Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans podłączam przez najlepszy kabel usb jaki mam w domu (na innych tez sprawdzałem i d***).

Rozkręce go i sprawdze tym miernikiem czy w ogóle jest jakieś życie w tej baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś dosyć dziwne pytanie, szukasz pada do gry snajperką, jakby do posługiwania się tą bronią potrzebna była specjalna wersja z maskowaniem ghillie :)

Sam miałbym pytanie, które już wielokrotnie powracało w tym temacie, jednak pozostało bez konkretnych odpowiedzi. Potrzebuję drugiego Dualshocka, żeby dzieciaki w wakacje pograły w wyścigi Sonica na splitscreenie, bo dosyć już mam potykania się o kabel od Logitecha, który został mi jeszcze z czasów gry na PC. Na allegro najczęściej kupowane są te tańsze wersje sprowadzane z Azji, niewiadomego pochodzenia. Są przystępne cenowo, często z roczną gwarancją. Tygodniowo łączna sprzedaż sięga setki sztuk, więc podejrzewam że na tym forum są osoby, które taki pad posiadają. I tutaj pytanie - jak takie pady sprawują się przy normalnym użytkowaniu? Dzieciaki grają bez wibracji, więc na ich sile mi nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takeigo pada, dostałem go w 7 dni. widać że jest to niedoróbka, przesyłka przyszła z Singapuru. Ale musze przyznąć ze jestem zadowolony. Cena ponad połowa niższa a w grze nie ma żadnej różnicy. Działa sixasis wibracje i wszystko inne jak nalezy. jesli mialbym komuis polecic taniego pada to moglbym wlasnie tego tanszego mimo ze to porobka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak długo trzyma na jednym ładowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną sprawę dotyczącą pada Dualshock 3. Dzisiaj z samego rana kiedy grałem w MoH,przestał działać mi przycisk "Kółko" . Próbowałem resetować ps3,ale nic nie działało ;/, wie ktoś, może co się stało z padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkręc go i zobacz czy wszystko z nim ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma może ktoś jeszcze u siebie pada Nyko Zero? Chętnie bym odkupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną sprawę dotyczącą pada Dualshock 3. Dzisiaj z samego rana kiedy grałem w MoH,przestał działać mi przycisk "Kółko" . Próbowałem resetować ps3,ale nic nie działało ;/, wie ktoś, może co się stało z padem?

Też mi sie wydaje że zostało tylko rozkręcić i sprawdzić co w trawie piszczy.... albo po prostu pieprz....nij nim o podłogę może pomóc serio xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze na allegro jest sporo padow w cenie 2 lub nawet 3 razy nizszej niz normalna. Na padach jest niby napis SONY i wygladaja tak samo

http://allegro.pl/no...1704255268.html

jak to jest? to jest oryginalny pad? mozna smialo kupowac bez strachu ze rozwali sie lub nie bedzie wspolpracowal? (pady sa wysylane z hong kongu)

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisane jest, że lokalizacja USA.

edit

Rzeczywiście, wysyłka z Hong Kongu.

Trudno powiedzieć. Nie jest to co prawda cena 30 zł, jak przy większości podróbek, ale może się okazać, że to i tak nie są oryginały.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic jeszcze to samo za 40-50zl tyle ze wysylka 50zl wiec wychodzi na to samo. Chetnie bym kupil takiego pada jesli rzeczywiscie jest on oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałbym już dopłacić tą kasę i mieć pewność. Zrób jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dotrze że coś co kosztuje o połowę mniej albo więcej od standardowej ceny, to podróba psująca się po 2 tygodniach. Jest takie bardzo mądre powiedzenie. Chytry dwa razy traci. Zapamiętać i stosować się całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze moze to byc to samo co pady za 130zl wiec jak ktos kupil to to niech sie wypowie bo mam hajs ale wiadomo ze lepiej kupic 2 w cenei 1 jesli nie odbija sie to na jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takowy i niestety nie działa, napisałem maila do sprzedawcy no i zobaczymy co z tego wyjdzie(pad z Chin).

Edytowane przez dj79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole nie dzialal od poczatku czy sie zepsul? (tam jest napisane ze trzeba odeslac kontroler co imo jest smieszne)

ale patrzac na komentarze to wszystkim dziala

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez pierwszy miesiąc. Poza tym, nie wiesz, że większość wystawia komentarze od razu, więc jak im taki pad umrze, to przecież nie wystawią drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takowy i niestety nie działa, napisałem maila do sprzedawcy no i zobaczymy co z tego wyjdzie(pad z Chin).

pewnie napisze ci , ze na swoj koszt bedziesz musial go do niego odeslac (do chin czy hong-kongu) i on wtedy rozpatrzy reklamacje. jak ja uzna to pewnie ci sprawnego odesle.

a jak reklamacji nie uzna (co jest wielce prawdopodobne), zawola pewnie o kase zeby mogl ci zepsutego pada odeslac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na allegro praktycznie nie da się odróżnić pada oryginalnego od podróbki. Te drugie można dostać w cenie od ok 40 do 140, więc nie ma pewności, że gdy zapłaci się więcej, pad na pewno będzie oryginalny. Pady na pewno działają, tylko czy wytrzymają dłużej niż kilka tygodni, to już chyba zależy od szczęścia. Najpewniej jest chyba niestety jednak kupić w którymkolwiek sklepie, żeby w razie czego mieć możliwość zwrotu. Dzisiaj sprzedawca, który w jednej aukcji sprzedał ponad 50 padów i nie otrzymał żadnego nieprzychylnego komentarza, dostał taki kwiatek:

"Nie kupujcie tych PADÓW !!! Tania chińska podróbka z napisem Sony.Użytkownik zgłoszony na policję.Pady przestają działać po kilku tygodniach ! Czytaj na forum PS3Site w dziale kup pan cegłę (strona 40)"

:) Czyli nie ma co liczyć, że da się zapłacić te 80-100zł i nie dostać klekota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie.eu są tanie pady i z pewnością są oryginalne. Dual wychodzi jakieś 140 z przesyłką. (są i za 100 od alternatywnych sprzedawców, ale tu gwarancji nie ma). Polskie karty płatnicze (zwykłe bankomatowe), w większości są akceptowane, więc dajcie sobie siana z tym Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna to okazja na allegro moge kupic pad'a z warszawy z polskiej dystrybucji z gwarancja za 140zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×