Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem. Konsola była długo nie używana, potem poszła na naprawę YLOD. Gdy wciskam "PS" na padzie to pad się włącza, ale konsola nie. Próbowałem podłączać kablem, resetować pada i nic. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt:

Pad Dualshock 3 za 129zł :D kolor: oliwka

Gazetkę mam z Rzeszowa. Nie wiecie jak w innych miastach

Oferta od 17.11.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt:

Pad Dualshock 3 za 129zł :D kolor: oliwka

Gazetkę mam z Rzeszowa. Nie wiecie jak w innych miastach

Oferta od 17.11.2011

Niestety tylko Rzeszów ma tak dobrze. Sam jestem w potrzebie zakupu pada i nic ciekawego narazie nie ma dla mnie. Czakam do świąt może coś się znajdzie. Jestem z czewy. Zastanawiam się nawet aby kupić zestaw z grą Infamous2 ale cany narazie zabojcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj pad nie chce się połączyć z PS3. Po wciśnięciu guzika PS migają cztery diody, po czym gasną. Kabel pokazuje, że jest naładowany. Jednak na kablu też są problemy z jego działaniem.

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutrino

Mam pytanie. Do gry w Dj Hero potrzeba tego oryginalnego miksera, czy można grać na padzie zwykłym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj pad nie chce się połączyć z PS3. Po wciśnięciu guzika PS migają cztery diody, po czym gasną. Kabel pokazuje, że jest naładowany. Jednak na kablu też są problemy z jego działaniem.

O co chodzi?

Podbijam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie jest to jeden z tych pseudo oryginalnych padów :(

Jak masz szanse sprawdź go na innej konsoli.....

Edytowane przez Darek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem. Konsola była długo nie używana, potem poszła na naprawę YLOD. Gdy wciskam "PS" na padzie to pad się włącza, ale konsola nie. Próbowałem podłączać kablem, resetować pada i nic. Ma ktoś jakiś pomysł?

Nikt nie wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie jest to jeden z tych pseudo oryginalnych padów :(

Jak masz szanse sprawdź go na innej konsoli.....

To 100% oryginał od Sony. Nie mam takiej możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem nowego pada DualShock 3, problem polega na tym ,że ma o wiele słabszą wibracje od tego dołączonego do konsoli. Czy idzie coś z tym zrobć i czy znaczy to że sprzedanao mi nieoryginalnego pada (pad miał orginalny blister i ma napisane sony)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kosztowal mniej jak 100 zl to jest duże prawdopodobieństwo ze to podróbka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kosztowal mniej jak 100 zl to jest duże prawdopodobieństwo ze to podróbka

Kosztował mnie dokładnie 103,50 plus 15,50 przesyłka. A więc to możliwe, że już tak dobrze podraabiają? Edytowane przez Goffer Z Dżemorrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztował mnie dokładnie 103,50 plus 15,50 przesyłka. A więc to możliwe, że już tak dobrze podraabiają?

Wszystko co kosztuje poniżej 150zł to podróbki, zwłaszcza na allegro ;) Pady są identyczne, nawet pudełka robią takie same. Jak masz oryginalnego DS3 od konsoli to złap sobie oba i porównaj. Na pewno odczujesz różnicę w oporze gałek lub spustów z tyłu. Mogłeś zajrzeć do tematu "Kup pan cegłę". Tam jest pełno "oryginalnych" padów na aukcjach.

Mam 2 pady DS2 od PS2. Czy po kupieniu przejściówki na USB będą normalnie śmigać we wszystkich grach? Najbardziej zależy mi na TTT HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dawno nie było mnie na forum ;d

Dręczy mnie jedno pytanie, bo pękła mi tak konkretnie gumka na lewym analogu i mam pytanie czy taka gumka to utrzyma :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś podobne cudo u znajomego..... Na pewno nie jest to trwałe jak ori... więc lepiej kup ze 2-3 sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam mojego pada od roku więc gumka się trochę starła. Jaką gumkę polecacie do dualshocka 3? Najlepiej 2 pary na zapas. Widziałem takie jedynie na allegro za 20 zł komplet :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy opłaca się wymieniać PS3 na xboxa t ylko ze wzgledu ze ma lepszego pada?

Proszę, o odpowiedzi bez fanboyzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam. Ostatnio podpiąłem pad od ps3 pod pc. Wszystko pieknie dziala, ale jest jeden problem. Jak chce podpiąc drugiego pada(ps3) to nie czyta go.Probowałem podlaczyc nawet pad od pc i też nie dzial (czasem załapie ale pad od ps3 nie dziła). Program który uzywam do ds3 tool. Moje pytania to: czy można podłaczyc dwa pady od ps3 albo jeden pad od ps3 a drugi od pc. Dodam ze program czyta dwa pady. Czy powodem moze byc to ze pady nazywaja sie tak samo? Poniżej daje screeny. Wszystko próbowałem w fifa 12. Z góry dzieki za pomoc. 

post-42482-0-53261100-1323554268_thumb.p

post-42482-0-35620600-1323554275_thumb.p

post-42482-0-61241000-1323554283_thumb.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki AC Adapter czy będzie dobry do ładowania pada od PS3?

Input: 100-240V AC 50-60Hz

Output: DC5.0V 1000mA +-5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj pad nie chce się połączyć z PS3. Po wciśnięciu guzika PS migają cztery diody, po czym gasną. Kabel pokazuje, że jest naładowany. Jednak na kablu też są problemy z jego działaniem.

O co chodzi?

Tez to mialem i to na 2-och padach naraz, wzialem je zresetowalem zapałka jest taki maly otwor w obudowie, wylaczylem ze dwa razy konsole i probowalem wlaczyc padem podlaczonym do kabla az zaskoczylo, na kablu tez mi swirowal az zaskoczyl. Nie wiem co bylo przyczyna moze nowy firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem. Pad miał rozładowaną baterie. Po naładowaniu włączam konsole wszystko fajnie i nagle zaczyna świrować tak jak by klawisz PS się zaciął. Nie wiem co zrobić ;/ Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zepsuł mi się ten orginalny kabel i tutaj jest pytanie pad przyjmuje napięcie do 300mA orginalny kabel przepuszcza tyle i teraz czy jeśli kupie normaly kabel usb - mini usb będzie działał czy nie ktoś już tak robił i nie ma problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×