Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez. Ratio tak samo niskie na pc i na ps3,ale chociaz gram co lubie i w optymalnych warunkach na duzych mapach (chociaz obecnie nawet metro w 24 wydaje mi sie nie do przyjecia)

Przed premiera to i ja bylem bardzo pozytywnie nastawiony do tej gry i myslalem,ze bedzie dobrze. Skonczylo sie na zakupie nowego lapa do BF3 bo najwaniejszy aspekt zabawy na konsoli zostal mi odebrany i mowie tutaj o komunikacji ze znajomymi. Jesli mi mozliwosc pogadania oddadza to wroce grac na ps3.

No i nigdy wiecej gry na premiere od DICE. Dziekuje za takie dopieszczenie produktu (wiem,ze EA pewnie cisnelo z data,ale nie ma to dla mnie znaczenia w tym momencie)

Gdybym tak nie znosił WASD* (po prostu nie lubię wykrzywiać dłoni jak jakiś paralityk) to już dawno sprzedałbym konsolę i dołożył do pieca tak za 3000PLN (Monitor 24" i peryferia już mam). Gram na PS3, nie narzekam na to jak mi idzie, ale przysłowiowy penis mnie strzela gdy widzę jakie możliwości mają koledzy z battleloga grający na PC:

1) 64 graczy - to chyba nie wymaga wyjaśniania. Prawie 3 x tyle osób.

2) Conquest Large - krótko mówiąc roz***dol.

3) Duży wybór serwerów o różnistych opcjach, np 1000 ticketów, etc.

4) taki malutki szczególik jak nieporównywalnie lepsza GRAFIKA...

5) Łatwiejsza komunikacja pomimo braku sprawnego VoIP - wszak jest mnogo programów do komunikacji, a karta dźwiękowa jest jedna. Grając na PS3 też można odpalić skajpa na laptopie, ale w jednym uchu słuchawka z PC, a w drugim z konsoli to koszmar (pewnie większość z nas gra na słuchawkach, m.in. ze względu na warunki domowe, a nie każdy ma zewnętrzny mixer audio żeby te sygnały łączyć. Ja mam, ale nie o to chodzi. ;) )

6) Większy komfort w tworzeniu drużyn i dołączaniu do gier - wszystko z poziomu przeglądarki www.

7) Celowanie MYSZĄ.

Plus na rzecz konsoli: fajna społeczność. I tyle.

*czasem myślę o nunczaku takim jak jest we FragFX czy Aimon PS - podłączył to ktoś kiedyś do kompa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus na rzecz konsoli: fajna społeczność. I tyle.

*czasem myślę o nunczaku takim jak jest we FragFX czy Aimon PS - podłączył to ktoś kiedyś do kompa?

Ten plus wysiada przy braku voipa wiec ja sobie gram na pc. Tez bez znajomych a mozliwosci mam nieporownywalnie wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak nie znosił WASD* (po prostu nie lubię wykrzywiać dłoni jak jakiś paralityk) to już dawno sprzedałbym konsolę i dołożył do pieca tak za 3000PLN (Monitor 24" i peryferia już mam).

Teraz ciężko znaleźć w necie, ale mozliwość nie grania na WSAD'zie jest.

PS. jest to Saitek Command Unit

post-37648-0-84163800-1327440867_thumb.j

Edytowane przez Kisiel49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciężko znaleźć w necie, ale mozliwość nie grania na WSAD'zie jest.

PS. jest to Saitek Command Unit

Podobne do Logitecha G13, ale lepiej nie spamujmy tutaj sprzętem z PC. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myfonick dzięki jeszcze raz za tą radę z Kartaczem do czołgu. Dzisiaj na Szturmie taką masakrę robiłem:) Nawet samolot udało mi się zestrzelić. Została tylko jedna beretka do trofeum, ale na dziś już mam dość. Praktycznie od 18 próbuję ją zrobić. Mnie od kupna wersji PC powstrzymało tylko to, że muszę nowy komp ogarnąć(ale chyba i tak kupie, bo zanim się doczekam Wiedźmina i Diablo III na PS3 to pewnie będzie nowa generacja) i że trzeba grać na myszce,a dokładniej, że reszta gra na myszce. Na padzie mi jako tako idzie, ale jak pamiętam co to była za tragedia jak grałem w BC2 na PC to nie chce nawet tego wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myfonick dzięki jeszcze raz za tą radę z Kartaczem do czołgu.

Nie ma za co :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to Ty byłeś:) sorry, nie byłem pewien. Pamiętałem tylko, że z nim rozmawiałem:)facepalm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że twój "LED" to taki sam LCD jak inne ^. No chyba, że zaopatrzyłeś sie w nowy ekranik od Sony z CES 2012 ^^

Wyczuwam nutkę zazdrości, ale nie przejmuj się wmawiaj sobie tak dalej. Ale fakt faktem mam już stary model UE55D8000 trzeba się zaopatrzyć w D9000.

Coś wiadomo na temat nowych mapek, broni do multi?

Edytowane przez Fan_xbox360
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myfonick dzięki jeszcze raz za tą radę z Kartaczem do czołgu.

Tak jak już kolega Cwir wspomniał, to nie byłem ja :P Ja nie wypowiadam się w sprawach czołgu, bo po prostu nim nie jeżdżę. Kartacza nawet jeszcze nie odblokowałem :laugh:

Czy tylko ja tak robię, że jak widzę snajpera który kampi odgrywam się na nim za wszystkie moje zgony które mi zafundował, ale w sposób nieco bardziej denerwujący? :P Np. rozstawiam claymore'y za gościem i strzelam w niego jedną kulką? Albo detonuję za pomocą C4, przysmażam palnikiem? Trololololo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez ten temat C4 mnie zmyliło:) Mi akurat czołgi się najbardziej podobają, ale to pewnie przez to ,że helikopterem za nic nie umiem cokolwiek ciekawego zrobić.Wiem, że to nie na temat, ale czy przypadkiem Led od LCD nie różni się tylko sposobem podświetlania? I praktycznie obrazie nie ma żadnej różnicy? A tak ogólnie to gdyby nie pobór prądu to najlepsze są plazmy(nowe oczywiście, a nie te 5 latki)

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez ten temat C4 mnie zmyliło:) Mi akurat czołgi się najbardziej podobają, ale to pewnie przez to ,że helikopterem za nic nie umiem cokolwiek ciekawego zrobić.Wiem, że to nie na temat, ale czy przypadkiem Led od LCD nie różni się tylko sposobem podświetlania? I praktycznie obrazie nie ma żadnej różnicy? A tak ogólnie to gdyby nie pobór prądu to najlepsze są plazmy(nowe oczywiście, a nie te 5 latki)

Jak dla mnie diody led są o wiele lepsze :)

Wracając do tematu gry, są jakieś gwiazdki za odblokowanie wszystkiego w techniku itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu gry, są jakieś gwiazdki za odblokowanie wszystkiego w techniku itd?

Tak. Za odblokowanie wszystkiego w danej klasie dostajesz gwiazdkę i każda taka gwiazdka daje bodajże 10 000 expa. Możesz zdobywać dowolną ilość takich gwiazdek. Na każdą następną gwiazdkę potrzeba tyle samo expa. Nic za to nie dostajesz, no może jakieś badziewne nieśmiertelniki ale tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak nie znosił WASD* (po prostu nie lubię wykrzywiać dłoni jak jakiś paralityk) to już dawno sprzedałbym konsolę i dołożył do pieca tak za 3000PLN (Monitor 24" i peryferia już mam). Gram na PS3, nie narzekam na to jak mi idzie, ale przysłowiowy penis mnie strzela gdy widzę jakie możliwości mają koledzy z battleloga grający na PC:

1) 64 graczy - to chyba nie wymaga wyjaśniania. Prawie 3 x tyle osób.

2) Conquest Large - krótko mówiąc roz***dol.

3) Duży wybór serwerów o różnistych opcjach, np 1000 ticketów, etc.

4) taki malutki szczególik jak nieporównywalnie lepsza GRAFIKA...

5) Łatwiejsza komunikacja pomimo braku sprawnego VoIP - wszak jest mnogo programów do komunikacji, a karta dźwiękowa jest jedna. Grając na PS3 też można odpalić skajpa na laptopie, ale w jednym uchu słuchawka z PC, a w drugim z konsoli to koszmar (pewnie większość z nas gra na słuchawkach, m.in. ze względu na warunki domowe, a nie każdy ma zewnętrzny mixer audio żeby te sygnały łączyć. Ja mam, ale nie o to chodzi. ;) )

6) Większy komfort w tworzeniu drużyn i dołączaniu do gier - wszystko z poziomu przeglądarki www.

7) Celowanie MYSZĄ.

Plus na rzecz konsoli: fajna społeczność. I tyle.

*czasem myślę o nunczaku takim jak jest we FragFX czy Aimon PS - podłączył to ktoś kiedyś do kompa?

@ zapomniałeś dodać o znacznym plusie grania na konsoli jakim jest WYGODNE siedzenie na fotelu czy też kanapie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mialem niezwykla rozgrywke-przegrlywalismy na Wysppie Chark 130-do 30 i jeszcze wygralismy bodajze do 4 ticketow-to bylo cos i to 12vs12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<offtopic>

Jak dla mnie diody led są o wiele lepsze

LED to jest skrót od Light Emitting Diode, czyli dioda emitująca światło. Przed LED nie używamy dioda, po prostu LED.

</offtopic>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*czasem myślę o nunczaku takim jak jest we FragFX czy Aimon PS - podłączył to ktoś kiedyś do kompa?

Podłączałem Fragnsteina do lapka i grałem w STALKERA, pod PC FnS działa znacznie płynniej i dokładniej niż na PS3, po prostu jak dobra laserowa mysz. Także mając taki sprzęt między bajki można włożyć niewygodne granie na PC. Podpinasz PC pod TV przez HDMI, siadasz wygodnie w fotelu/kanapie, łapiesz FnS, mysz na twardą podkładkę i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST! 5 killi DPV! W końcu mi się udało (w końcu, czyli po ok. 20 bezsensownych śmierciach -.-). Te zadania to zło wcielonerolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się to co przewidziałem. Multi w Battlefield 3 mi się znudził. Ale to było pewne, bo biegnięcie do celu przez 5 minut a potem śmierć to nic ciekawego. Jednak dla mnie Call of Duty lepszy jest, szybka rozgrywka i lajt. Duże mapy w grach są przereklamowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się to co przewidziałem. Multi w Battlefield 3 mi się znudził. Ale to było pewne, bo biegnięcie do celu przez 5 minut a potem śmierć to nic ciekawego. Jednak dla mnie Call of Duty lepszy jest, szybka rozgrywka i lajt. Duże mapy w grach są przereklamowane.

Trzeba umiec grac . :whistling:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Za odblokowanie wszystkiego w danej klasie dostajesz gwiazdkę i każda taka gwiazdka daje bodajże 10 000 expa. Możesz zdobywać dowolną ilość takich gwiazdek. Na każdą następną gwiazdkę potrzeba tyle samo expa. Nic za to nie dostajesz, no może jakieś badziewne nieśmiertelniki ale tego nie wiem.

Nie, gwiazdka jak każda, daje 2000 expa. Medale dają 10 000 expa. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, gwiazdka jak każda, daje 2000 expa. Medale dają 10 000 expa. :)

Jak zrobisz gwiazdke danej klasy (szturmowca/ technika na ten przyklad) to masz za nia 10k expa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, gwiazdka jak każda, daje 2000 expa. Medale dają 10 000 expa. :)

Gwiazdki broni są po 2k, a gwiazdki klas i pojazdów za 10k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się to co przewidziałem. Multi w Battlefield 3 mi się znudził. Ale to było pewne, bo biegnięcie do celu przez 5 minut a potem śmierć to nic ciekawego. Jednak dla mnie Call of Duty lepszy jest, szybka rozgrywka i lajt. Duże mapy w grach są przereklamowane.

Proponuje Ci kolego dla odpoczynku od piechoty zająć się myśliwcami. Ja wczoraj pół dnia trenowałem oblatywanie, trochę samobójstw wpadło, ale teraz to sam miód i przyjemność; mam niesamowitą radochę po zestrzeleniu jakiegoś latadła lub pojazdu na ziemi w tym piechoty :). Jakiś czas temu nawet nie przyszło mi do głowy, aby zasiąść za sterami myśliwca. Dopiero kiedy wbiłem po gwiazdce z każdej klasy żołnierza, to przerzuciłem się na lotnictwo i naprawdę było warto, choć początki nie są łatwe. Jak na razie w myśliwcach zdobyłem "skaner okolicy" i zaraz będę miał "rakiety ffar". Dążę do zdobycia "kierowanej p-z" i wtedy zacznę psuć życie tym na dole :)

Powiedzcie mi co macie ustawione w myśliwcach? Ja obecnie mam oprócz flar, rakiety naprowadzane i lepszą taśmę ale zastanawia mnie najlepsze zestawienie po odblokowaniu wszystkich dodatków.

Edytowane przez DEL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś sprawdzony sposób na usmażenie wrogiego pojazdu palnikiem? Chyba nigdy nie uda mi się tego zrobić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×