Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki wam. Chyba każde urządzenie, które zawiera port usb i jest zasilane przez daną chwilę prądem może ładować naszego pada od ps3. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam czy kiedys tak bylo (starszy soft), ale wczoraj jak ladowalem pada pod konsola to po jego naladowania konsola sama sie wylaczyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze. A nei sciagales czegos? Nie wszystko co ma usb moze ladowac pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Na początku napisze że wcześniej użyłem wyszukiwarki google dlatego pisze tutaj

Wczoraj kupiłem nowe ps3 jak sie okazało pad dołączony nie działa bezprzewodowo... próbowałe i restartu i kolejnego parowania wszystko na nic

po odłączeniu od kabla nic się niedzieje pad nie reaguje... Dodam że kupiłem drugiego osobno oryginalnego i z nim nie ma zadnych problemów z tego co się dowiedziałem i wyczytałem zostaje mi tylko wymiana tego pada. Zostaje tylko pytanie czy napewno nie da się już nic zrobić? A jeśli bede musiał oddać na gwarancji to mam dać całe ps3 czy tylko tego pada

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazgul89 :) więc to w Twojej sprawie bagmann dzwonił do mnie :)

Z tego co mi mówił to Twój Pad nie działa wogóle poza kablem USB - nie odpala, diody nie mrugają

To oznacza że pewnie coś z zasilaniem - może akmulatory są "martwe" lub coś czego się nie domyśłimy na odległość :(

Sugeruje dogadać się ze sklepem - tam gdzie kupiłeś konsolę - zazwyczaj jest coś takiego w sklepach jak 7 dni na rozruch. Ewentualna usterka w tym okresie to od ręki wymiana towaru. Powołaj się na to ...

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne sprzęt kupiony był w media markt więc myśle że nie będzie problemu z wymianą tylko zastanawiam się czy całą konsole wymieniać??? czy może wystarczy pada wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne sprzęt kupiony był w media markt więc myśle że nie będzie problemu z wymianą tylko zastanawiam się czy całą konsole wymieniać??? czy może wystarczy pada wziąć?

Polecam tylko zadzwonić do sklepu i zapytać żeby np. nie jechać na pałę z całą paką.

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że już o tym pisałem ale nigdzie nie widzę tekstu więc : czy opłaca się pad za 50zł czy lepiej za 150 normalny dualshock 3? z tego co widzę na allegro to jest dużo zamienników i wszystkie niby mają wibracje i wogle ochy ahy. Czy więc pałcimy za logo sony czy po 3 dniach padnie zamiennik?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że już o tym pisałem ale nigdzie nie widzę tekstu więc : czy opłaca się pad za 50zł czy lepiej za 150 normalny dualshock 3? z tego co widzę na allegro to jest dużo zamienników i wszystkie niby mają wibracje i wogle ochy ahy. Czy więc pałcimy za logo sony czy po 3 dniach padnie zamiennik?:-)

po 3 dniach może nie padnie ale na pewno szybciej niż DS3. Tak to już jest że płacimy w części za znaczek sony ale także za jakość wykonania. Na dłuższą metę bardziej opłaca się kupic ds3 niż co jakiś czas nowy wynalazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w goole i na forum, ale niestety nic nie znalazłem.

Jak to jest z filmami blue-ray? Aby je odtworzyć na PS3 niezbędny jest pilot, czy można sobie jakoś poradzić za pomocą np. pada lub jakoś inaczej?

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w goole i na forum, ale niestety nic nie znalazłem.

Jak to jest z filmami blue-ray? Aby je odtworzyć na PS3 niezbędny jest pilot, czy można sobie jakoś poradzić za pomocą np. pada lub jakoś inaczej?

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Wystarczy pad. Pilot jest poprostu wygodniejszy w używaniu ale konieczny nie jest. Ja osobiście uzywam nadal pada przy filmach i nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się przypisać inne funkcje przyciskom pada na PS3? Chodzi mi o to, by np. takie kółko na DS3 miało funkcję X'a. Potrzebne mi to do tego, ponieważ mam drugiego pada (Saitek P880), lecz u niego nie ma takiego samego układu przypisanych funkcji do przycisków jak w DS3, co podczas gry irytuje :whistling:. Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Taki jest urok padow nieryginalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z padem . Problem polega na tym ze gdy gram w strzelanki i chce isc prosto to postac idzie jakby lukiem w lewo . W kazdej grze jest to samo . Czy ktos cos poradzi?:) pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie ze chcesz isc prosto. Ale czy galke wychylasz na wprost? Czy mzoe tylko Ci sie wydaje ze wychylasz na wprost? Poza tym jezeli postac idzie lukiem to znaczy ze galka ruszasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Sprawdź inny Pad

2. Kup puszkę sprężonego powietrza (15zł) i przedmuchaj przyciski

3. Jeżeli masz gwarancję oddaj pada do naprawy

4. Jeżeli nie ma już gwarancji patrz punkt 2 tylko z jednoczesnym rozkręceniem Pad'a

5. Jeżeli nic nie pomoże - wyrzuć Pad'a i kup nowy lub oddaj do naprawy odpłatnej

6. Po przeczytaniu postu ggara - sprawdź czy aby na pewno prosto znaczy prosto :) analog to wredna bestia jest

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem czlowiek patrzac na ekran chce wychylic galke na wprost, ale tak w rzeczywistosci po prostu galke przechyla troche krzywo. Dobrze to widac np w Hustle Kings jak uderzasz bile wlasnie w sposob wychylajac galke w dol a potem do gory. Gracz musi wtedy albo patrzec na galki czy prosto wychyla tracac przy tym walory wizualne na ekranie, albo patrzy na ekran, ale odruchowo przechyla galke niekoniecznie prosto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze raz powtarzam ze nie zdaje mi sie . Przykladowo gram w UT z kumplem on musi ciagle krecic galka w prawo bo skreca mu w lewo . zamienilismy sie padami tego problemu nie bylo na ds 3 . Czyszczenie i inne rzeczy robilem .

Edytowane przez maciek1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nasze "dopytki" jednak wynikają z małej szczegółowości twoich wypowiedzi która jest w tym momencie dość istotna ...

Czy mamy rozumieć że problem występuje na padzie innego producenta (zastępczym) ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×