Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja wziąłem najtańszą pobraniową bo stwierdziłem, że przed weekendem i tak nie przyjdzie a w trakcie tygodnia to mi wisi, tym bardziej, że i tak nie mam hajsu więc muszę być oszczędny ;D

@up

Rób hardkorowego koksa ^^

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, bo kurier chyba też w soboty nie jeździ co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem, możliwe, że jeździ ale z rana, niedziela na pewno odpada. Raczej bym się nie spodziewał w sobotę ;) A z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że poczta polska się ostatnio poprawiła to nie powinienem zbyt długo czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja paczka ma być na szczęście 16stego wysłana jak jest podane na gram.pl więc w piątek już będzie :) A ten camp to taki pluton jak bfie si ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawdę mówiąc nie wiem :P W UFC 2010 nie byłem w żadnym campie ale prawdopodobnie tak to działa i można sobie razem tam trenować, walczyć ze sobą czy innymi campami :) Jeśli ktoś jest bardziej doświadczony to niech mnie poprawi :P

Jak coś to Selo1001 - jakoś po premierze będę dostępny zależy kiedy dojdzie przesyłka, problem taki, że nie mam żadnego headsetu pod PS3 ale na forum się zgadamy i pocykamy na multi, chętnie sprzedam komuś soccer kicka :D

btw. w sygnie zmieniła mi się flaga na Anglii a ja nic nie grzebałem :D Wie ktoś jak to zmienić? :>

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem :P W UFC 2010 nie byłem w żadnym campie ale prawdopodobnie tak to działa i można sobie razem tam trenować, walczyć ze sobą czy innymi campami :) Jeśli ktoś jest bardziej doświadczony to niech mnie poprawi :P

Jak coś to Selo1001 - jakoś po premierze będę dostępny zależy kiedy dojdzie przesyłka, problem taki, że nie mam żadnego headsetu pod PS3 ale na forum się zgadamy i pocykamy na multi, chętnie sprzedam komuś soccer kicka :D

btw. w sygnie zmieniła mi się flaga na Anglii a ja nic nie grzebałem :D Wie ktoś jak to zmienić? :>

sprawdź e-mail bo chodzi o to że nie będzie już "PSN" a będzie "SEN" więc możliwe że to ludzie od Sony przestawili, a co do Headsetu to nie wiem czy w tej grze będzie potrzebny, ale kamerka od move też może pomóc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mail on konta PSN mam mega zaspamiony bo jest to mój nieużywany meilik bo główny się wadził z nazwą konta i nie mogłem go użyć ;/

Move'a też nie mam :P Zgadamy się na forum ewentualnie przez PS3 będziemy pisać co może być trochę niewygodne ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mail on konta PSN mam mega zaspamiony bo jest to mój nieużywany meilik bo główny się wadził z nazwą konta i nie mogłem go użyć ;/

Move'a też nie mam :P Zgadamy się na forum ewentualnie przez PS3 będziemy pisać co może być trochę niewygodne ;d

albo możliwość zainstalowania skype na telefonie, jest dużo opcji ale to nie temat o tym, jak coś to pw z chęcią pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tez pisze sie na Camp, Dostalem maila ze paczke dostane 17 czyli w piatek zamawiane z game.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Your UFC 3 Alistair Overeem DLC Code" przyszło o 4 nad ranem.thumbsup.gif

Prawdopodobnie będę miał 3 lub 4 kody to mogę się podzielić z potrzebującymi whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak byś miał więcej to poproszę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Your UFC 3 Alistair Overeem DLC Code" przyszło o 4 nad ranem.thumbsup.gif

Prawdopodobnie będę miał 3 lub 4 kody to mogę się podzielić z potrzebującymi whistling.gif

a co to daje bo chyba coś przeoczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Daje najlepszego zawodnika wagi ciężkiej.

( podpowiedź dla casuali to ten koleś z teledysku LMFAO biggrin.gif )

Edit: Z tego co widzę kod dostałem na każdego maila którego podałem, nawet nie trzeba było zakładać kolejnych kont na fejsie.

Czyli z 5 kodów będzie do rozdania, wrzucę niezwłocznie jak dostanę gierkę i sprawdzę czy pierwszy działa.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz już wpisać, jak online pass jest na PSS to to tym bardziej będzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo, ale co ma online pass do kodu na Reema?

Online Pass bedziesz mial w grze, chyba, ze kupisz 2 dniowa uzywke.

Pablos, ja tez dostalem o 4 kod, ale mysle, ze Reem bedzie do zdobycia w grze w pozniejszym czasie bez zadnych czary mary. Mysle, ze THQ chcialo po prostu sobie najebac pol miliona lajkow pod pretekstem wlasnie darmowego Reema.

Gdyby nie bylo w UFC 3 Kimbo, Tuchscherer czy innych leszczy to spoko, rozumiem, ze zeby ich zdobyc, nalezaloby np przegrac 10 razy pod rzad w pierwszej rundzie, ale glowna postac w UFC? E Eeee.

Ciagle nie zamowilem gry i nie wiem skad zamawiac. W Poznaniu jest sklep (ma tez na allegro swoje oferty) ale nie wiedza, czy beda miec wersje RisingStar. Troche lipa, bo w srode akurat bede w Poznaniu i moglbym sobie osobiscie odebrac i juz zaczac wymordowywac po trochu caly roster hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cena Reema już jest ustalona 1$ = 1 euro = pewnie 4-5 zł

Reem DLC wchodzi też w skład season pass-a

Czary mary nie trzeba będzie , ale szkoda płacić za coś co można było mieć za free.

A co co Reema jako DLC został od dokoptowany dość późno do gry co miało związek z jego transferem z Strikeforce do UFC.

A całe te zdobycie kodu było jednocześnie akcją promującą walkę Reem - Lesnar.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje najlepszego zawodnika wagi ciężkiej.

( podpowiedź dla casuali to ten koleś z teledysku LMFAO biggrin.gif )

Edit: Z tego co widzę kod dostałem na każdego maila którego podałem, nawet nie trzeba było zakładać kolejnych kont na fejsie.

Czyli z 5 kodów będzie do rozdania, wrzucę niezwłocznie jak dostanę gierkę i sprawdzę czy pierwszy działa.

z tego co wiem najlepszy jest JDS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero okaże, z niecierpliwością czekam na ich starcie już 26 maja biggrin.gif

A co do samej gry UFC Undisputed 3 Reem ma najwyższy overall z ciężkich - 91, JDS - 89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No moze faktycznie masz racje, ale troche bez sensu, ze Reema kladli w ostatniej chwili - przeciez walczyl w Pride, wiec nie wiem juz o co kaman z tymi prawami do zawodnikow.

Tak samo jak nie moge odzalowac, ze w Pride nie bedzie Fedora ani Igora Vovchanczyna - przeciez to ikony MMA na litosc boska...

Jesli nie dadza ich kiedys w DLC, to mam nadzieje, ze ktos zapoda ustawienia CAF.

Co to jest season pass?

PS. Overeem jest przereklamowany - jak kiedys Lesnar. Stawiam kazde pieniadze, ze JDS sklepie mu miske i to dosc powaznie.

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to jest season pass?

Wszystkie zapowiedziane DLC w pakiecie, taniej o 25%

http://www.ufcundisp...the_season_pass

A co do CAF Fedora można być spokojnym, widziałem go z UFC 2010 normalnie jak sklonowany, aż szkoda kasy na DLC.thumbsup.gif

wrzucę linka z tą stroną później teraz nie che mi się szukać.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dopiero okaże, z niecierpliwością czekam na ich starcie już 26 maja biggrin.gif

A co do samej gry UFC Undisputed 3 Reem ma najwyższy overall z ciężkich - 91, JDS - 89

to sie nie okaze, to jest faktem JDS ma pas :) a ali puki co zbil schorowanego wracajacego po przerwie lesnara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie laika, czy widzieliście gdzieś szerszy rozpis walki w parterze z pro control, daję radę walczyć w parterze ale wygląda to trochę chaotycznie ruszam tym analogiem do końca nie wiem jakie są kombinacje lecę na tak zwaną pałę i jak macie jakieś porady to z chęcią poczytam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedziesz mial w tutorialu. Poki co, zataczasz kregi z L2 albo bez (chyba) w prawo lub lewo - ale wszystko zalezy tez od konkretnego zawodnika - jeden jest lepszy w parterze, drugi gorszy i np walczac np Lesnarem, bedziesz mial wyjatkowo ciezko w parterze np z Mirem.

Tak jak ktos pisal wyzej - dobrze znac wszystkich zawodnikow i ich mocne i slabe strone - tak jak w prawdziwej walce - kickbokserem bedziesz unikal jak ognia walki w parterze z kims, kto ma czarny pas w brazylijskim JJ czy jest mistrzem w zapasach - i odwrotnie - Judoka nie bedzie chcial sie boksowac z bokserem - choc oczywiscie mozna ryzykowac i probowac 1 punch KO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedziesz mial w tutorialu. Poki co, zataczasz kregi z L2 albo bez (chyba) w prawo lub lewo - ale wszystko zalezy tez od konkretnego zawodnika - jeden jest lepszy w parterze, drugi gorszy i np walczac np Lesnarem, bedziesz mial wyjatkowo ciezko w parterze np z Mirem.

Tak jak ktos pisal wyzej - dobrze znac wszystkich zawodnikow i ich mocne i slabe strone - tak jak w prawdziwej walce - kickbokserem bedziesz unikal jak ognia walki w parterze z kims, kto ma czarny pas w brazylijskim JJ czy jest mistrzem w zapasach - i odwrotnie - Judoka nie bedzie chcial sie boksowac z bokserem - choc oczywiscie mozna ryzykowac i probowac 1 punch KO.

nie no wiadomo, bo ja bez po prostu kręcę i przeważnie wchodzę w half guard i łokieć łokieć podbieranie łapy i subb ale tylko raz mi się udało dokończyć technikę, ale miło się grą w demko nie mogę się piątku doczekać :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Selo napisał :

Rób hardkorowego koksa ^^

Myślę że nie będzie takiego bajcepsa do wyboru w tych " ciałach" do wyboru ;D A co do koksa, to myślę, że przegra z Najmanem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×