Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja leszczem nie jestem bo mam prawie platynke gdyby nie fotka a 10 time challengów się zrobi no a w singlu to mam 88% I nie wiem czy taka kupa bo strasznie szybki, w multi jeden ziomek go miał to zasuwał po autostradzie a ja bez stłuczek jeszcze z jakimś przypadkowym ziomkiem próbowałem go złapać a mieliśmy formuły F1 policyjne i nic wychodziło na to że ja jadąc na nitrze złapać go nie mogłem a on po jakimś czasie był za mną bo okrążył autostradę, stunty łatwo mi się nim robi i 4 beczki spokojnie nim zrobię tak samo jak hawkarem solo no ale teraz przesiadłem się na tego carbona P12 czy jakoś tak co za jumpy chyba dostałem, i nim zobaczę ile beczek mi wyjdzie ;p

I co z tego że szybki , nie ma boosta wiec challanges nim nie porobisz bo w wielu z nich chodzi właśnie o użycie boosta.A to że masz prawie platynke(prawie robi wielką różnice ) to akurat żadne osiągnięcie jeżeli chodzi o burnouta ,jakbyś zrobił 100% w pixel junk eden to byś mi zaimponował. Pozatym ja gram dla przyjemności a nie dla pucharków i procentów więc to czy ktoś ma 88% czy 117,053% jakoś mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawuja sie wibracje w tej grze? Przy stluczkach pewnie sa ale czy np. obcierajac sciane tak ze az sa iskry czy wibracje tez sie wlaczaja?

No i takie male ot: Czy po wydaniu dualschocka kazda gra ma wibracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w saturnie do kupienia za 79zł. chyba się w końcu skuszę

no tez to zobaczylem i chyba tez sie skusze

ale mam pytanie

czy gre sie naprawde oplaca kupic i slyszalem ze wyszedl jakis dodatek z motorami i ze zmienia sie pora dnia, jest on darmowy czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy gre sie naprawde oplaca kupic i slyszalem ze wyszedl jakis dodatek z motorami i ze zmienia sie pora dnia, jest on darmowy czy jak??

opłaca się kupić zdecydowanie. Gra jest niesamowicie grywalna, nawet dla osób nie gustujących w zręcznościowych racerach. Gra posiadająca jeden z najlepszych przeliczników cena/jakość na PS3 obecnie moim zdaniem. A wszystkie dodatki są darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opłaca się kupić zdecydowanie. Gra jest niesamowicie grywalna, nawet dla osób nie gustujących w zręcznościowych racerach. Gra posiadająca jeden z najlepszych przeliczników cena/jakość na PS3 obecnie moim zdaniem. A wszystkie dodatki są darmowe.

Dzisiaj pobrałem sobie ponownie demko i nadal mam frajdę w niszczeniu swojej fury Grałem kiedyś u kumpla w pełną wersję, gierka na prawdę niesamowita, poza tym teraz można ją dostać za 80 zł. Za taką śmieszną cenę grzech nie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O P Ł A C A

S I Ę

i to jak cholera

Jedna z najlepszych gier obecnej generacji. Do tego świetnie updatowana darmowymi dodatkami. Za taką kasę nie ma się co zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, 80zł tyle dałem jakieś 2,3 tygodnie temu na us pss. W sumie to nie żałuję, nie muszę płytami żonglować. Jest tylko jeden mały zonk, dla wersji z pss nie działa mapa ze strony http://www.burnoutteamrocks.com/ - zostało mi 14 bramek/płotków do rozwalenia i nie mogę ich znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa ta mapka z wersją z pss przynajmniej mnie, więc nie wiem czemu u Ciebie są jakieś problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa ta mapka z wersją z pss przynajmniej mnie, więc nie wiem czemu u Ciebie są jakieś problemy

podaję do upload-u plik "export", po załadowaniu się pliku mam pustą mapę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaznaczasz tam po prawej co ma ci pokazac? bo na 100% dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zaznaczasz tam po prawej co ma ci pokazac? bo na 100% dziala

zaznaczam, długo trzeba czekać aż coś się pojawi ?

ehh te przeglądarki, używam opery i na niej to nie działa, odpaliłem na ff i jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sekunde, nie wiem co nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z sekunde, nie wiem co nie tak

chodzi o to, że na operze nic się nie dzieje po zaznaczeniu checkbox-ów, a pod firefoxem jest tak jak powinno, czyli wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo opera ma problemy z nie ktorymi skryptami dlatego wole FF (nie przez skrypty ale za caloksztalt ;p)

90h na liczniku (wozy)

7h na liczniku (motory)

prawie 100h spedzone przy bp =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo opera ma problemy z nie ktorymi skryptami dlatego wole FF (nie przez skrypty ale za caloksztalt ;p)

90h na liczniku (wozy)

7h na liczniku (motory)

prawie 100h spedzone przy bp =]

Wariacie wciągnęła Cie ta gra... a w Pain dalej grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo opera ma problemy z nie ktorymi skryptami dlatego wole FF (nie przez skrypty ale za caloksztalt ;p)

90h na liczniku (wozy)

7h na liczniku (motory)

prawie 100h spedzone przy bp =]

Prawie robi wielką różnicę Kiedy Ty aż tyle godzin natrzepałeś, ja łącznie mam ok 40. W sumie to zanim przejdę licencje elite to może i do 100 dobiję.

Jeśli chodzi o przeglądarkę, nie lubię ff. Wystarczy, że muszę z niej korzystać w pracy, w domu wole mieć coś normalnego. Co do problemów ze skryptami, takowych jeszcze nie zauważyłem, jedynym problemem niekiedy jest flash ale jak dla mnie to żaden problem

<h3 class="r">

</h3>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wariacie wciągnęła Cie ta gra... a w Pain dalej grasz?

wciagnela i juz powoli nudzi bo nie mam co robic wiec malo gram, teraz tylko 10 time challenge skonczyc i mam wszystko procz kamerki, paina czasem odpalam ale zadnego trophy zdobyc jakos nie moge...

Prawie robi wielką różnicę Kiedy Ty aż tyle godzin natrzepałeś, ja łącznie mam ok 40. W sumie to zanim przejdę licencje elite to może i do 100 dobiję.

Jeśli chodzi o przeglądarkę, nie lubię ff. Wystarczy, że muszę z niej korzystać w pracy, w domu wole mieć coś normalnego. Co do problemów ze skryptami, takowych jeszcze nie zauważyłem, jedynym problemem niekiedy jest flash ale jak dla mnie to żaden problem

<h3 class="r">

</h3>

W dniu ktorym sciagnalem BP przeszedlem motory na 90 iles % a kolejnego dokonczylem no a potem wozy robilem i praktycznie w nic nie gralem innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ulala. I znów za darmo Nie mogę z nimi

Spodziewałem się że będzie za darmo, bo jak wyglądałby online, gdy jeden ma wykupioną wyspe a drugi nie Chyba że osobne serwery czy cuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie widzę problemu. Ten który ma wyspę ma cały most ten, który nie ma nie ma mostu i tym samym nie ma wstępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym nie widzę problemu. Ten który ma wyspę ma cały most ten, który nie ma nie ma mostu i tym samym nie ma wstępu.

Zostańmy przy wersji że będzie za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powiedzcie mi... jakim cudem gość na filmiku w okolicach 3 min robił beczkę i po kilku obrotach nad ziemią upadając już zatrzymał samochód w pozycji do jechania.... taki kontrolowany upadek?!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×