Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić full guard jak przeciwnik siedzi na mnie i obija mi bezlitośnie facjate? Chodzi mi o to żeby przycisnąć go do siebie żeby nie dawał mi ciosów młotkowych

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem dziś krążek do nośnika, pograłem troche i mam spore wątpliwości.

1) Długość trwania "loadingów" jest żenująca, czeka się w ch... długo.

2) Z tutoriala można się wszystkiego nauczyć, tylko brakuje mi podziału na poszczególne rodzaje walk, mianowicie chodzi mi o to że jak np. chce sobie przypomnieć coś z "ground" to musze praktykować wszystko od początku aby tam dojść.

3) Na początku myślałem że servery jeszcze nie działają ale nic bardziej mylnego :))) serwery postawione w iraku, aby w ogole wejść do ONLINE trzeba troche się pomęczyć, bo co chwile wyskakuje komunikat że servery nie działają"

jak już się uda Ci się połączyć masz możliwość skonfigurować sobie ustawienia gry m.in "jakość połącznia" nawet jak wybierzesz BEST nie znaczy to, że nie będziesz miał lagów jak skur...yn ;/

Po za lagami dosyć często wyskakuje timeout i wyrzuca nas z gry. ale nie nalicza nikomu DFS.

Tak pozatym, jak uda Ci się połączyć na dobry server bez lagów, gra się "przyjemnie" dopóki nie przegrywasz :)

Sorry za pisownie i , jestem już troche zmęczony po pracy i grze .

Chętnie pogram i dołącze do camp fighter        PSN ID: sopelspl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbcie karierę to będzie czas na ogarnięcie tych serwerów ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbcie karierę to będzie czas na ogarnięcie tych serwerów ;p

rekord 40-2, 2 pasy i zmieniłem wagę na cięższą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jeszcze jej mam kpt. bomba :P Tylko pisz na gg...

przyjmij zapro na PSN bo od poludnia zalega nie przyjete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku znowu mozna dostac Overeema, wystarczy podac maila i wybrac na jaka platforme.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mozna zdobyc ten kod? Podaj linka od fb. Bylbym wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjmę, wczoraj pograłem tylko z godzinkę to zaproszenie jeszcze nie było ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj przyjmę, wczoraj pograłem tylko z godzinkę to zaproszenie jeszcze nie było ;)

zawsze fajniej z krajanem sie pobic, wczoraj z 20 walk z jednym typkiem z usa stoczylem, odziwo polaczenie dobre :), masz mikrofon ?

Frank Mir jest o dziwo dosyc mocny, a i Bobkiem Sappem udawalo mi sie wygrywac (overal 73)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mikrofonu nie mam, muszę kiedyś zakupić.. Sappem to Crop Copem wczoraj rzucałem jak szmatą hehe ;) Ciosy ma piekielnie mocne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mikrofonu nie mam, muszę kiedyś zakupić.. Sappem to Crop Copem wczoraj rzucałem jak szmatą hehe ;) Ciosy ma piekielnie mocne...

szkoda bo bysmy mogli powymieniac sie troche spostrzezeniami co do walki, bo mistrzem nie jestem - szczegolnie parteru i klinczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czas teraz pograć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis aktywny camp?

chetnie bym przyjal zaproszenie :)

janekbossko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz czas teraz pograć ?

bede na konsoli za 5 -10 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . jak ktoś jest chętny potrenowac to wysyłajcie zaproszenia dziś jestem w pracy ale jutro pogram , headset jest . a dzięki za info o kodzie na overeema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić full guard jak przeciwnik siedzi na mnie i obija mi bezlitośnie facjate? Chodzi mi o to żeby przycisnąć go do siebie żeby nie dawał mi ciosów młotkowych

I rzuty wykonuje się z L2?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić full guard jak przeciwnik siedzi na mnie i obija mi bezlitośnie facjate? Chodzi mi o to żeby przycisnąć go do siebie żeby nie dawał mi ciosów młotkowych

I rzuty wykonuje się z L2?

Pozdrawiam,

Mike

a tutorial to co ukradli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camp jest jak na razie jestem ja i fajsoon w nim, DIESEL GYM.

Dodawac mnie na PSN i dodam was, Veezo_

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a tutorial to co ukradli ?

Nie chciało mi się go przechodzić drugi raz dlatego zapytałem tutaj.

A konstruktywną odpowiedź ukradli ?:P :)

Poza tym mam wątpliwości bo w practice rzuty robie też z L1

Pozdrawiam,

Mike

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mm mają ale nie sprzedają bo nie zaksiegowali... Dopiero w poniedziałek. Ja jebie co za kraj...

Zamówiłem więc na allegro ale dzisiaj nie pracują więc wyślą w poniedziałek...

jestem wk......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum więc prosze o litość hehe na dodatek jestem świeżaniem jeśli chodzi o serie gier UFC. Chciałem sie podzielić moimi wrażeniami z dema niestety do gry dopiero będa u nas w poniedziałek z tego co rozmawiałem w sklepie. I jednocześnie chcialem uzyskac kilka kompetentnych odpowiedzi na pare pytań. A wiec gra (w moim przypadku demo) nie wypada najgorzej, ale mam wielka nadzieje że pełna wersja bedzie o wiele lepsza :rolleyes: jedyne co mnie nurtuje to sterowanie , jednak nadal to wyglada jak walka robotów. Ktoś tu napisał już że w EA MMA wyglada to lepiej no i musze się z tym zgodzic. Miałem okazje spędzic sporo czasu grając w EA i pod tym względem ea wypadło lepiej, można też się doczepic do wizerunku paru zawodników np Kevin Randelman. W ufc 3 wyglada jakby ważył okolo 85 kg i jakis taki nie wyrazny jest natomiast w EA wyglądal dokładnie tak jak na owe czasy jego lepszej formy czyli jest masywniejszy i twarz też ma bardziej odwzorowaną. Sama gra UFC 3 wypada dobrze biorąc pod uwage że jest tam PRIDE :biggrin:

Ten kod do DLC wyskakuje odrazu na stronie ufc po wpisaniu maila? Mi tak się stało.

Jak się skutecznie bronić przed wejściami w nogi na amatorskim sterowaniu?

W PRIDE MODE jest tylko jeden ring do wyboru, a na filmikach od THQ widnieje ring z napisem PRIDE więc może w wersji płytowej on tam gdzieś jest. Nigdzienie moge znaleść na to odpowiedzi. Może tutaj ktos to rozkmini :thumbsup: Zgory dzieki i pozdrawaim :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×