Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na x ale dokupiłbym na ps3 tylko mało ludzi gra,kilkuset na całym świecie i łączy mnie z serwerami w Brazylii i USA przeważnie,rzadko GB.Już chyba po multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś tygodnia gra nie potrafi nawiązać połączenia z serwerami FarCry.

Nawet specjalnie nie uruchamiam trybu online.

W menu po uruchomieniu gry następuje próba połączenia i w trakcie każdego spauzowania [co trwa minutę!].

Co jest grane? O co chodzi jakby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie, czy po przejęciu wszystkich posterunków nadal będą pojawiać się wrogowie ? Ponieważ brakuję mi jednego trofeum a został mi tylko jeden posterunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie, czy po przejęciu wszystkich posterunków nadal będą pojawiać się wrogowie ? Ponieważ brakuję mi jednego trofeum a został mi tylko jeden posterunek.

 

Tak, jeśli zostały Ci do ukończenia misje, p.s jakiego CI brakuje trofeum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zabić wroga wbijając mu noż. Musze posłużyć się przy tym tyrolką, spadochronem albo lotnią. Czytałem, że najprościej jest z tyrolki ale obawiam się, że nie znajdę odpowiedniego miejsca do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niedaleko posterunku znajduje się jakieś wzniesienie to udaj się na nie i skocz z niego używając spadochronu, leć nad posterunkiem i kiedy dostrzeżesz przeciwnika schowaj spadochron i zabij do nożem :) powinno się udać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zabić wroga wbijając mu noż. Musze posłużyć się przy tym tyrolką, spadochronem albo lotnią. Czytałem, że najprościej jest z tyrolki ale obawiam się, że nie znajdę odpowiedniego miejsca do tego.

 

W porcie piratów można to zrobić jest tyrolka bierzesz kamienia i zwabiasz przeciwnika za którymś razem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedaleko domu doktora który kazał Ci skołować grzybki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC3: Blood Dragon jest demko na PSN (Sklep psn->Letni festiwal->Najnowsze i nadchodzące)

 

Grałem demko i od razu kupiłem pełną wersją. Polecam gra! :)

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, kupiłem obłędną edycje i żałuje tych dodatkowych 30 zł. Easter egg było miłym zaskoczeniem ale te dodatki to latanie po lokacji i mordowanie ludzi. NUDA!!! A żeby zabić gościa z spadochronu to muszę się odpiąć nad nim czy lecieć aż będzie możliwość zdjęcia go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad nim sie odpinasz i kill, mozna tez to zrobic z tyrolki na tej samej zasadzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odświeżałem sobie grę na tym nowym stopniu trudności "master" i muszę powiedzieć że przez fenomenalnego "Blood Dragon" zdążyłem już zapomnieć jak badziewna i irytująca jest fabuła w podstawce. I nawet na tym najwyższym stopniu trudności grze brakuje wyzwania - wciąż jest łatwo i wszystkiego mamy pod dostatkiem. Marzy mi się taki Far Cry 2 z mechaniką FC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Far Cry 3 jest grą ,którą chciałbym nadrobić przez najbliższy czas (taki must have, którego rzecz jasna nie mam). Wiem że single jest motorem napędowym tej produkcji i głównie dlatego chcę kupić tą grę, lecz mam małe pytanko dotyczące także co-opa lokalnego (splint screen). no właśnie, czy na podzielonym ekranie jest dostępny jakiś osobny tryb? Coś odbiło mi się od ucha, że coś w rodzaju odpieranie fal przeciwników w nieskończoność (podobnie jak w MW 3), jak to tam dokładnie wygląda? Czy są jeszcze jakieś inne tryby na splint screenie? Pytam bo chciałbym pograć z bratem :biggrin:

 

Będę wdzięczny za pomocną odpowiedz. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeśli chodzi o co-op to jest 6 misji przygotowanych dla dwóch graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op w Far Cry 3, to jest bodajże 6 sześć dość krótkich liniowych misji, które polegają na parciu do przodu i zabiciu wszystkich wrogów. Jest tam jakaś historia, ale jest tak żałosna, że nie ma o czym mówić. Całość daje może z 4 - 5 godzin gry i ogólnie jest tak słabe, że mogłoby tego nie być. Ot, cały co-op. Żadnych fal ani niczego podobnego nie ma. Na pewno nie będziesz miał specjalnie przygotowanej pod co-opa dobrej zabawy na dziesiątki godzin, jaką miałeś w Borderlands 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na CO OPA  ?

dziś wieczór do 23 gdzieś mogę pyknąć .

Singiel ograny zostało mi dobić te 6 pucharków w co opie i mogę śmiało zabierać się za Metro .

Jak ktoś się zdecyduje to walić na schranz1985   (nick psn)

Headset jest, choć nie wymagany w sumie bo z tego co pyknąłem mapkę to dosyć prosty ten co op .

Przeszedłem chyba ze 2 mapki a żaden pucharek nie wpadł dziwne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś nie wie to mu powiem :P

W październikowym Plusie Far Cry 3   :)) Czyli ja komuś brakują misje w Coopie  będzie miał sporą ekipe do grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ayakashi mi to wpadło podczas fabuły. Jak jesteś na drugiej wyspie to na początku w barze idzie grać o duże stawki . Dawno nie grałem więc mogłem coś zapomnieć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, coraz więcej gier z półki :D ale nie żałuję zakupu FC3, ani AC3, dobrze, że leżą u mnie :D No gra jest mioda możę wróćę do multi by mało ludu grało a teraz może być ciekawie! KONIECZNIE POLECAM KAŻDEMU, FABUŁĄ WGNIATA W FOTEL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dobry sposób na trofkę Wielki Szu (1500$ grając w pokera)?

Z tego co pamiętam to na drugiej wyspie jest pewna misja poboczna i tam trzeba odzyskać nie pamiętam dokładnie ile ale lajtowo ich pokonasz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×