Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie durne pytanie, można grać na podzielonym ekranie ? Jak włączyć, żeby pograć sobie na dwóch i wbić trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie durne pytanie, można grać na podzielonym ekranie ? Jak włączyć, żeby pograć sobie na dwóch i wbić trofea ?

Na podzielonym ekranie tylko misje coop. Single nie daje takiej możliwości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi 2 misji w coop do platyny. Psn id - draqfire. Dlatego szukam chętnego na. Szybkie ich ukończenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje wszystkich mapek z co-op do platynki. Z chęcią z kimś je na szybko pyknę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was mega prośbe i pytanie.  Zakupiłem dzisiaj Far Cry 3 i problem polega na tym, że jeśli jestem wpisany na konto to po włączeniu gry gra sie wczytuję i nie może się wczytać, płyta przestaje chodzić a gra nadalk się wczytuję. Konsola działa bo mozna normalnie wyjsc z gry.
Jeśli jestem wypisany z konta to gra wtedy normalnie się wczytuje i mogę normalnie grać.  Powiedzcie mi czy mieliście/macie też taki problem ???  jeśli tak to jak mogę temu zaradzić aby normalnie móc grać nawet wtedy kiedy jestem zalogowany. Dzięki wielkie za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie dzieje jak podczas grania wpiszesz sie do online? zwiesza sie?

Jak tam byly jakies latki bo juz nie pamietam to je usun i sciagnij znow. Plyta jest cala?

 

Jeszcze o takim przypadku nie slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta idealna dzisiaj zakupiona nowka gra. Jesli uruchomie gre nie wpisujac sie do psn to uruchamia sie normalnie i gdy probuje wpisac sie juz podczas gry np w menu to wyskakuje ze laczy z serwerami i tak sie laczy bez konca. Po prostu zebym mogl normalnie pograc to nie moge byc zalofowany do psn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta idealna dzisiaj zakupiona nowka gra. Jesli uruchomie gre nie wpisujac sie do psn to uruchamia sie normalnie i gdy probuje wpisac sie juz podczas gry np w menu to wyskakuje ze laczy z serwerami i tak sie laczy bez konca. Po prostu zebym mogl normalnie pograc to nie moge byc zalofowany do psn...

 

Laczenie z serwerami Ubisoftu?

 

Ja mialem do prawda cyfraka FC3 z PS+ i tez mialem z tym problem.

 

Pamietam ze pierwsze laczenie jak wchodzisz do gry mialo chyba jakis timeout - nie wiem moze ze 3 minuty i potem wyskakiwal blad polaczenia i luz mozna bylo grac.

Niemniej jesli z menu wybralem cokolwiek co wymagalo polaczenia sie z serwerami Ubi to nie bylo timeoutu ani mozliwosci anulowania tego dzialania i jedyna opcja to wyjscie z gry.

 

Jesli chodzi o sprawdzanie lacznosci podczas odpalania nowej sesji z gra po 2 nieudanych probach zaskoczylo i zaczelo dzialac - ale nie wiem jak i dlaczego - zastosowalem sie do zasady "nie wierz w cuda polegaj na nich"

 

Absolutnym kuriozum jest to ze nie ma opcji anuluj jesli chodzi o automatyczne laczenie sie z serwerami UBI bo nie kazdy potrzebuje tego do single playera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz MagEllan!

Mam właśnie identyczny problem z tym, że kiedy jestem zalogowany do PSN i włączam grę i przy pierwszym wczytywaniu gry (jeszcze przed menu)  wczytuje się i nawet po kilku minutach nic się nie dzieje.  Pozostaje mi albo czekać jeszcze dłużej... albo być wylogowanym bez możliwości korzystania z funkcji sieciowych...

Czyli mam rozumieć, że po jakimś czasie samoczynnie sytuacja u Ciebie się rozwiązała i działało juz normalnie?  Czy również grałeś wylogowany z PSN?

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś chiwlę i FC na dysku? Potrzebuje 1 misji do platyny. Chce już usunąć FC3 i zabrać się za "kupkę wstydu". PSN ID; draqfire

 

zanim ją wylosuje to prędzej wygram w lotka, albo dojdzie do tego ze sam przejdę na 2 pady hehe

Edytowane przez draq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz MagEllan!

Mam właśnie identyczny problem z tym, że kiedy jestem zalogowany do PSN i włączam grę i przy pierwszym wczytywaniu gry (jeszcze przed menu)  wczytuje się i nawet po kilku minutach nic się nie dzieje.  Pozostaje mi albo czekać jeszcze dłużej... albo być wylogowanym bez możliwości korzystania z funkcji sieciowych...

Czyli mam rozumieć, że po jakimś czasie samoczynnie sytuacja u Ciebie się rozwiązała i działało juz normalnie?  Czy również grałeś wylogowany z PSN?

Dzięki za odpowiedź.

 

 

Przeciez juz napisalem:

 

Jesli chodzi o sprawdzanie lacznosci podczas odpalania nowej sesji z gra po 2 nieudanych probach zaskoczylo i zaczelo dzialac - ale nie wiem jak i dlaczego - zastosowalem sie do zasady "nie wierz w cuda polegaj na nich"

 

 

 

Samo zaskoczylo, i tyle potem juz dzialalo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nad FC 3 spędziłem kiedyś dużo czasu i również pojawiały się błędy "wiecznego logowania" od czasu do czasu ale bardzo rzadko. Jeśli grasz w singla to co za problem wypisać się z PSN i grać oflline, bez czekania aż gra się połączy albo nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszego problemu i tak też robię :)   Zaciekawiło mnie dlaczego tak jest i czy tylko u mnie - stąd mój post.
Przez ten błąd nie mam dostępu do opcji multiplayer. Nie ubolewam nad tym, ponieważ kupiłem tą grę dla singla, ale sam fakt, że nie powinno takie coś występować, bo gdybym kupił ją w dniu premiery za 200zł czy więcej to byłbym na pewno bardziej zdenerwowany:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Far Cry 3 podchodziłem z rezerwą po leciwej "dwójce" jednak już pierwsze godziny z tym tytułem uświadomiły mnie, że to całkowicie inne doznania. Dopiero co zacząłem przygodę z FC 3 (jestem bodajże po 3 misji fabularnej), a na liczniku nabite ma już 8 h grania, nie popychając przygody do przodu, tylko skupianiu się na zwiedzaniu, przejmowaniu posterunków, wież radiowych i polowaniu (doskonalenie sprzętu).

 

W grze preferuję raczej cichą likwidacje przeciwników, co prawda snajpera jeszcze nie zakupiłem, ale do gustu przypadł mi łuk z celownikiem, który szybko stał się moja ulubioną bronią (kiedyś trzeba będzie się z nim rozstać, aby ponabijać pucharki i atakować posterunki w stylu Rambo z miotem ognia i z granatnikiem w rękach). Ale na razie preferuje cichy styl. :)

 

Na plus zaliczam przede wszystkim piękną wyspę, faunę i florę, dużo broni i możliwości, polowania na zwierzynę, oraz system rozwoju postaci, szukania skarbów itp.

Na minus, jazdę samochodem (to jakaś katorga), i rebeliantów, którzy są do siebie zbyt podobni. 

 

Na razie wystarczy, oceny jeszcze nie wystawię, za krótko w FC3 gram by poznać głębiej tę produkcję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do multi/coopa potrzebny jest online pass?

 

Do osiągnięcia 15 poziomu możesz grać bez online passa. Jeżeli np. chcesz przejść tylko 6 misji co-op dla wbicia pucharków to powinno Ci się to udać bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osiągnięcia 15 poziomu możesz grać bez online passa. Jeżeli np. chcesz przejść tylko 6 misji co-op dla wbicia pucharków to powinno Ci się to udać bez niego.

Do przejscia mapek w coop, pass jest obowiąxkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przejscia mapek w coop, pass jest obowiąxkowy

 

Mylisz się. Raptem dwa miesiące temu przeszedłem wszystkie 6 mapek mając do dyspozycji używaną grę z wykorzystanym kodem. Dopiero kiedy osiągnąłem 15 level online (wpadł dosłownie podczas przechodzenia ostatniej szóstej misji) nie byłem w stanie uruchomić kolejnej gry co-op, bo nie miałem wykupionego passa.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wie ktos czy Far Cry 3 z PSN ma polskie napisy? Bo jest fajna promocja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesć,jak stoi multi?ktoś w to jeszcze gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu nie było problemu za znalezieniem ludzi do grania, więc teraz gdy gra jest w promocji raczej też nie powinno być źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

300 - 400 w TDM, czasem trzeba poczekać na mecz. Na x360 ze 100 ale zawsze łączy do meczu choćby z Brazylijczykami co ciekawe.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie skorzystałem jakże z fajnej promocji na ta gierkę, nie dało się jej nie kupić za ta cene.. Chodziła za mną dłuższy czas.

Powoli zaczynam przygodę z nią i hmm, jak nie grałem w żadną inną część coś tracę na fabule? Wejdę w nią na tyle w tej części żeby ogarnąć o co chodzi? Niby nie ma polskich napisów, ale to chyba nie problem, część kumam, chyba, że jest jakiś sposób żebym je miał heh?

Na razie tylko biegalem i zabijalem jakieś zwierzaki, albo to one mnie zabiły. Mam pytanie odnośnie rozwijania postaci, w którym kierunku najkorzystniejszej będzie podążać dla takiego zielonego jak ja. I jak wygląda granie w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×