Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z padem, chodzi niestety tylko na kablu( ale prawdopodobnie dlatego że trafiłem na chińską podróbę), co gorsze drugi pad (oryginalny) się też popsuł. Nie wiem co zrobić. Otóż rozładował się mi pad (nie wiem dlaczego, był naładowany następnego dnia rano już nie), podłączyłem go do konsoli, podładował się wszystko fajnie i nagle zaczął świrować. Tak jak by klawisz PS się zaciął (co chwile wyświetla się menu z wyłącz system/kontroler/grę) i po chwili samo się wyłącza. Wie ktoś może co na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie doradzic zamiennik pada? Wczesniejsze dwa pady sie juz rozpadly (podrobki za 10-20zl), wiec szukam jakis lepiej wykonanych zamiennikow na kablach, a znow nie bede wydawal 130zl za pada, bo beda one sporadycznie uzywane do grania we cztery osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam aukcje na allegro i sie zastnanawiam czy te wszystkie pady po 100zl to podroby? Jesli tak to od jakiej ceny zaczyna sie oryginalny pad? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś kupić te gumowe nakładki na analogi pada? Bo jedna z nich mi pękła i kwestia czasu kiedy cała się rozwali. Szukałem na allegro ale nie znalazłem. Jakby ktoś miał linka gdzie kupić to bym był wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z padem. Nie wiem co zrobić. Otóż rozładował się mi pad (nie wiem dlaczego, był naładowany następnego dnia rano już nie), podłączyłem go do konsoli, podładował się wszystko fajnie i nagle zaczął świrować. Tak jak by klawisz PS się zaciął (co chwile wyświetla się menu z wyłącz system/kontroler/grę) i po chwili samo się wyłącza. Wie ktoś może co na to poradzić? Prosiłbym o szybką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ty się dziwisz, że on może Ci nie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, mam taki AC Adapter czy będzie dobry do ładowania pada od PS3?

Input: 100-240V AC 50-60Hz

Output: DC5.0V 1000mA +-5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem ten pad do ps3 naładowałem go wszystko git , odłączam kabel od pada od ps 3 bo to jest pad bezprzewodowy i nie działa co jest pomoże ktoś ?

Link do aukcji

BEZPRZEWODOWY PAD DUALSHOCK PLAYSTATION3 (2003713716) - Aukcje internetowe Allegro

Dziękuje i pozdrawiam

Po 1. Kupiłeś podróbe.

Dostałeś pewnie takie urządzenie na usb:

http://www.tradex.ayz.pl/sello/8EE50DB6-3614-4BC0-81CA-ACD25D4828B4.JPEG

To jest taki jakby odbiornik. Podłączasz go do PS3 i dopiero wtedy pad się połączy z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wcześniej miałem PS2 jak długo grałem to mnie bolały nadgarstki teraz mam PS3 po grałem pare godzin w jedne dzień i juz czuje jedne nadgarstek ogólnie miałem problemy z nadgarstkami wcześniej i zastanawiam się czy coś może pomóc zmiana pada HF-1 ERGONOMICZNY KONTROLER FPS DLA PS3TM

http://www.hit.pl/oferta/gry_i_konsole/playstation/gry/109787_ps3_akcesoria_gioteck_kontrol.aspx?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-12&utm_content=109787#nclid=0bfd447e47757ba87dc7518bda351b6f

lub nawet taki ??

http://allegro.pl/dual-sfx-evolution-nowy-kielce-sklep-allplay-i1966183276.html

Może coś mi pomożecie lub doradzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej przesiąść się na Kinecta? Tam w ogóle nie masz pada. Może ogranicz czas grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Może ogranicz czas grania...

Problem-Solved-Cd-400.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie na allegro podróbek. Często pojawiają się aukcje gdzie na zdjęciach przedmiuotu widnieje napis Sony chociaż mimo wszystko to podróbka - niska jakość wykonania, głośniejsza wibracja, bateria trzyma 3-4h. Uważajcie również na paczki z Chin, często sprzedający zapominają poinformować o tak banalnej rzeczy jak cło :-) Nie raz na forumprawne.org słychać o historiach jak to zamiast butów czy telefonu z ChRL przychodzi list z urzędu celnego. Wiadomo nie zawsze tak się zdarza, często paczka jest wysyłana jako "gift", ale może się zdarzyć, że zamiast 100zł za Dualshocka zapłacimy cło 9,5% plus 22% VATu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dostałem od żony Sharp shootera i Resistance 3. Niestey nie odpowiada mi celowanie.

Są dwa tryby celowania normalny - przy bieganiu i dokładniejszy - z kolby, muszki, lunety.

Mogę sobie skaliborwać czułość celowania niestety jeżeli ustawie sobie odpowiednią do mierzenia w trybie zwykłym - gdzie celowanie i obracanie będzie działać z odpowiednią prędkością to tryb dokładniejszego celowania jest strasznie wolny.

I odwrotnie, jeżeli ustawie tak by w trybie dokładnym wygodnie mi się grało przy celowaniu i obracaniu to w trybie normalnym każdy delikatny ruch powoduje ruch celownikiem na ogromną odległość.

Czy to jest przypadłość tej gry czy w każdym innym fps-ie tak jest? czy może inaczej celować?

Edytowane przez DaraS
§ II - pkt.1 (pierwsze ostrzeżenie bez zmiany poziomu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć nigdzie innego pasującego tematu, więc pytanie zadam tutaj.

Czy jest jakakolwiek możliwość, żeby kierownica pod PC zadziałała pod PS3?

Nie posiadam jeszcze żadnej gry wykorzystującej kierownice jako kontroler, więc nie mogę sam sprawdzić tego. Dlatego chce się dowiedzieć, czy jest to możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przywitać użytkowników PS3 :)

Wpadła mi w ręce PS3 60GB, jednak bez padów.

Chcę sobie takowe dokupić, ale że jestem w temacie "zielony" - proszę o pomoc.

Czym się różnią te dwa pady ?

http://allegro.pl/sony-ps3-pad-etui-kabel-rozne-kolory-kontroler-i2027832124.html

http://allegro.pl/pad-sony-dualshock-3-silver-ps3-nowy-4console-i2013485288.html

Oczywiście poza ceną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było wiele razy na forum o tych tanich padach co wyglądają jak ori. nawet ostatnio w Polsce kogoś artesztowali za handel takimi pdróbkami. Ten drugi link od 4console raczej wporzo. jak chcesz mieć pada na dłużej to kup pewny ori od pewnego sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prponuje zakup tylko i wylacznie oryginalnych ... wybor koloru nalezy do ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos stycznosc z tymi padami:

http://allegro.pl/dr...1999186644.html

Na pierwszy rzut oka dosc dobry zamiennik. Pady nie beda ostro katowane, od czasu do czasu uzywane na jakiejs imrezie itp.

Używam takiego pada jako zamiennika do oryginału i jestem zadowolony. Za taką cenę naprawdę porządna konstrukcja, jakość wykonania też bardzo ok. Wibracje działają jak powinny, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×