Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłem Deep Down to od razu pomyślałem o Demon's Souls 2.

Zapowiada się niezły tytuł, czekam na jakiś filmik w dobrej jakości i konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy potworek nawet nie atakował tylko machał łapami czekając na ubicie. Troche drętwe to i wyglądające na oskryptowane ale zapewne to jest jakaś pre-alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znalazł się drugi tytuł ( w sumie trzeci ) dla którego wg. mnie warto kupić Ps4.

 

A tak w ogóle...ten tłumacz/lektor jest tragiczny xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lektor trochę mówił jak robot, ale widać że jest to tłumaczone na bieżąco z JP na Eng a nie czytane ze skryptu. :D

Deep Down zapowiada się na prawdę ciekawie. Wszystko generowane na bieżąco - teren oraz potwory - nawet wygląd potworów ma być generowany adekwatnie do wygenerowanej mapy.

Zobaczymy co z tego im wyjdzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole brak takiej mozliwosci i nizsze ceny ;)

 

tylko, że przy braku dzielenia gry nie będą kosztowały tyle ile 1 z 2 slotów więc lepiej niech będzie jak jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie bylo beki z Xbone wiec pora na kolejne dziwadlo ze stajni M$.

 

kqrk.jpg

 

Kamera z WIATRAKIEM :biggrin:

 

isyIFSIyjVjdk.gif

 

 

No i gif z wlaczania PS4, ladnie ten niebieski paseczek sie podswietla :)

 

uSu.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising 3 vs podswietlana dioda w ps4. Jednak warto kupic konsole tla takiego bajeru !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka wygląda fenomenalnie, poziomy Hype'u w moim krwiobiegu sięgnął 200 %, ciekaw jestem kiedy ogłoszą jakieś oficjalne bundle na PL. Wersję z Killzone łykam bez popity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej premiery, tym więcej mam jakiś takich mieszanych uczuć. Głównie chodzi mi o gry, bo są jakieś takie, no ja wiem na taką generacje jak ps3, a nie na nowa....  Mimo tego kupię, bo nikt już perełek nie będzie robił na ps3, bo wszyscy się przerzucą na nowo starą generacje. :P

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 mimo wszystko nie miało też super startu więc nie martwił bym się, a jeśli ktoś nie ma mocnego PC to na pewno znajdzie coś dla siebie bo jedyne co mogę zarzucić tytułom startowym to właśnie mała liczba mocnych exów ale będą za to grube multi-platformy ja BF4 czy Watch Dogs, do tego next-genowa FIFA i Killzone i starczy do czasu wytoczenia mocniejszych dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem link stronę wcześniej do tytułów startowych ps3, było ich całe 6 :) Dioda bajer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat premiery Fifa14 na ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat premiery Fifa14 na ps4 ?

Tak, będzie tytułem startowym :) Wyjdzie 29.11 na premierę konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że trzeba mieć PS+ żeby grać np w multi bf4?

Jeśli tak to będą na niej działały te same zdrapki co na ps3? :) ( tak wiem że to ten sam sklep ale wolę się upewnic:) )

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, do multika trzeba wykupić PS+. Możesz kupić zdrapkę, możesz nabyć kod w PSStore. Będzie działać.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że przy braku dzielenia gry nie będą kosztowały tyle ile 1 z 2 slotów więc lepiej niech będzie jak jest....

 

Odpowiedniki gier pudełkowych schodzą całkiem dobrze na PSS tylko dlatego, że jest możliwość dzielenia na dwa sloty. Jeśli na PS4 będzie możliwy tylko jeden slot, to będą musieli zejść z ceny, bo nikt takich gier nie kupi. Poczytajcie sobie zagraniczne fora, czy chociażby PS Blog EU. Tam ludzie wyśmiewają politykę cenową PSS w porównaniu do sklepów stacjonarnych czy chociażby Amazona. Do tego wyraźnie zaznaczają, że wolą przejść się do sklepu lub zamówić płytę z Amazona, niż płacić takie chore kwoty w PSS. Dlatego mam szczerą nadzieję, że to durne dzielenie na sloty zniknie, co wymusi na Sony zmianę polityki cenowej w cyfrowej dystrybucji na korzyść graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i gif z wlaczania PS4, ladnie ten niebieski paseczek sie podswietla :)

 

uSu.gif

Śliczna, Xone przy tej eleganci, to jakiś prostokąt z lat 90.

Wiadomo coś na temat premiery Fifa14 na ps4 ?

Będzie na premierę, ale różnica między wersją na PS3, a PS4, to nieco lepsza grafika, po prostu gra jest na szybko przepisywana na PS4, tak jak większość tytułów startowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten niebieski pasek gaśnie zaraz nie? :)

 

 

 

Odpowiedniki gier pudełkowych schodzą całkiem dobrze na PSS tylko dlatego, że jest możliwość dzielenia na dwa sloty. Jeśli na PS4 będzie możliwy tylko jeden slot, to będą musieli zejść z ceny, bo nikt takich gier nie kupi. Poczytajcie sobie zagraniczne fora, czy chociażby PS Blog EU. Tam ludzie wyśmiewają politykę cenową PSS w porównaniu do sklepów stacjonarnych czy chociażby Amazona. Do tego wyraźnie zaznaczają, że wolą przejść się do sklepu lub zamówić płytę z Amazona, niż płacić takie chore kwoty w PSS. Dlatego mam szczerą nadzieję, że to durne dzielenie na sloty zniknie, co wymusi na Sony zmianę polityki cenowej w cyfrowej dystrybucji na korzyść graczy.

 

to o czym piszesz to praktycznie utopia- już nie raz koncerny mówiły, że nie mają jak spuścić cen gier w PSS bo przecież serwery też trzeba utrzymać- ludziom wydaje się, że cyfrowe powinno być tańsze ale zapominają, że utrzymanie infrastruktury dla tej dystrybucji też kosztuje. Celem cyfrowej dystrybucji nie ma być niska cena a wygodny dostęp do nowości :D

 Vita nie ma slotów a ceny w cale nie są jakieś atrakcyjne w PSS więc lepiej niech już te sloty będą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hola hola , żebyśmy zaraz nie poszli krok dalej i nie stwierdzili że koncerny do gier na dvd/blueray dokładają ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to o czym piszesz to praktycznie utopia- już nie raz koncerny mówiły, że nie mają jak spuścić cen gier w PSS bo przecież serwery też trzeba utrzymać- ludziom wydaje się, że cyfrowe powinno być tańsze ale zapominają, że utrzymanie infrastruktury dla tej dystrybucji też kosztuje. Celem cyfrowej dystrybucji nie ma być niska cena a wygodny dostęp do nowości :biggrin:

 Vita nie ma slotów a ceny w cale nie są jakieś atrakcyjne w PSS więc lepiej niech już te sloty będą :biggrin:

 

Tak, i te same koncerny kiedyś mówiły, że cyfrowa dystrybucja to przyszłość i same plusy, a największy plus to niższe ceny gier bo odpadają koszty nośnika, tłoczenia, druku książeczek, dystrybucji, marży itp. I teraz koszt utrzymania serwera jest niby wyższy od tego wszystkiego? Jak można wierzyć w takie pi***olenie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe bo przecież to był jeden z argumentów wszelakich głosów poparcia dla cyfrowej dystrybucji że dzięki temu będzie można zejść z kosztami, a jeżeli mam płacić tyle samo lub nawet drożej to po co to wprowadzać, prawda jest niestety taka że chcą walić w używki i tyle, czego przykładem był MS i szybciutko się z tego wycofali jak im wiadro kału się na głowę wylało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten niebieski pasek gaśnie zaraz nie? :)

 

 

 

 

to o czym piszesz to praktycznie utopia- już nie raz koncerny mówiły, że nie mają jak spuścić cen gier w PSS bo przecież serwery też trzeba utrzymać- ludziom wydaje się, że cyfrowe powinno być tańsze ale zapominają, że utrzymanie infrastruktury dla tej dystrybucji też kosztuje. Celem cyfrowej dystrybucji nie ma być niska cena a wygodny dostęp do nowości :biggrin:

 Vita nie ma slotów a ceny w cale nie są jakieś atrakcyjne w PSS więc lepiej niech już te sloty będą :biggrin:

 

Spoko. Zobaczymy jak im spadnie popyt na cyfraki przy braku slotów i wtedy pogadamy. Nagle doznają olśnienia, że jednak warto byłoby zmniejszyć ceny, żeby cokolwiek sprzedać. No a przecież (jak słusznie zauważyłeś) utrzymanie instalki na serwerach kosztuje, więc tym bardziej będzie zależało im na sprzedaży odpowiedniej ilości cyfrowych kopii. Celem cyfrowej dystrybucji (w przypadku gier AAA) nie jest wygodny dostęp do nowości, lecz dymanie graczy na cenach, a w przyszłości wyparcie dystrybucji tradycyjnej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie slotów to na pewno im spadnie :)

 

inna sprawa, że bardzo w to wątpię bo przecież dużo ludzi lubi mieć więcej niż 1. konsolę stacjonarną i co wtedy? 2x to samo kupować? wątpię, żeby w to poszli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream mode on

 

wraca podzial na piec slotow

 

dream mode off

 

obawiam sie ze cos wykombinuja, na razie tylko potwierdzili ze bedzie kilka kont na konsoli, ale ciekawe wlasnie czy jedno konto bedzie moglo byc na wiecej niz jednej konsoli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×