Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam myśliwcem ściągać z działka czołgów. To jest skuteczne tylko na PC, bo raz, że są zwyczajnie słabe przeciwko pojazdom pancernym, a dwa, że po prostu nie da się dokładnie wycelować. Podczas, gdy myszką można bardzo delikatnie i płynnie wycelować, to na padzie jest to niemożliwe. Ruszasz leciutko drążkiem, a celownik ci się rusza o kilometr -_- Zmiana sensivity nic nie daje. Jeżeli już się chce siać zamęt tam na dole, to trzeba mieć koniecznie rakiety FFAR. Działko jest nieskuteczne.

ale ty pleciesz glupoty laugh.gifja zawsze tylko z działka ściągam czołgi żadne FFAR nie trzeba miec. nawet lepszej taśmy nie używam o P-Z nie wspomne

najważniejsze jest używanie SELECTU do podświetlenia czołgu i bez problemu ściągasz

może znawcą aż takim nie jestem ale 900 kili mam z jeta

a i najszybciej ściąga sie bez zwalniania

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego ty seta w jetach dokładnego masz?

używam skan laserem (nieraz zmieniam na radar), flary i rakiety namierzane przeciwlotnicze

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam skan laserem (nieraz zmieniam na radar), flary i rakiety namierzane przeciwlotnicze

Fajna kombinacja ja gram podobnie tylko zamiast flar daje gaśnicę. Jakoś mi się lepiej z tym gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ty pleciesz glupoty laugh.gifja zawsze tylko z działka ściągam czołgi żadne FFAR nie trzeba miec. nawet lepszej taśmy nie używam o P-Z nie wspomne

najważniejsze jest używanie SELECTU do podświetlenia czołgu i bez problemu ściągasz

może znawcą aż takim nie jestem ale 900 kili mam z jeta

a i najszybciej ściąga sie bez zwalniania

ej co daje select oprócz podświetlania, bo mało latam jetami?

i co daje laser w broni oprócz tego, że oślepia przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jety nie mają lasera tylko skan wiązką co przyspiesza namierzanie.

@up Poprawia celność strzału z biodra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej co daje select oprócz podświetlania, bo mało latam jetami?

i co daje laser w broni oprócz tego, że oślepia przeciwnika?

Za jak to napisałeś "podświetlenie" możesz (jak masz ogarnięty team) zrobić 10 pkt asysty. W przypadku jeta to była na początku jedyna metoda jak mogłem zrobić punkty ;)

Laser zmniejsza rozrzut pocisków podczas strzałów z biodra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam myśliwcem ściągać z działka czołgów. To jest skuteczne tylko na PC, bo raz, że są zwyczajnie słabe przeciwko pojazdom pancernym, a dwa, że po prostu nie da się dokładnie wycelować. Podczas, gdy myszką można bardzo delikatnie i płynnie wycelować, to na padzie jest to niemożliwe. Ruszasz leciutko drążkiem, a celownik ci się rusza o kilometr -_- Zmiana sensivity nic nie daje. Jeżeli już się chce siać zamęt tam na dole, to trzeba mieć koniecznie rakiety FFAR. Działko jest nieskuteczne.

Mylisz się kolego.... gdyby nie działko to żadnego pojazdu byś nie zniszczył... Rakietami FFAR jedną celną serią unieruchamiasz pojaz, szybka zmiana na działko i przy celny mstrzelaniu po jednym nalocie nie ma czołgu.... No chyba że mówimy o samolocie na szturmie ;) tam działko w samolocie jest przegięte ;) jedna seria i nei ma czołgu ;)

NIE MA LEPSZEJ KONFIGURACJI NA NISZCZENIE CZOŁGÓW W JETCIE JAK FFAR + DZIAŁKO !!! Koniec i kropka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słówko odnośnie vc. wczoraj grałem z kumplami , gadaliśmy przez hs'y i jak zwykle gówno było słychać . ale w przerwie między rundami kiedy podliczało punktu można było śmiało rozmawiać , nic nie ucinało , wszyscy się rozumieli i słyszeli. czyli bez obciążenia czat działa . tylko pytanie , czy to konsola tego natłoku danych nie wyrabia , czy "fachowcy" z dice są do dupy.

z innej beczki , wczoraj mieliśmy w teamie gościa który zakończył rundę 90-3 , latał na birdzie na kanałach ,potem na szczyt demawendu. szczerze , nie wiem jak on to robił , ale był KOZAK ! wlatywał do hal , w tunele , jakby mógł toby pewnie jeszcze nurkował w wodzie . niezły kocur! utłukł prawie połowę wrogiej ekipy!

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sie zdziwilem jak ziomek z mojego teamu zaczol do mnie gadac podczas rozgrywki szybko podpiolem ps eye Bo nie mam hedseta I przez chyna 3 godziny gralismy I normalnie gadalismy dodam ze bylismy w jednym teamie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni: nie daj sobie wmówić, że konsola jest za słaba na obsługę VC. Wynika to z lenistwa albo nieudolności programistów. Dobry czat głosowy do PS3 jest w stanie napisać jedna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, czy to, że przegrywam 1v1 Jackhammer odłamkową z USAS'em to wina braku umiejętności, czy może raczej kosmicznych różnic w statystykach tych obu broni?

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni: nie daj sobie wmówić, że konsola jest za słaba na obsługę VC. Wynika to z lenistwa albo nieudolności programistów. Dobry czat głosowy do PS3 jest w stanie napisać jedna osoba.

spoko, też tak uważam . przecież w bc2 wszystko działało bez problemu, nawet jak cztery osoby w teamie rozmawiały przez hs. a przecież te dwie gry nie dzieli aż tak dużo. tylko zastanawia mnie dlaczego podczas grania rozmowa przypomina bełkot z innej planety , a w przerwie między meczami można było spokojnie pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina złej optymalizacji, podczas gry konsola ma znacznie więcej do roboty niż w menu, też zauważyłem że w menu i między meczami voice czat działa lepiej. Generalnie to jakaś loteria, bo czasami rozmawiamy w 2-3 i jest OK, czasami tylko w dwóch i co drugi wyraz urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szczyt chamstwa z tym dodatkiem do battlefield 3 :D na ps store 55zł :/ wiec czeba kupic zdrapke za 100 zł :/ tak jak by ciezko im bylo dac 50zł lub sprzedaz pudełkową jak na wersje PC moze ktos z w as chce sprzedać sam dodatek ?? chetnie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szczyt chamstwa z tym dodatkiem do battlefield 3 :D na ps store 55zł :/ wiec czeba kupic zdrapke za 100 zł :/ tak jak by ciezko im bylo dac 50zł lub sprzedaz pudełkową jak na wersje PC moze ktos z w as chce sprzedać sam dodatek ?? chetnie kupie

z tego co się orientuję zdrapka o najmniejszym nominale to 100 . więc i tak by ci to nic nie dało jakby cena dlc była 50 zeta. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to nei wiem skad wziolem te 50zł :P ale i tak odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnosnie beretki z obroną zabije kolesia przy przekazniku to nie dostaje dodatkowych punktow i nie moge nabic tej beretki. mam stac blizej przekaznika czy jak? bo nie moge tego rozpracowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnosnie beretki z obroną zabije kolesia przy przekazniku to nie dostaje dodatkowych punktow i nie moge nabic tej beretki. mam stac blizej przekaznika czy jak? bo nie moge tego rozpracowac

koles musi uzbarjac ladunek, slychac wtedy charakterystyczne pikniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydawało mi się, że baretke "obrona przekaźnika" można też zdobyć w ataku - w momencie jak mcom jest zaplantowany i zabijamy obrońcę, który go chce rozbroić (pojawia się napis i wpadają punkty za "atak na przekaźnik" czy coś w ten deseń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy PP-19 działa tłumik - jest się niewidocznym na mini-mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy link, ale czy tylko ja tam nie widzę broni z BtK?

nie , bo nie robili aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×