Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oj nie zgodzę się Darayavahus. Aby wpadło trofeum "Siła naszego sojuszu" trzeba dokonać jednoczesnego potrójnego zabójstwa - nie wystarczy trafienie. Trzy osoby muszą zadać cios krytyczny, a cel MUSI zginąć. Mi to wpadło jakio ostatnie trofi do platyny i nie powiem, nabiegałem się za nim odrobinę ;)

Edytowane przez remimar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie masz rację, nawet w opisie trofy jest jak wół "Slay...". Nie wiem co za historię wymyśliłem, ale na pewno nie muszą to być znajomi z friend listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to nie. Szukam z kim mógłbym pograć w tą grę, bo randomy nie są zbyt ogarnięte. Skusił by się ktoś ?

Gra jest całkiem fajna,ale w niektórych momentach animacja ostro kuleje

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomoże ktoś w zdobyciu onlajnowego pucharku? próbowałem z przypadkowymi ludźmi ale zgranie było zerowe, tylko we dwóch udało mi się zabić we współpracy :/

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomoże ktoś w zdobyciu onlajnowego pucharku? próbowałem z przypadkowymi ludźmi ale zgranie było zerowe, tylko we dwóch udało mi się zabić we współpracy :/

dodaj mnie do znajomych i napisz że o władcę pierścieni chodzi

psn id: erwines15

i dobrze by było żebyś miał headseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jutro albo pojutrze powinienem się odezwać, a co z 3 osobą?

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę z wielką chęcią, dodam was do znajomych.

Jedyne trofeum, które brakuje mi do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrząc na wasze posty i problemy, stwierdzam fakt, że dużo osób ma problem z "Brakiem pokazywania się na mapie Leża Urgosta po zabiciu Bossa - Pająka".

Teraz i tak już większość z was się z tym uporała, ale napiszę na przyszłość jak sobie z tym poradzić (gdyby inni gracze mieli problem).

Ten problem u mnie zdarzył się dwa razy.

Pierwszy raz za drugą próbą przejścia gry (grałem online - na swoim hoście).

Drugi raz za trzecią próbą przejścia gry (grałem offline).

Czyli to nie jest wina tego, że gramy online.

Zawsze jak klikamy "select" na padzie i wchodzimy w misje, to mamy jakiejś zadanie główne.

Problem tkwi w momencie, gdy musimy podnieść ten kostur od tego maga, którego szukamy.

MUSI pisać w prawym górnym rogu, że mamy podnieść ten kostur (normalnie się wyświetli jak nowy Quest).

Niestety, jak się nie pojawi i podniesiemy ten kostur, to najprawdopodobniej nie będziemy mieli żadnego głównego zadania, i potem jak zabijemy pająka - bossa i pogadamy z magiem, to nie pojawi się quest główny (Góry Szare) i nie będziemy widzieć lokalizacji smoka.

To czy uwolnimy tego elfa, nic nie zmienia. To jest mit.

Co zrobić?

Musimy się online podpiąć pod gracza i wykorzystywać aktualnie zapis gry. Również trzeba się podpiąć pod gracza, który nie jest dalej od nas w wątku głównym (inaczej nie będzie się zapisywało). Trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia, żeby host nie miał tego samego problemu ;)

Sposób denerwujący i wymagający cierpliwości, ale lepszy od zaczyniania od nowa gry.

Na dodatek, znam jeszcze dobry sposób na obronę miasta krasnoludów, a dokładniej wątek z saperami.

Wybieramy "Andariel" - jedyną płeć piękną, stajemy plecami pod bramą, którą musimy bronić i trzymamy tryb broni dystansowej i będziemy musieli szybko jeździć grzybkiem na prawo i na lewo. Dlaczego akurat ją wybrać? Ona szybko strzela, a saperzy padają na hita (raczej wybuchają). Proponuję, żeby dać trochę punktów do woli (więcej many, a jej strzały konsumują manę), a punkty talentów rozmieścić w tryb dystansowy (to co się przyda na ten etap, czyli żeby szybciej się ładowały strzały). Warto się zaopatrzyć w mana potki.

Powinno pójść łatwiutko.

W razie czego pisać jeszcze jak są problemy, z chęcią pomogę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o saperów to łucznik i jego multishoot jest bardzo skuteczny, za jednym strzałem można zlikwidować całą grupkę, a jak wymaksujemy um. przyśpieszającą regenerację skilli to i na odnowę długo nie trzeba czekać, a żeby nie trzeba było "szybko jeździć grzybkiem na prawo i na lewo" można stanąć tam gdzie były kusze i stanąć w kierunku bramy (tak, żeby wbiegającym po schodach saperom walić po plecach), albo obok bramy stanąć z boku (obok skrzyni), żeby mniej więcej mieć dwa "wejścia" w jednej linii :)

a z kosturem podczas 3 rozgrywek nie miałem problemów, może dlatego, że po walce zawsze czekałem aż i ja i ojciec wszystko pozbieramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest kwestia kostura, bo jeśli mnie pamięć nie myli to za pierwszym podeśjciem wyświetlił mi się komunikat żeby zabrać kostura i tak się zbugowało po zabiciu pająka.

Mnie się wydaje, że to może być kwestia patcha, jak go odinstalowałem i przechodziłem drugi raz to było już wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest to, że nie pokazuje Leża Urgosta, bo nie ma w zadaniach Questa Głównego, czyli w tym wypadku "Góry Szare".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest przy wczytywaniu gry. Jeśli wczytasz grę i nie będzie wszystkich questów to wyjdź do menu i jeszcze raz wczytaj, będzie dobrze. Zazwyczaj za pierwszym razem źle wczytuje więc dla bezpieczeństwa zawsze można wczytać drugi raz nawet jeśli wydaje się, że wszystko dobrze wczytał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,sluchajcie mam taki problem,ze w rozdziale 5-4 doszedlem do wielkiego drzewa(chyba dom radagasta) i nie mam nic do zrobienia.Wgrywalem gre kilka razy ,zmienialem postacie i nic.Obejrzalem ten watek na you tube i nie ma u mnie przed drzewem tej "przezroczystej bramy" (nie wiem ja to nazwac ale te bramki sa miedzy etapami w kazdym rozdziale i trzeba przejsc przez nia z cala zaloga i nacisnac X).Na filmiku w tym momencie zalacza sie scenka i wylatuja pajaki,u mnie tego brak a wszystkie orki pokonalem.Czy jest szansa zrobic z tym cos czy dupa-bo od nowa nie chce mi sie grac choc gierka fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,sluchajcie mam taki problem,ze w rozdziale 5-4 doszedlem do wielkiego drzewa(chyba dom radagasta) i nie mam nic do zrobienia.Wgrywalem gre kilka razy ,zmienialem postacie i nic.Obejrzalem ten watek na you tube i nie ma u mnie przed drzewem tej "przezroczystej bramy" (nie wiem ja to nazwac ale te bramki sa miedzy etapami w kazdym rozdziale i trzeba przejsc przez nia z cala zaloga i nacisnac X).Na filmiku w tym momencie zalacza sie scenka i wylatuja pajaki,u mnie tego brak a wszystkie orki pokonalem.Czy jest szansa zrobic z tym cos czy dupa-bo od nowa nie chce mi sie grac choc gierka fajna.

witam w gronie osób ze zje***nym savem w tej grze

niestety nie da się z tym nic zrobić

trzeba zacząć od nowa grać

i oczywiście nie ma pewności że znowu coś sie nie zepsuje

ale oczywiście snowblind ma graczy w dupie i nie wypuszcza żadnej łatki która by to naprawiła

over...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie,to ja sie zegnam z ta gierka bo jest pozyczona i nie mam czasu zaczynac jej od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz od nowa, dołącz do kogoś online kto jeszcze tu nie doszedł/właśnie dochodzi. Przejdziesz z nim i dalej możesz grać sam.

Pamiętaj żeby po każdym włączeniu gry i wczytaniu save wyjść do menu i wczytać jeszcze raz bo inaczej gra się jebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz od nowa, dołącz do kogoś online kto jeszcze tu nie doszedł/właśnie dochodzi. Przejdziesz z nim i dalej możesz grać sam.

Pamiętaj żeby po każdym włączeniu gry i wczytaniu save wyjść do menu i wczytać jeszcze raz bo inaczej gra się jebie.

dzieki wielkie calkiem niezly pomysl,mam nadzieje ze znajdzie sie tu jakas osoba bedaca przed rozdzialem 5-4 jak tak to chetnie skorzystam z co-opa,aby dojsc do mojego buga

Edytowane przez thugz79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak musiałem sobie radzić bo miałem problem w puszczy więc wiem to z doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem. Wariant z przechodzeniem online pomaga, tyle że nie zawsze można znaleźć odpowiednią grę.

Ja ostatecznie zdecydowałem się na przechodzenie od nowa offline, z tym że odinstalowałem sobie patcha (tego pierwszego co wypuścili, nie wiem czy były jakieś kolejne) i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za fachowa odpowiedz ,jak ktos sie znajdzie przed rodzialem 5-4 i chcialby mi pomoc to prosze napisac,jak bede jeszcze miec gierke bo jest pozyczona.A jak to jest w sieci idzie kogos wyszukac losowo w ktorym miejscu sie znajduje ,czy przed dolaczeniem widac w jakim rozdziale sie znajduje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też dzisiaj próbowałem

no ok fajnie że da się to jakoś zrobić ale zaraz zaraz....

problem w tym że nikt w to nie gra...

wchodzę w multi i pisze że nie ma żadnej gry do której mógłbym dołączyć

jedyne wyjście to sie zgadać z kimś żeby doszedł do początku 5 rozdziału i nas zaprosił do gry

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×