Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam wielką prośbę aby przetłumaczyć ten tutoriał z poniższego linka bo nigdy nie uczyłem się angielskiego,po prostu nie mogę sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz pada

bluetootha na usb

kabel z usb na mini usb (czyli taki jak pada ladujesz)

scigasz sterowniki ze strony ktora tam jest

podlaczasz swojego bt do komputera

odpalasz "DS3 tool"

wybierasz opcje "load manager"

podlaczasz pada przez kabel do kompa

jak zniknie chmurka w systemi o nowym sprzecie wybierasz opcje "load"

czekasz az sterowniki sie zainstaluja

wracasz do zakladki "quickstart" i wybierasz "vibration test"

sprawdzasz czy dzialaja czujniki przechylenia i przyckiski nalogi itp

sprawdzasz teraz swojego blutufa czy spelnia wymagania

musi oblsugiwac opcje 25, 26 i 39 jesli tego nie robi to musisz miec inny

kliknij przycisk "pair" i odlacz kabel

worc do zakladki quickstart i wybierz "wirless test"

gratulacje wszystko dziala czy to takie trudne robic to co jest na filmiku -.- pinch.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. (PS3)<br>Mam jak w tytule pisze "Problem z padem". Dzisiaj próbowałem włączyć pada i gdy kliknąłem przycisk PS nie było żadnego charakterystycznego "Pik". Lampki od pada gasły i na nowo zapalały się jednostajnie, konsola się nie włączyła. Gdy podłączyłem pada aby się ładował (kablem USB), nie ładował się nic się nie zadziało żadne lampki nie migały. Dopiero gdy podłączyłem pada kablem i wcisnąłem przycisk PS włączył się ale problem nie ustał. Da się tylko pada włączyć przez kabel a gdy chcę go odpiąć się wyłącza. Uważam że konsola i kabel są sprawne ponieważ posiadam drugiego pada a gdy próbuję włączyć drugiego pada wszystko pięknie działa. Pad ma około 3 miesiące nie miał żadnych strasznych uszkodzeń upadków. Zauważyłem także, że po odłączeniu pada od kabla gdzieś po około minucie  znowu świecą i gasną wszystkie lampki na zmianę jednostajnie i tak przez cały czas (nie włącza się).<br>BŁAGAM O POMOC!!! Z góry dziękuję.

Edytowane przez Chrome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,mam pytanko dotyczące pada.Posiadam pada śliskiego(caly jest taki śliski tak jak jest kolo prycisków krzyżyk,kołko,kwadrat,trójkąt)ale w sklepie widziałem nowe pady gdzie cały pad byl matowy a koło przycisków błyszczące.

Chciałem kupić takiego pada ale nie wiem czy one sie np. ścierają czy to tylko moja fanaberia:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. (PS3)<br>Mam jak w tytule pisze "Problem z padem". Dzisiaj próbowałem włączyć pada i gdy kliknąłem przycisk PS nie było żadnego charakterystycznego "Pik". Lampki od pada gasły i na nowo zapalały się jednostajnie, konsola się nie włączyła. Gdy podłączyłem pada aby się ładował (kablem USB), nie ładował się nic się nie zadziało żadne lampki nie migały. Dopiero gdy podłączyłem pada kablem i wcisnąłem przycisk PS włączył się ale problem nie ustał. Da się tylko pada włączyć przez kabel a gdy chcę go odpiąć się wyłącza. Uważam że konsola i kabel są sprawne ponieważ posiadam drugiego pada a gdy próbuję włączyć drugiego pada wszystko pięknie działa. Pad ma około 3 miesiące nie miał żadnych strasznych uszkodzeń upadków. Zauważyłem także, że po odłączeniu pada od kabla gdzieś po około minucie  znowu świecą i gasną wszystkie lampki na zmianę jednostajnie i tak przez cały czas (nie włącza się).<br>BŁAGAM O POMOC!!! Z góry dziękuję.

ja mam ten sam problem i nie wiem czym jest to spowodowane, probowalem resetowac pada ale nic nie dalo. Pada u mnie tez mozna wlaczyc tylko przez kabel, nastepnie nie chce sie ladowac, jest krzyzyk taki w miejscu baterii (po nacisnieciu PS). Jak odlaczam kabel to po kilku chwilach pad wylacza sie. Mial tez ktos taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy lekko uszkodzony pad w ktorym cos tam w srodku "lata" moze powodowac ze gry chodza troche wolniej lub konsola sie zacina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy lekko uszkodzony pad w ktorym cos tam w srodku "lata" moze powodowac ze gry chodza troche wolniej lub konsola sie zacina?

Nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie długości działania padów do ps3. Mianowicie ile trzymają oryginalne pady od sony, a ile podrabiane.

Bo zastanawiam się czy jest sens wydawać powiedzmy 120zł za soniaka, który trzyma tyle samo co np. Taki model z allegro http://allegro.pl/pa...1743164991.html, którego koszt jest prawie 3x mniejszy :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie długości działania padów do ps3. Mianowicie ile trzymają oryginalne pady od sony, a ile podrabiane.

Bo zastanawiam się czy jest sens wydawać powiedzmy 120zł za soniaka, który trzyma tyle samo co np. Taki model z allegro http://allegro.pl/pa...1743164991.html, którego koszt jest prawie 3x mniejszy :P

Pozdrawiam

Słyszałem, że nie wszystkie gry będą obsługiwać pady nieoryginalne. Ale czy to prawda?

http://allegro.pl/dual-shock-3-bezprzewodowy-kontroler-gry-dla-ps3-i1720404154.html

Znalazłem coś takiego i nie wiem czy brać. Na obrazku wygląda oryginalnie. Kupował ktoś u tego allegrowicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba jak uj

Na tej aukcji towar wysyłany jest bezpośrednio z magazynu poza granicą EU.

To chyba wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to mówicie, że lepiej dać te 120zł za oryginalnego ? Czy to po prostu info wyssane z palca o tych grach :P Bo jutro będę zamawiał psa + 2 pada i nie wiem jakiego brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że brać oryginalnego. I tu nie chodzi o czas trzymania baterii, lecz o długość "życia" całego pada thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie brac pady nieoryginalne to lepiej bierzcie jakis chinskich firm zamiast chinskoch podrob SONY. beda dzialac o wiele dluzej. Nie zmienia to faktu ze najlepiej wydac te 140zl i miec nowego pada sony z polskiej dystrybucji.

Zauwazylem ze wszystkie pady sony podrobione na allegro sa w opakowaniu z informacjami na czerwonym tle, a w sklepach np: empik, saturn itp w czarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dostanę te oryginalne po 140 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym sklepie? Mniej więcej 150 zł kosztują pady w kolorze innym niż czarny (czarne przeważnie są tańsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem w innej cenie niż 199 zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne zdzierstwo. Poszukaj na allegro. Na bank znajdziesz w uczciwej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu w ostatnich dniach trochę padów sprzedał. Poczekaj z dzień lub 2 na komentarze od tych co kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pady z MediaMarkt czy Empiku nie mają tego niebieskiego napisu SIXAXIS na opakowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. (PS3)Mam jak w tytule pisze "Problem z padem". Dzisiaj próbowałem włączyć pada i gdy kliknąłem przycisk PS nie było żadnego charakterystycznego "Pik". Lampki od pada gasły i na nowo zapalały się jednostajnie, konsola się nie włączyła. Gdy podłączyłem pada aby się ładował (kablem USB), nie ładował się nic się nie zadziało żadne lampki nie migały. Dopiero gdy podłączyłem pada kablem i wcisnąłem przycisk PS włączył się ale problem nie ustał. Da się tylko pada włączyć przez kabel a gdy chcę go odpiąć się wyłącza. Uważam że konsola i kabel są sprawne ponieważ posiadam drugiego pada a gdy próbuję włączyć drugiego pada wszystko pięknie działa. Pad ma około 3 miesiące nie miał żadnych strasznych uszkodzeń upadków. Zauważyłem także, że po odłączeniu pada od kabla gdzieś po około minucie znowu świecą i gasną wszystkie lampki na zmianę jednostajnie i tak przez cały czas (nie włącza się).BŁAGAM O POMOC!!! Z góry dziękuję.

Mam ten sam problem co ten pan (to jakaś plaga teraz? już których post widzę z tym samym problemem).

Pad działa tylko po podłączeniu go kablem. Przycisk PS nie działa, pad raz się ładuje, raz wskazuje, że się naładował i tak w kółko. Po odłączeniu kabla od konsoli przestaje działać.

Znalazł ktoś rozwiązanie?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mam pytanko kolejne :)

Czy są jakieś ustawienia w ps3 żeby zwiększyć czułość analogów. Bo prawy analog od kamery prawo lewo działa normalnie, a góra dół jakoś tak wolniej działa. Czy może z padem coś nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybko pomocy. Podlaczam pada pod PS3 kablem, ale diody nie odpowiadaja, tak samo jak caly pad. Czy to mozliwe ze DS3 sie zepsul? Jak go zresetowac teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×