Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kod już jest, gra do odebrania w piątek, zamówiona na PlayerGames w Białymstoku. Zapowiada sie weekend nie wychodzenia z domu, kobieta schodzi na drugi plan :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod już jest, gra do odebrania w piątek, zamówiona na PlayerGames w Białymstoku. Zapowiada sie weekend nie wychodzenia z domu, kobieta schodzi na drugi plan :D.

nie mów nic, work waiting :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzis bylem w GameStopie, i maja UFC3 bez dodatkowych zawodnikow - cena mnie rozjebala - 69,99€ Rowniez w MM - cena 62€...

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie będzie takiego bajcepsa do wyboru w tych " ciałach" do wyboru ;D A co do koksa, to myślę, że przegra z Najmanem ;)

Fakt, ja też ostanio chciałem go zrobić ale budowa ciała żadna nie odpowiadała ;P Co do walki z najmanem to rozsądek mówi mi, że najman może wygrać bo ma jakieś doświadczenie, z drugiej strony koksu jest w brew pozorom bardzo zwinny i mega silny, jeśli mu kondychy nie braknie to powinien połamać najmana (dosłownie), tym bardziej, że ten potrafi znokautować samego siebie i chyba nie ma drugiego takiego lamusa :P W dodatku wszyscy mówią, że koksu nie ma żadnego doświadczenia, a tak naprawdę to nikt nie wie jak jest. Oficjalnie wiadomo, że brał parę lekcji BJJ, nieoficjalnie nie wiadomo nic co podkreślał sam Robert ;) Jedynie obawiam się, że najman znowu poleci na pałę jak w obu walkach z Saletą i koksu się zwyczajnie pogubi jak Saleta. Tak czy inaczej nie ma mowy bym kibicował najmanowi ^^

btw klucz na Alistaira mi już doszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kibicuję Najmanowi, gdyby nie był taki jaki jest, wygrałby te 2 walki z Saletrą, miał to na wyciągnięcie ręki, ale może tylko dlatego tak ruszył na niego ze ma do niego wstręt. Z koksem musi spokojnie, seria i uciekać i będzie zwycięstwo ;D Jego i moje, bo założyłem się z kolega o 3 piwa :D

P.S Mi kod na Overeema również doszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saleta to zaden fajter, gosc ktory nie powinien walczyc ze wzgledu na swoj stan zdrowia, a mimo wszystko 2x wygral z najmanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety przespalem mozliwosc pobrania darmowego Overeema, moze ktos z Was ma zbedny kodzik na Aliego? Jezeli tak to bardzo prosze :rolleyes:

Edytowane przez zaizu_5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki nie mówcie że teraz będziecie przeżywać to co było i to co ma być bo to lekka kpina za miast tych gości powinni dać młodych chłopaków co do tego podchodzą poważniej, wiadomo że te nazwiska ściągają całe rodziny na darmową komedie ale to jest sport a nie reality show z Najmankiem czy innym leszczykiem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 kody, w razie czego jeden oddam ;] A co do tego kabaretu, fakt, komedia dobra zawsze jest :P Ja czekam na walkę naszych ciężkich w boksie, 24 marzec, prawdopodobnie Adamek, a na pewno Szpila i Wach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki nie mówcie że teraz będziecie przeżywać to co było i to co ma być bo to lekka kpina za miast tych gości powinni dać młodych chłopaków co do tego podchodzą poważniej, wiadomo że te nazwiska ściągają całe rodziny na darmową komedie ale to jest sport a nie reality show z Najmankiem czy innym leszczykiem <_<

kto by ogladal jakis anonimowych mlokosow ? to jest marketing - gdyby nie bylo freak show to gale ksw mogl bys ogladac jedynie w TV trwam bo nic innego by tego nie chcialo puscic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przygarnął jakiś kodzik... nie mam facebooka. Wiem wiem- nie istnieję :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by ogladal jakis anonimowych mlokosow ? to jest marketing - gdyby nie bylo freak show to gale ksw mogl bys ogladac jedynie w TV trwam bo nic innego by tego nie chcialo puscic ;)

Dokładnie. Też uważam, że walki Pudzianowskiego cz dylogia Saleta-Najman więcej mają wspólnego z cyrkiem czy kabaretem niż z jakimkolwiek sportem walki, ale od strony markeingowej, to więksozść ludzi w tym kraju dopiero przy walce Pudzianowski-Najman dowiedziało się, że w tym kraju mamy własą federacje MMA. To trochę tak, jak było z fenomenem Małysza. Nim błysną skokami interesowała się garstka ludzi w tym kraju. Gdy zaczął odnosić sukcesy na konkursy przyjerzdzały całe tabuny ludzi, którzy nawet jeśli nie interesowali się skokami a pojechali, tylko aby się polansować, to dzięki temu organizatorzy zarabiali. Tu jest tak samo. Dzięki temu, że w KSW walczy Pudzianowski widowni na gali jest pewnie ze dwa razy więcej niż, gdyby Pudzianowskiego nie było, co daje organizacji większe zyski a co za tym idzie większe możliwości sprowadzenia do Polski czołowych(w danej chwili) zawodników MMA a nie jakiś przeciętniaków, czy przebrzmiałe gwiazdy. Po pewnym czasie, gdy MMA w Polsce się umocni nie będzie potrzeba robić show aby przyciągnąć ludzi bo będą szli dla prawdziwego MMA a nie cyrku. Tak teraz jest właśnie ze skokami. Mimo, że Małysz już od dłuższego czasu nie skacze(a ostatnie sukcesy osiągał jeszcze dawniej) to ludzie dalej jeżdżą na konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, lecz KSW ostatnio robi postęp, ale nadal robią takie "show" robiąc walkę 2 strongmenów, którzy nie mają pojęcia o MMA, jaki kraj takie MMA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Macie rację, lecz KSW ostatnio robi postęp, ale nadal robią takie "show" robiąc walkę 2 strongmenów, którzy nie mają pojęcia o MMA, jaki kraj takie MMA :D

robia ze swoich srednich zawodnikow - miszczow na miare swiata :) a kazdy wie lub powinien wiedziec, jak wygladaly by starcia zawodnikow KSW z najlepszymi na swiecie, bo kto wyobraza sobie blachowicza z bonesem lub kim kolwiek z lhw ufc, albo mameda z silva lub kim kolwiek ze sredniej ufc (tutaj juz wieksze szanse niz janka) %-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No kurde ale najman to jest straszny lamus ;D I nie chodzi o same walki ale także jego charakter i podejście do tematu. Jak dla mnie to leci na pałę po tym jak Pudzian zmasakrował jego i on się napatrzał i chce to powtórzyć ^^

Swoją drogą to sam zobacz, dwie walki był o krok od zwycięstwa i dwie przegrał? Tylko on tak potrafi :D Mina Salety jak widzi najmana ze złamanym piszczelem - nie do zapomnienia :D

Co do KSW to ostatnio najbardziej bawi mnie Jewtuszko. Polski Fajter UFC w Wadze Lekkiej Uber Owner i taki kozak że w ryj dostał od zwykłego cichego synka ;) Jedną walkę w UFC miał w dodatku przegraną, taki pozer z wodogłowiem.

Pudzian - prawda, magnes na ludzi ale jednego nie można mu odmówić - stara się, idzie mu to jak idzie ale się stara, chce się nauczyć i chce wygrywać. Poza tym trzeba mieć dla niego szacunek, nawet jeśli nie za MMA to za Strong Menów bo swoje chłopak już zrobił, a teraz zajął się czymś innym. Małysza nikt nie hejtuje za to, że nie wygrał jakiegoś rajdu, a Pudziana się uczepili. Taki najman? Mu wystarczy że ktoś mu wklepie a on za to dostanie gruby hajs, po co ma się starać skoro i tak mu zapłacą bo każdy go zna? ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ostatnio ogladalem wywiad z jednym z wlascicieli ksw i wg niego nie powinni miec kompleksow przy UFC, ze maja lepsza oprawe %-), porownywalnych zawodnikow - ten gosc wyzej sra niz dupe ma - masakra :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja bym Khalidova nie skreślał, moim zdaniem to jest pięściarz, który dałby sobie radę i w UFC, Błachowicz też prezentuje dobry poziom, ale na najlepszych to za mało, jeszcze za mało bo kto wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khalidov ma ogromne preferencje, żeby trafić do UFC czy w ogóle za ocean. Walka z Hectorem Lombardem wszystko pokaże. Jeśli wygra i nie pojedzie do USA to będzie to jego największy błąd w karierze. Błachowicz w jakimś wywiadzie mówił, że w 2012 albo 2013 będzie się starał o wyjechanie za ocean, ja mu szczerze życzę powodzenia bo fajny chłopak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, ja bym Khalidova nie skreślał, moim zdaniem to jest pięściarz, który dałby sobie radę i w UFC, Błachowicz też prezentuje dobry poziom, ale na najlepszych to za mało, jeszcze za mało bo kto wie :D

chyba nie sledzisz ufc :) wnioskuje po tym co napisales, ja rozumiem, ze jestes za swoimi ale ufc to jest inny poziom.

hector napewno nie bedzie walczyl z nim w polsce, juz raz przekrecili japonczyka :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest masę plotek o Hectorze na KSW 19 także ja bym do końca tego nie skreślał. Podobno też jest możliwość walki w Bellatorze także się wszystko okaże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje UFC i to dosyć dobrze ;P Po prostu widzę u Khalidova to co potrzeba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest masę plotek o Hectorze na KSW 19 także ja bym do końca tego nie skreślał. Podobno też jest możliwość walki w Bellatorze także się wszystko okaże ;)

hector to bestia przy ostatnich przeciwnikach mameda, ktorzy albo sa emerytami, albo dowiadywali sie o walce tydzien przed nia

Obserwuje UFC i to dosyć dobrze ;P Po prostu widzę u Khalidova to co potrzeba ;D

no niestety ja nie widze go z nikim z czolowki ufc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hector to bestia przy ostatnich przeciwnikach mameda, ktorzy albo sa emerytami, albo dowiadywali sie o walce tydzien przed nia

Tak czy inaczej Mamed ma klasę i jeśli ktoś ma lecieć za ocean to on będzie na pierwszym miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej Mamed ma klasę i jeśli ktoś ma lecieć za ocean to on będzie na pierwszym miejscu ;)

z tym sie zgodze, ale on sam mowil, ze nigdzie sie nie wybiera - i dobrze chlopak mysli, w polsce jest gwiazda, tam prawdopodobnie byl by jednym z solidnych sredniakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mówił, żeby najlepsi przylatywali tutaj, ale nie widzę Silvy przylatującego do nas, bo dla niego by musiała być wypłata która przekroczyłaby sumę wynagrodzeń innych pięściarzy, cenę wszystkich biletów i jeszcze trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×