Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

To tak zwany peszek, ja grałem na początku stycznia i w tydzień skończyłem, a było wtedy non-stop z 15-20 gier online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też dzisiaj próbowałem

no ok fajnie że da się to jakoś zrobić ale zaraz zaraz....

problem w tym że nikt w to nie gra...

wchodzę w multi i pisze że nie ma żadnej gry do której mógłbym dołączyć

jedyne wyjście to sie zgadać z kimś żeby doszedł do początku 5 rozdziału i nas zaprosił do gry

erwines a ty w jakim jestes miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erwines a ty w jakim jestes miejscu ?

też się zawiesiłem na rozdziale 5

zaczynam od nowa jestem już w rozdziale 3

ale żeby nie ryzykować odinstalowałem patcha 1.01 i gram offline

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam druga gre na legendarnym poziomie i chetnie zagrałbym we 2 (przy okazji szukajac tego oka bez powieki wbijajac kilka innych trofkow).

Wczesniej na normalnym w coop lokalny przeszedlem i zabawa była przednia. Tylko mam nadzieje ze te bugi o ktorych piszecie beda omijac gre szerokim łukiem, bo gra jest miodna, a to wszystko tylko psuje wrazenie ogolne.

psn waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie dzisiaj zabugowalo mi sie:/ jak reszcie :/ jestem w tej puszczy po pokonaniu wielkiego pająka i rozmowie z tym starcem i kolejny cel misji to porozmawiac z jeńcem, jednakze ja już z nim wcześniej rozmawiałem i dochodząc do tego obozu tam już go nie ma :/ moze we 2 sie zacznie ponownie puszcze przechodzic to cos pomoze ?? hmmm wiara umiera ostatnia bo gierka naprawde fajna, nawet drobne bugi jak zawieszanie sie przeciwnikow itp nie psuly mi wrazanie jak to co dzis ...

Edytowane przez waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pokonalem pajaka pogadalismy z tym czarodziejem i na mapie nie ma kolejnej misji,sa te ktore ukonczylem i wyzwania .kurcze juz sie cieszylem ze przez coopa przeszedlem buga w rozdziale 5-4 a tu kolejny.gra naprawde spoko tylko wkurzaja te bledy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja musiałem mieć farta, 3 razy grę przeszedłem i tylko raz minąłem się z jednym mrocznym zwojem czy jak to się tam zwało, może dlatego, że grałem w co-opie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi thugz pomogl przejsc nieszczesny rozdzial 5 jakims cudem... poziom mial normalny a ja mistrzowski i jemu tego przejscia nie zaliczylo... mam nadzieje ze po poludniu jak wczytam dalej gre bedzie wszystko o.k. a i kombinowac z thugz bedziemy jak jego konto dalej popchnac... mam pewien pomysl ale to jak wroce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie,udalo sie ukonczyc rozdzial po pajaku i otrzymac kolejny quest,niestety roznica poziomow uniemozliwila mi zapisania stanu gry.Choc bardzo mnie to dziwi,ia mialem nizszy poziom od waldemarka i bylo mi trudniej utrzymac sie przy zyciu i tym bardziej powinno mi zaliczyc poziom gry,mowi sie trudno i mam nadzieje ze uda mi sie z nim lub innym graczem przejsc dalej.Straszne uciazliwe te bugi,mi sie nawet nie pokazal elf przed bossem pajakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieram sie do trzeciego przejscia gry na legenda ale chetnie bym to zrobil z kims z sieci :)moze bug nam odpusci :)

ale ja o co inne chciałem się spytać: jaką grę polecicie podobną do Wojny na Północy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieram sie do trzeciego przejscia gry na legenda ale chetnie bym to zrobil z kims z sieci :)moze bug nam odpusci :)

ale ja o co inne chciałem się spytać: jaką grę polecicie podobną do Wojny na Północy

Dragon Age 2

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W rozpisce się pojawiło to i temat ponownie ruszy :P Ja tam się cieszę, bo mówią, że kicha ale to uniwersum jest git (gra nie wiem, okaże się :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta rozpiska Playstation Plus jest cieniutka w porównaniu do wczesniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobrze, że wylądowało na "+"; inaczej bym nie kupił - postanowiłem nie kupować nic nowego dopóty dopóki nie ogram "kupki wstydu"...

Tego LotRa da się w Coopie przejść? Jak wygląda sprawa multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ktoś mógłby przenieść temat do działu RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę po premierze zaraz, dla fanów Władcy Pierścieni niezła gratka, jako RPG gra słaba. Podoba mi się klimat, platynę wbić też nie jest ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zasysam :P grałem kiedys w to na pc ale chętnie odświerze sobie pamiec skoro w plusie za free, może nawet platynka wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna gra, kolejne po Cave pozytywne zaskoczenie, dobry miesiąc w plusie dali. Problemów technicznych jak do tej pory nie miałem.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i finisz. gra przyjemna ale przechodzić jeszcze raz na mistrzowskim i później na legendarnym to raczej już mi się nie chce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×