Skocz do zawartości
Emir

Final Fantasy XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Już powoli kończę (tak mi się wydaje ;p) gierkę. I mam kilka pytań odnośnie rzeczy jakiś nie udało mi się rozgryźć.

1. Ulepszanie broni, mianowicie chodzi mi o to, czy można 2 razy ulepszyć broń kryształem. U mnie lighting posiadała gladiusa, którego ulepszyłem na helter-kelter, czy jakoś tak ;p

i mam już go na max poziomie, ale żadnym kryształem nie mogłem ulepszyć go na wyższy poziom, a wykupiłem wszystkie rodzaje ze sklepu ;p

2. Czy po powrocie do Cocoon można wrócić na tą "mapkę świata", bo w gdy pierwszy raz się po niej podróżuje to byłem za słaby na niektóre potworki przez co nie zdobyłem wszystkich przedmiotów, nie zrobiłem wszystkich pobocznych misji i nie znalazłem żadnych sekretów z jakąś silną bronią lub jakimś pierścionkiem itp.

3. Może ktoś odkrył jakieś ciekawe miejsca, przeciwników, przedmioty i napisałby gdzie można je znaleźć. Wiem tylko, że jest jakiś mocny boss na mapie świata, bo robocik Vanilly coś o nim wspomina.

Jako, że tak jak wyżej napisałem kończę powoli grę, to mogę podzielić się kilkoma poradami dla początkujących.

Sporo ludzi miało problem z ujarzmieniem sumonna, ale tak jak już ludzie pisali wystarczy użyć czaru Libra lub itemu librascope i po tym wciskając R1 na dole w notach pokazuje nam 3 rzeczy jakie działają na summona, najlepiej sprawdza się ustawienie teamu tak aby przynajmniej 2 postacie stosowały warunki summona, np:

Bahamut

3 warunki:

- podstawowy dla wszystkich summonów, czyli nawalanie ile wlezie

- rzucanie na niego klątw

- o ile dobrze pamiętam to tryb sentinel

Jednego bohatera ustawiam w tryb sentinel (posiadaczka bahamuta, nie pamiętam imienia :P), klątwy (Vanill), leczenie (Lighting)

Przy takim schemacie Bahamut dostał na pierwszym razem.

Gram drużyną złożoną z Lighting (commando, revenge), Zazh(revenge, saboteur) i Vanill(revenge,medic i w 3ciej kolejności saboteur)

Polecam w każdym teamie mieć commando, który znacząco obniża czas zmniejszania się paska staggering,a oprócz tego przy dużej sile (u mnie teraz około 1300) bije bardzo mocno atakami fizycznymi. Udawało mi się nawet wykręcać maks dmg (99999), najczęściej na bahamutach, które mają aż 750% staggering, ale plusem jest to, że , czym większy staggerng tym więcej dmg zadajemy, a oprócz tego na bahamuta rzuciłem klątwy Vanill, Zazh podorzucał swoje buffy od ataku, a oprócz tego element lodu, na który Bahamut jest wrażliwy i dzięki temu Lighting uderzała po maksymalnych obrażeniach, a drugą bardzo ułatwiającą zaletą jest lunch, dzięki któremu przeciwnik(w stanie staggering) bezsilnie zostaję bity w powietrzu i nic nam nie może zrobić, ale opcję lunch mają 3poziomowe czary żywiołów, dzięki czemu przy ustawieniu Com, Rev,Rev przeciwnicy latali w powietrzu.

Jeżeli ogółem oceniać grę to jako fan FF VII, gra przypadła mi do gustu i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń poza kilkoma rozwiązaniami, jak na przykład game over, gdy kontrolowana postać zginie, ressurection medyka przydaje się tylko na druga postać NPC i słabo zbalansowani niektórzy przeciwnicy, ale mimo to, jak przejdę grę, odpocznę od niej jakiś tydzień i zacznę na nowo z nowym teamem i tym razem bez auto-battle, który nie zawsze wybiera najlepsze rozwiązanie.

Edytowane przez Hesus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ysy2007

13 chapterów i ok 30 godzin bez eksploracji Gran Pulse z GP mam już 107 godz, wszystko zależy od tego, czy będziesz chciał zdobyć przed kontynuacją wątku fabularnego Grow Egg 2xCP (misja 55)

Natura techniczna:

Na jakiej zasadzie odbywają się przejścia do wcześniejszych rozdziałów po przejściu gry?

Trzeba mieć save pointy z danej lokacji? czy raczej się to odbywa jak w uncharted 2?

Czy jak się ma gwiazdkę przy broni Light (gladius) to tylko 1 (dany) kryształ może ją zmienić czy jest kilka kryształów i każdy zmieni Gladiusa w inną broń?

1) na zasadzie warp gate, po ostatnim starciu i napisach końcowych zapisujesz grę i normalnie bawisz się dalej na Gran Pulse czy w Edenie

2) nie trzeba tylko save po ukończeniu gry

3) tak i już o tym pisałem Gladius * Uraninite = Helter Skelter Lv*(61)Helter Skelter - 448atk 190ma, minerał (kryształ) Uraninite, a najdroższy jest Adamantite 200k

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sway znasz może jakąś stronkę z opisem i przemianą wszystkich broni ?? Bo chciałbym porównać najlepsze.

No to po ukończeniu fabuły zaczynam na GP ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie spostrzeżenie i proszę o komentarz bardziej doświadczonych bo może się mylę...

W TYM FF W OGÓLE NIE OPŁACA SIĘ UPGARDE'ować BRONI! Jest to zło ostateczne. jestem w 10 rozdziale, w 9 uzbierałem 0,5 melona gili i postanowiłem wszystko przeznaczyć na update. Czas na przejście wrogów stał się tak niemiłosiernie krótki że żeby zdobyć 5 gwiazdek walkę należy wygrać jak jeszcze obraz nie złapał ostrości chyba. Wrogowie póki co nie są bardzo wymagający jak się pochodzi dzień czy dwa po jednej lokacji i uzbiera CP i nie widzę sensu kładzenia kłód pod nogi w postaci wygranych walk na 3 gwiazdki, skromniejszych przedmiotów oraz mniejszej regeneracji TP kosztem super broni (która de facto paradoksalnie psuje nam statystyki :P )

Natura techniczna:

Na jakiej zasadzie odbywają się przejścia do wcześniejszych rozdziałów po przejściu gry?

Trzeba mieć save pointy z danej lokacji? czy raczej się to odbywa jak w uncharted 2?

Czy jak się ma gwiazdkę przy broni Light (gladius) to tylko 1 (dany) kryształ może ją zmienić czy jest kilka kryształów i każdy zmieni Gladiusa w inną broń?

Ch3rrY nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem, upgradowanie broni zmniejsza czas potrzebny do uzyskania pięciu gwiazdek po wygranej walce. Jeśli tak to tego nie wiedziałem, a właśnie po tym jak wylądowałem na Gran Pulse chciałem wziąść się porządnie za upgrade broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch3rrY nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem, upgradowanie broni zmniejsza czas potrzebny do uzyskania pięciu gwiazdek po wygranej walce. Jeśli tak to tego nie wiedziałem, a właśnie po tym jak wylądowałem na Gran Pulse chciałem wziąść się porządnie za upgrade broni

Nie napisze ci w 100% ale dałbym tak z.. 85 :)

Autentycznie po porządnym update'cie ciężko było mieć 5 gwiazdek, zrobiłem load i wszystkich leciałem na maksa.

Tam brany jest pod uwagę nie tylko czas ale i styl. Masz bardzo dobre bronie to musisz się napocić żeby mieć 5 gwiazdek. Ja osobiście wole grać na słabszych dopóki się na kimś nie zatnę, a siłe wolę zyskiwać poprzez CP a nie broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to jest z tymi dropami, dla mnie to wygląda na totalny random i gwiazdki nie mają żadnego wpływu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to jest z tymi dropami, dla mnie to wygląda na totalny random i gwiazdki nie mają żadnego wpływu

Cos w tym jest... ale zawsze lepiej jak się widzi 5 gwiazdek a nie 3 :P

Były sytuacje gdzie przy 5 gwiazdkach nie miałem żadnego przedmiotu a przy 4 miałem z dwa i też to dawało mi do myślenia. Z tym że tu też chyba dochodzi lepsiejsze odnowienie TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można wybierać dla wszystkich 3 postaci jaki atak mają użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można wybierać dla wszystkich 3 postaci jaki atak mają użyć?

obawiam się, że nigdy ;) ataki możesz wybierać tylko dla lidera grupy, a pozostałym role

Po wyborze druzyny 3 osobowej da sie ja potem zmienic ?

tak, dowolnie zmieniasz drużynę od 11 etapu Gran Pulse, a pod koniec 9 możesz wybrać po raz pierwszy swój skład ale Light musi pozostać liderką

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyborze druzyny 3 osobowej da sie ja potem zmienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie mam zamiaru rzucac na ta grę mięsem tylko dlatego że jest bardzo dobrym tytułem a nie rewolucyjnym i zajeb... rpgiem.

Pozwolę sobie luźno podryfować.

Generalnie seria FF nie ma w przyszłości szans, a jeśli jakaś część będzie "rewolucyjna", jak to określiłeś, nie zostanie dobrze odebrana. Rewolucja oznacza m.in. zmiany, a te nigdy nie będą (i nie są) pozytywnie przyjęte, bo oznaczają oddalenie się od jedynie słusznych VII-IX. Z tego powodu XIII zebrała mnóstwo negatywnych komentarzy, ledwo tylko się ukazała, i to od osób, które w nią jeszcze nawet nie grały, ale wiedziały już, że ta część jest inna, czyli już z założenia zua.

Ekipa Square jest bardzo pomysłowa i to mi się podoba najbardziej. Kombinują, wprowadzają zmiany, zaskakują niebanalnymi rozwiązaniami. Ale choćby nie wiem, jakie cudeńko stworzyli, i tak na starcie mają przerąbane.

Podejrzewam, że gdyby XII i XIII miały zupełnie inne tytuły, nienawiązujące do serii FF, zostałyby odebrane zupełnie inaczej. Wszyscy psioczą na te zmiany, lecz nie myślą o tym, że gdyby nie one, VII by w ogóle nie powstała, tylko gralibyśmy teraz w nowsze odsłony FFI ;)

No, w każdym razie XIII bardzo mi się jak dotąd podoba.

Sazh nadal mnie drażni - głównie w czasie walki. Podryguje, jakby był na techno party. Ale i tak nic nie przebije Hope'a. Nawet na motorze nie potrafi usiedzieć :sweat:

Pamiętam jeszcze, że w X wszystkie czary typu slow czy poison nie działały na bossów. Wkurzało mnie to, bo na zwykłych bobków i tak ich nie rzucałam, bo nie miałam z nimi problemu, a tam, gdzie naprawdę by się przydały, nie wywierały żadnego efektu. W XIII fajniej to rozwiązali. Wprawdzie jestem dopiero w 7 chapterze, ale zauważyłam, że taki slow naprawdę się przydaje i mogę go normalnie używać w trudniejszych sytuacjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapierałem się nogami i rękami, ale poszedłem dzisiaj do Saturna i nie dałem rady. Czekałem na tą grę 3 lata i muszę na własnej skórze przekonać się czy SE rzeczywiście tak schrzanili sprawę. Zobaczymy czy moje psioczenie przed zagraniem było uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idziesz jutro do pracy, a grę chcesz odpalić dzisiaj, to może zakończ posiedzenie, jak Light da Snow'owi w mordę :D .

Istnieje ryzyko, że gra ci się spodoba i nie będziesz się mógł od niej oderwać :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idziesz jutro do pracy, a grę chcesz odpalić dzisiaj, to może zakończ posiedzenie, jak Light da Snow'owi w mordę :D .

Istnieje ryzyko, że gra ci się spodoba i nie będziesz się mógł od niej oderwać :D .

faktycznie po srednim poczatku gra sie bardzo rozpedza i ma coraz bardziej genialne momenty :) a wiem co mowie bo mam juz 25h na liczniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego chapterka odblokowuje sie Gran Pulse jako free play ?

I co nam da przejscie gry co nam pozwoli odblokowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu XIII zebrała mnóstwo negatywnych komentarzy, ledwo tylko się ukazała, i to od osób, które w nią jeszcze nawet nie grały, ale wiedziały już, że ta część jest inna, czyli już z założenia zua.

I miauy racje te zue osoby - bo ten FF jest sredni jak hamburger z budki za rogiem u mnie na osiedlu. Oczywiscie moge podkreslic po raz setny ze to moje zdanie ale do niektorych to i tak nie dotrze, bo przeciez ludzie jeszcze przeczytaja i nie kupia, ola boga!

Mam tylko nadzieje ze te plotki o FF XIII-2 to tylko plotki ktore zostana zdementowane, ten swiat jest nudny jak flaki, zakonczenie main story tak samo nudne - wiec co oni chca kontynuowac ? Niech lepiej przestana grac dla kasy i choc troche sie przyloza do nowej odslony, bez innowacji typu "90% gry biegamy po sznurku, a 10% to laka z betonowa trawa". Mam nadzieje ze versus nie pojawi sie na Xboxie i SE sie moze wezmie do roboty aby wkupic sie w laski.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gre i mysle, ze dam rade pograc. Kierowanie kamera nie jest takie wazne, mozna na spokojnie to robic a walka jest statyczna.

Jest to moj pierwszy kontakt z takim rodzajem gry (jrpg-jak to nazywacie). Troche nie kumam jeszcze walk, ale mysle, ze sie naucze. 2.5h grania minely jakby w 1s smile.gif

Pozdrawiam

Edytowane przez Bodziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gre i mysle, ze dam rade pograc. kierowanie kamera nie jest takie wazne, mozna na spokojnie to robic a walka jest statyczna.

Jest to moj pierwszy kontakt z takim rodzajem gry (jrpg-jak to nazywacie). Troche nie kumam jeszczy walk, ale mysle, ze sie naucze. 2.5h grania minely jakby w 1s smile.gif

Pozrawiam

Hehe,spokojnie wszystko powinieneś ogarnąć. Nawet jeżeli będziesz miał jakieś problemy,poprzeglądaj kilka stron wcześniej -dosyć sporo gadaliśmy na temat gry i większość momentów jest wyjaśniona- lub po prostu zapytaj. Od tego w końcu jest forum :) Fajnie,że gra Ci podpasowała. Polecam( i chyba każdy tutaj) części na wcześniejsze generacje konsol. Dla wielu najlepsze VII i VIII możesz kupić w PS Store za 36 zł- oczywiście grafa z PSX,ale jednak grywalność niesamowita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I miauy racje te zue osoby - bo ten FF jest sredni jak hamburger z budki za rogiem u mnie na osiedlu. Oczywiscie moge podkreslic po raz setny ze to moje zdanie ale do niektorych to i tak nie dotrze, bo przeciez ludzie jeszcze przeczytaja i nie kupia, ola boga! Mam tylko nadzieje ze te plotki o FF XIII-2 to tylko plotki ktore zostana zdementowane, ten swiat jest nudny jak flaki, zakonczenie main story tak samo nudne - wiec co oni chca kontynuowac ? Niech lepiej przestana grac dla kasy i choc troche sie przyloza do nowej odslony, bez innowacji typu "90% gry biegamy po sznurku, a 10% to laka z betonowa trawa". Mam nadzieje ze versus nie pojawi sie na Xboxie i SE sie moze wezmie do roboty aby wkupic sie w laski.

Alu, raczej chodziło mi o to, że istnieje pewna grupa osób, która zawsze będzie niezadowolona, choćby SE stanęło na rzęsach i przyniosło jej gwiazdkę z nieba w zębach, tylko dlatego, że to nie VII-IX. Jakby dla zasady. (A gdyby jakimś cudem zrobili coś szalenie w stylu VII-IX, to też źle, bo odgrzewany kotlet.)

A czepianie się "betonowej trawy" rozbraja mnie całkowicie. Też mi się w oczy rzuciło (podobnie jak niedopracowane dłonie), ale bez przesady. Zupełnie jakby starsze części nieskazitelnie idealne były.

Pewne rzeczy w polityce SE też mi się nie podobają, ale zarzut, że robią to dla kasy, jest zabawny. Tak, robią. Podobnie jak wszyscy inni. Nikt nie tworzy tego typu gier charytatywnie.

Ale mniejsza.

Mam juz gre i mysle, ze dam rade pograc. kierowanie kamera nie jest takie wazne, mozna na spokojnie to robic a walka jest statyczna. Jest to moj pierwszy kontakt z takim rodzajem gry (jrpg-jak to nazywacie). Troche nie kumam jeszczy walk, ale mysle, ze sie naucze. 2.5h grania minely jakby w 1s Pozrawiam
Nie martw się, ogarniesz thumbsup.gif Wszelkie funkcje wprowadzane są stopniowo, więc jest czas, żeby je po kolei opanować. Edytowane przez germini
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu chyba bardziej chodzilo oto ze SE doskonale wiedzialo ze FFXIII dobrze sie sprzeda bo to dobra marka. Wiec mogli by dac sredniaka a i tak sprzedal by sie dobrze bo to FF..... niestety nie moge tej opini (jeszcze) skonfrontowac bo niemam jeszcze gry, ale jestem bardzo optymistycznie nastawiony mam nadzieje ze gre niedlugo bede sobie mogl sprawic wink.gif

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gre i mysle, ze dam rade pograc. kierowanie kamera nie jest takie wazne, mozna na spokojnie to robic a walka jest statyczna.

Jest to moj pierwszy kontakt z takim rodzajem gry (jrpg-jak to nazywacie). Troche nie kumam jeszczy walk, ale mysle, ze sie naucze. 2.5h grania minely jakby w 1s smile.gif

Pozrawiam

Bardzo sie ciesze, ze jednak sie zdecydowales na zakup tej gry :) wszystkiemu trzeba dac troszeczke czans :D a co do walki to po 2,5h granie jeszcze nie odczujesz w zadnym stopniu jak ta walka ma wygladac i jak bedzie pozniej :) to na razie taki tutorial jest :D mozesz sobie zawsze wlaczyc walki na SLOW w opcjach :) to na 100% Ci pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu, raczej chodziło mi o to, że istnieje pewna grupa osób, która zawsze będzie niezadowolona, choćby SE stanęło na rzęsach i przyniosło jej gwiazdkę z nieba w zębach, tylko dlatego, że to nie VII-IX. Jakby dla zasady. (A gdyby jakimś cudem zrobili coś szalenie w stylu VII-IX, to też źle, bo odgrzewany kotlet.)

No nie wiem, FF Xtki malo kto sie czepial, a w koncu to nie byl VII-IX ? Chodzi wlasnie o to, ze SE nie staje na rzesach, zamiast wydac pieniadze na dopracowanie produktu, oni robia to na reklame, nawet napoj wydali o nazwie Potion i dali reklame iscie FFowska. Teraz chca jeszcze pojsc na latwizne i miec wszystko gotowe procz fabuly na kolejna czesc - wroze JUZ, ze jesli tak zrobia, to gra sie sprzeda gorzej, bo moge sie zalozyc ze niemala grupa osob sie sparzyla przy tej odslonie FF. (zreszta, pewnie tutaj sie pojawia tez narzekania jak ludzie pokoncza gre, chocby na samo zakonczenie ktore jest denne)

A czepianie się "betonowej trawy" rozbraja mnie całkowicie. Też mi się w oczy rzuciło (podobnie jak niedopracowane dłonie), ale bez przesady. Zupełnie jakby starsze części nieskazitelnie idealne były.

No tiaa, bo przeciez jestesmy w erze PS3 gdzie wygladzone krawedzie tekstur (dlonie to idealny przyklad) oraz bogate w detale podloze (bo krajobraz sam w sobie nie byl zly) to jakas w ogole fatnazja chorych zuych graczy. Powiem ci szczerze, ze pustynia w White Knight Chronicles jest bogatsza w detale niz to co mamy na Gran Pulse, a to imo jest smieszne :)

Pewne rzeczy w polityce SE też mi się nie podobają, ale zarzut, że robią to dla kasy, jest zabawny. Tak, robią. Podobnie jak wszyscy inni. Nikt nie tworzy tego typu gier charytatywnie.

Ale mniejsza.

Widac nie ogarniasz jeszcze pojecia "robic cos dla kasy" ani tego co sie za nim kryje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego chapterka odblokowuje sie Gran Pulse jako free play ?

I co nam da przejscie gry co nam pozwoli odblokowac?

Chapter 11 - Gran Pulse, trochę cierpliwości i w końcu tam dojdziesz, a od samego początku rozdziału możesz robić co chcesz

przejście gry odblokowuje Crystarium Lv 10, żebyś mógł bardziej rozwinąć postaci i rozpocząć polowanie na dużego żółwia Adamantoise (rare drop Trapezohedron za 2mln gil), a po zaliczeniu misji na Longgui (rare Trapezohedron) i XiaoLongui, z którego rare drop to dark matter niezbędna do zaliczenia gry na 100% i ostatecznego upgradu niektórych akcesoriów.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chapter 11 - Gran Pulse, trochę cierpliwości i w końcu tam dojdziesz, a od samego początku rozdziału możesz robić co chcesz

przejście gry odblokowuje Crystarium Lv 10, żebyś mógł bardziej rozwinąć postaci i rozpocząć polowanie na dużego żółwia Adamantoise (rare drop Trapezohedron za 2mln gil), a po zaliczeniu misji na Longgui (rare Trapezohedron) i XiaoLongui, z którego rare drop to dark matter niezbędna do zaliczenia gry na 100% i ostatecznego upgradu niektórych akcesoriów.

Sway a weź powiedz jak to jest... Przechodzisz grę, wracasz na GP, robisz dodatkowe misje itp.. przejdziesz wszystko i co? Dalej już tylko chodzisz bez celu masz świadomość że wiecej nie da się zrobić? Czy jest jakaś informacja, scena czy dalej idziesz z fabułą od GP żeby drugi raz zakończyć wątek z tym że już mając wszystko porobione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×