poboczną 'Siła na receptę'? Dochodzę do oznaczonego miejsca i spotykam zbugowanego medyka (Meksykanin?), z którym nie da się nic zrobić. Próbowałem już restartu gry. Z góry dzięki

Nie wiem czy dobrzze kojarzę misję (to misja na drugiej wyspie?), ale jeśli to ta o której myślę, to gdzieś obok musi leżeć konter z lekami, podnocisz go R2 i niesiesz we wskazane miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży jest, blisko tego medyka? Nie widzę go pinch.gif

EDIT: Odbugował się, ale nie ma mi nic do powiedzenia. Po środku wyznaczonej przestrzeni nic nie ma.

EDIT2: Już wiem w czym problem, ja tam miałem zanieść zapasy, a nie odebrać :) Thx za pomoc. Co wchodzi w skład 100% save'a? Mam wszystkie odłamki, 28 z 29 tajemnych wiadomości, wszystkie 51 mocy.

Edytowane przez ChomikRonaldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własciwie jak zdobyć trofeum

Pain Builds Character Cierpienie uszlachetnia Ukończ grę na trudnym poziomie.

Ukończyłem grę na złym i nie wpadło. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na bank jak wlaczyłem inFamous 2 od razu sie gra wlaczyła,Nie było mizliwosci wybrać poziomu trudnosci.Od razu była kacja gdy Cole walczył z wiadomą postacią na początku gry

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj przejśc jeszcze raz gre, i gdy będziesz już po zadaniu z Wolfem, sprawdz w opcjach jaki masz poziom trudności. Może jak niektórzy pisali gdy im gra przestawiała na poziom trudny, to może tobie np. ustawiła na poziom normalny i nawet nie zauważyłeś. Ale to są tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj przejśc jeszcze raz gre, i gdy będziesz już po zadaniu z Wolfem, sprawdz w opcjach jaki masz poziom trudności. Może jak niektórzy pisali gdy im gra przestawiała na poziom trudny, to może tobie np. ustawiła na poziom normalny i nawet nie zauważyłeś. Ale to są tylko moje przypuszczenia.

Z tego co se przypominam to tylko w opcjach zmieniałem odwrócone sterowania na normalne ale z poziomem nic. Najwyżej jak bede robił pucharki dla dobra to zagram jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety (albo i stety) zostaje Ci jeszcze raz przejść gre, i tym razem sprawdź sobie w opcjach jaki masz poziom ustawiony, po zadaniu z wolfem. Powodzenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety (albo i stety) zostaje Ci jeszcze raz przejść gre, i tym razem sprawdź sobie w opcjach jaki masz poziom ustawiony, po zadaniu z wolfem. Powodzenia :).

Ja ci powiem że bedzie to dla mnie przyjemność bo gra zajebista. Ale przejde jak odłamki i tajne wiadomosci zbiore/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie rozumiem o co chodzi z tym " Z wielką mocą wiąże się wielka władza " .. :P

Muszę wykupić wszystkie moce na Złej i Dobrej karmie w jednej grze czy można przejść gre osobno : przejść na złej karmie i wykupić, a następnie przejść jeszcze raz ale tym razem na dobrej i wykupić. Jak to jest ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzisz grę na DOBREJ karmie i wykupujesz tylko moce dla DOBREJ karmy oraz moce NEUTRALNE i wtedy wpada trophy. Nie kupujesz mocy dla ZŁEJ karmy bo i tak nie masz takiej mozliwosci. Co prawda jeżeli przejdziesz grę drugi raz na drugiej karmie to na tym savie odblokowuja ci sie moce dla OBU karm, jednak nie musisz ich kupowac all, po 1) dlatego jak napisalem wczesniej a po 2) dlatego ze w zyciu bys nie uzbierał tylu PD aby wykupic moce dla obu karm... Ja sam ledwo co wyzbierałem na misjach z edytora zeby kupic moce dobre i neutralne. Wiec jeszcze raz: kupujesz moce dobre i neutralne, a złe olewasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja i mam kolejny problem z trofeum

Land Lord Gospodarz Przejmij pierwszą wyspę w New Marais.

Tak zrobiłem wszystkie misje poboczne w New Marais Island to ta wyspa na początku i nie wpadło moze mi ktos pomoc dlaczego nie wpadlo skoro zrobilem wszystkie tam misje poboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak kolega napisal wyzej, a jeżeli już masz wszystkie tereny i dalej nie wpada to może to być wina poziomu trudności. Jeżeli przeszedłeś grę na danym poziomie trudności, a później wykonując misje poboczne zmieniłeś go na niższy, to zmień go z powrotem na ten, na którym przeszedłeś grę. Ja miałem tak kiedy wbijałem maksymalna negatywna karme: gre przeszedlem na Hard, a do wbijania karmy zmieniłem na Easy, kiedy miałem już maksymalna karmę osiągniętą trofeum nie wpadało, a kiedy zmieniłem z powrotem na Hard wpadło po sekundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×