Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy jak bron ma trwałość juz np. 0/40 to da sie ją jakoś odnowić, naprawić?

Ok już mam ogarniete ;P

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i finisz. gra przyjemna ale przechodzić jeszcze raz na mistrzowskim i później na legendarnym to raczej już mi się nie chce ;)

No właśnie szkoda, że pucharki za poziom trudności się nie stackują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego tak jest ,żeby wydłużyć sztucznie żywotność gry a przynajmniej tym którzy większą uwagę skupiają na zdobywaniu platyn niż na samą grę. Pewnie gdyby nie ps+ to bym nawet nie wiedział o istnieniu tej gry albo jedyną wiedzą na jej temat by był jedynie tytuł ale skoro ps+ posiadam to szansę tej grze dam. Bardzo lubię świat Tolkiena więc na pewno taryfa ulgowa dla samej gry będzie spora, czas zweryfikuje :)

Edytowane przez TehLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uuu to trzeba w sumie 3 razy przechodzić? To takie sztuczne nabijanie żywotności... Grafika, animacja itp. raczej średniak... Ale sama gra jakoś nie jest zła... Tu pobiegasz wykosisz multum wrogów tu się kogoś o coś zapytasz... Może być :)

Myślałem po jękach zawodu, że będzie gorzej... A tu mimo iż szału nie ma to i tak jest pozytywne zaskoczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba i o dziwo zauważyłem, że większość znajomych na liście też gra w to :D

I nawet mi te poziomy trudności nie przeszkadzają, kiedyś z chęcią wrócę i przejdę na każdym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :help: Mam problem z rozdziałem 5, czesc 4. A mianowicie niemoge przejść do nastepnego poziomu mam niewidzialną sciane. Da sie jakoś rozpocząć misje od nowa??

Mój problem zaczyna sie od 15 minuty 21s. Niemam wogule interakcji tego trola, poprostu u mnie go wogule niema. I niemoge dalej nic zrobić. Wie ktoś co z tym poczynić?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antku nie wogule tylko wcale jeśli już. A jak już ma być wogule to przez "ó" a nie" u".

Ten problem pojawiał się już wielokrotnie. Był on opisywany wcześniej w tym temacie. Sam miałem podobnie. Niektórzy piszą że da się to jakoś obejść poprzez dołączenie do coop w odpowiednim momencie. Ja tak próbowałem i się nie udało...

Prawdopodobnie musisz zrobić tak jak ja czyli zacząć grać od nowa z nadzieją że taki błąd się nie powtórzy.

To tyle w temacie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś próbował z was zrzucać sobie kopie save'ów i w razie pojawienia się bug'ów zaczęcie od starszego save'a? Ja dopiero zaczynam, i właśnie myślę sobie czy nie robić kopii zapisów i zrzucać ich na pena. Chyba że takie działanie nie pomaga i bug będzie pojawiał się za każdym razem, dopóki nie zacznie się gry od nowa.

Hm, no mój pomysł nie jest możliwy do zrealizowania, bo jak sprawdziłem teraz okazuje się że save z War in the North skopiować mogę jedynie do chmurki z "+" a na pendrive'a już się nie da. Save'y z innych "plusowych" gier można kopiować na pen'a więc w sumie nie wiem czemu tak jest ale cóż...

Gdyby ktoś miał problem z niemożliwością przejścia dalej, to znalazłem coś takiego, może ten sposób działa?

http://www.warinthenorth.com/forums/showthread.php?t=24094

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi zadaniami pobocznymi, powiedzmy wykonałem wszystkie zadania w Bree, udaję się przykładowo na kurhany, przechodzę i znów wracam do miasteczka a zadania muszę wykonywać znów od nowa. O co biega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 2 osób do trofeum trength of our alliance

psn matl91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozumiem, czyli od początku trzeba zacząć grę. Spróbuje jeszcze poszukać jakiś rozwiązań, może coś znajdę.

Mógłby mi ktoś to przetłumaczyc: This will take you back to the character selection screen. From there, choose your character again, press Start and X to go ingame once again. Tłumaczyłem w tłumaczu i nie zbyt ogarniam o co chodzi: D

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zabierze cie do ekranu wyboru postaci. Tam wybierz swoją postać jeszcze raz, naciśnij start i X, aby wejść znowu do gry. Tłumaczone na szybko, ale oddaje sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey sorka nie to zdanie skopiowałem :D. Now this is the crucial part: Once you are ingame and in control of your character DON'T MOVE or press any buttons. You might accidentally advance to the next checkpoint which would corrupt your save. Jakbyś mógł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kluczowa część: jak jesteś w grze i kontrolujesz swoją postać NIE RUSZAJ ani nie naciskaj żadnego przycisku. Możesz przez przypadek przejść do nastepnego punktu kontrolnego co może uszkodzić twój zapis gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem giere ze znajomym w co-opie, pomimo jednego denerwujacego bugu w Mirkwood / Mroczna Puszcza (?), gralo sie calkiem przyjemnie, ciesze sie ze wrzucili to do plusa bo przygoda przyjemna, a gdybym tego nie dostal, pewnie przechodzilbym dalej obojetnie obok tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie moge dokończyć gry bo w Rozdziale 5 ( Mroczna Puszcza ), nie mam interakcji trolla, a co za tym idzie nie mogę przejść do następnego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem inny problem uniemozliwiajacy przejscie tego levelu, wiec poszedlem do jakiegos obcego gracza na multi z ktorym mi sie udalo to ukonczyc, polecam zrobic podobnie, innego sposobu chyba nie ma.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem grę w coop'ie ze znajomym i tak na dobrą sprawę ciężko jest powiedzieć coś dobrego na jej temat... Gdybym kupił tą grę, a nie dostał jej w PS+ chyba bym sobie nigdy tego nie wybaczył. Na samym początku jak włącza się grę i widzi menu, widać, że gra jest zrobiona na pół gwizdka i jest produkcją mocno przeciętną. Sam gameplay jest monotonny i praktycznie przez całą grę od pierwszego po ostatni lvl robimy to samo, a jedynym urozmaiceniem jest pociągnięcie za dźwignię (tych jest tyle, że można by policzyć na palcach jednej ręki), do tego dochodzi dziwny imput lag i ogólna słaba mechanika gry. Dialogi po 10 minutach nudzą i jedyne co pozostaje to je przeskoczyć. Misje poboczne to tylko znajdź po swojej drodze przedmioty, nie licząc jednej misji z początkowej lokacji o miłosnych rozterkach młodego chłopaka - takich misji było od groma w innych grach i praktycznie zawsze taki wątek się pojawia jednak w tej grze jest to chyba jedyna odskocznia od ciągłego: zabij, przynieś, odbierz nagrodę. Historia w grze jest jakby jej nie było, nawet tło czyli oryginalna historia LoTR pojawia się tutaj dosłownie na chwilę i nie czuć jakiegokolwiek powiązania. Ot spotykamy się z kilkoma znajomymi postaciami i to by było na tyle, aż w pewnym momencie walczymy z ostatnim bossem i dowiadujemy się, że Frodo dał radę. Tak płytkiego RPG, co tam RPG to jest aRPG, tak płytkiego aRPG dawno nie widziałem, w sumie to warstwa fabularna jest gorsza niż w grach H'n'S. Choć początkowe wrażenia były takie sobie, to potem nie staje się nic, żeby to wrażenie poprawić. Jedyną zaletą tej gry to możliwość przejścia całej gry w coop'ie, tak to innych zalet ze świecą szukać.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy mają problem z przejściem mrocznej puszczy, należy przejść ten rodział za jednym posiedzeniem i najlepiej bez śmierci swojego bohatera i koniecznie trzeba znaleźć elfa na bagnach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po rozpoczęciu gry w singlu mogę kontynuować ją w multi? Jak to zrobić, czy można utworzyć sesję czy coś w tym stylu? Nie jest to mistrzostwo świata, ale całkiem przyzwoicie się gra - jak na coś za abonament kosztujący te 20 zł miesięcznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mozesz potem wciskajac [] w menu glownym stworzyc sesje publiczna/prywatna, i kontynuowac w miejscu, w ktorym zaprzestales grac samotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mozesz potem wciskajac [] w menu glownym stworzyc sesje publiczna/prywatna, i kontynuowac w miejscu, w ktorym zaprzestales grac samotnie.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch chętnych na wbicie Strength of Our Alliance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×