Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W opcjacj jest mozliwosc wlaczenia i wylaczenia antylisingu (czy jakos tak) co to zmienia w praktyce?

Dołączam się do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie takie wrażenie, że osłabili M4A1 I M416?

Żeby kogoś zabić muszę wywalić cały magazynek wyjąć pistolet i go dobić :/

Zauważyliście, że teraz na serwerach jest więcej wysokich lvli?

M4A1 mieli nie tykac !

M60E4 dobrze że tak zrobili, grałem nią przed paczem, a teraz jeszcze bardziej będe grał ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjacj jest mozliwosc wlaczenia i wylaczenia antylisingu (czy jakos tak) co to zmienia w praktyce?

Dołączam się do pytania

Wyłączenie ma na celu zniwelowanie opóźnień w celowaniu (aim-laga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie gdzieś tabelkę o właściwościach broni po patchu? bo musze przestawić swoje upodobania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując ostatnie kilkanaście stron czekamy na patch patcha.

:comando:

No to trzeba być debilem, żeby zrobić taki patch, który wywołuje kolejne niedorzeczności... Przecież to żenada! Czy tam pracują sami idioci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pacz to wielka lipa w sumie grałem może 2 godz. ale: początek gry, zaczynam biec co by kogoś upolować, zrobiłem może 4 kroki, nagle sru i leże a moim oczom ukazuje sie wszystkim dobrze znany i bardzo lubiany napis PECH. Już po tym wiedziałem że dalej lepiej nie będzie. Bronie medyka zeszmacili równo. Moja ulubiona od jakiegoś czasu broń technika M4A1 też jakaś taka nijaka podobno mieli jej nie ruszac jednak odniosłem inne wrażenie. Dźwiek zanika jeszcze bardziej niż przed tym cudownym paczem. O opcji wyłączenia AA sie nie wypowiadam bo szkoda słów. Przypuszczam że jak dzisiaj pogram nazbiera sie więcej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odpaliłem po ściągnięciu patcha i z tego co pierwsze mi się rzuciło w oczy to problemy z grafiką:/ Widać go tylko jak idę/ biegnę po piasku - to piasek przede mną jak gdyby się mieni, znika - ale jak się zbliżę w miejsce gdzie to się działo to wszystko jest ok - dziwne. Przed aktualizacją nie było takich problemów:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie ma na celu zniwelowanie opóźnień w celowaniu (aim-laga)

A nic nie zmienia. Wczoraj sobie potestowałem i wrzuciłem spostrzeżenia do aim lagowego tematu.

Co do patch'a (oprócz masakrycznego pobierania, które zajęło prawie tyle co pobranie 13GB BF3 ponownie) to raczej nie widzę, żeby różnica była baaaardzo na plus.

Zagrałem 5 rund na różnych mapach w Podboju i w Szturmie.

Na pewno na plus po krótkim ograniu:

- jeden USASowiec na tyle gier (w tym mały obszar tzn. Bazar)

- mniej Famasowców (nadal kilku)

- łatwiej heli ściągać piechotą

- opcja wyjścia z gry po rundzie

Ciekawe zmiany:

- brak odliczania (pomaga na rushu w ataku jeśli ruszymy z kopyta - zdążyłem podłożyć ładunek zanim obrońcy dotarli)

Na minus:

- recoil większości broni (nie grałem przez 2 tygodnie i może to też jest kwestia gorszej celności, ale na dystans robi się ciężko nawet dość celnymi i stabilnymi gun'ami)

Nie wiem czy damage też są zmniejszone, ale kilka razy przy wyskoczeniu za plecy 2 typów ledwo udawało mi się ich obu zabić - najczęściej drugiego dobijając pistoletem, który stał się chyba najlepszą bronią, bo nie majstrowali przy nim.

Inne spostrzeżenia - w ogóle nie widziałem claymore'ów. Nawet w miejscach gdzie leżały "zawsze". Mało też rakietowania i ostrzałów z granatnika (z którego cholernie ciężko ubić teraz).

Co do czołgów kontra piechota to chyba nie ma aż tak diametralnej różnicy jak pisali koledzy wcześniej. Jako kierowca dalej sobie elegancko jeździłem i szło nieźle a jako piechota i tak musiałem 3 strzały z RPG oddać, żeby zniszczyć czołg.

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale teraz cholernie ciężko jest kogoś selectem oznaczyć na polu bitwy. Sprawdzałem jak to też wygląda MAVem i waliłem w grupę wrogów "oznacz" i ledwo działało. Wcześniej kilku na raz bez problemu.

Nie wiem jak u Was, ale to na szybko zauważyłem. Trzeba się praktycznie uczyć gry od nowa.

EDIT:@Longer - przypomniałeś mi "PECH". Też go wczoraj wyłapałem w drugiej rundzie. Zgadzam się co do M4A1 - zaczynałem go przed patchem gwiazdkować jako kolejną broń i teraz mam porównanie - jest gorzej. AEK też znerfiony. Dzisiaj potestuję F2000 i kilka innych broni, żeby od początku znaleźć optymalną kombinację dla każdej klasy.

EDIT2:@rejczu - co do snajperek to mam mieszane uczucia. Biegałem w kontakcie wczoraj z M98B i z MODem. Na 2 strzały kładłem.

Niestety nie wiem jak z serwerami prywatnymi, bo wbijałem na szybką grę. Z tym wychodzeniem szybciej masz rację - to jest duży plus wg mnie.

Nadal jednak uważam, że to był patch na zasadzie "coś za coś". Jedno naprawili a inne pogorszyli. Kwestia zmiany przyzwyczajeń. Pewnie teraz mniej będzie powodów do wkur... się - USASy, Famasy czy MAVy bye bye.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, niestety wychodzi na to że gry trzeba się uczyć od początku. wcześniej swoje żale już wylałem na temat odbioru gry po nowym paczu więc nie będę się powtarzał . potwierdzam to że imo osłabili bronie . wcześniej krótka seria i typ leżał , teraz cały magazynek i gość biegnie dalej.

@ down

no to rejczu szczerze gratuluję ;)

co do osłabienia broni , to wiem że teraz trzeba będzie bardziej technicznie , ale czy to realne że po 20tu pestkach gościu biega dalej?

pewnie powoli wszyscy się przyzwyczaimy . w sumie do zmian w sterowaniu między bc2 a bf3 też trochę musiałem się przyzwyczajać.

do włączenia/wyłączenia AA to dla mnie jest tak że po wyłączeniu jest trochę gorsza grafa i lag taki jaki był wcześniej , po włączeniu grafa wraca do poziomu sprzed pacza ale lag jakby większy.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę pierwszy, który opisze, że jest zadowolony:

- wizualnie : ładne czaszki na trupach, pomarańczowy kolor po za teren walki, ładnie widać zamontowany laser na snajperce

- snajperka z bliska zabija jednym strzałem - już bliski kontakt 1 vs 1 nie straszny z innymi klasami

- to, że osłabili bronie to przecież nie tylko nam, każdy tak ma - szczerze wolę dłużej biegać i włożyć trochę techniki w strzelanie niż biegać jak oszołom i full auto kłaść wszystko dookoła (wychodzi mniej zgonów na jedna runde, zabić też)

- heliki szturmowe mają w końcu jakiś power w swoich rakietach ffar przeciwko piechocie (+ ładniejszy efekt wizualny po wystrzeleniu)

- Amtrac i Lav mają lepszego powera (w moim odczuciu), już nie ma walki jednostronnej na kanałach.

- już nikt nie biega z Usasem (przecież głównie tego chcieliśmy)

- zajebiście widać jak ktoś namierza laserem - nie ważne czy czołg z CITV, czy fruwadła z namierzaniem laserowym

- prywatne mecze (tak wiem, nie można ich ustawić jak się chce, ale lepiej chyba, że są niż miałoby ich nie być wcale)

- możliwość wyjścia podczas zmiany mapy (zajebiście istotna rzecz jak dla mnie)

i j/w - pogram jeszcze dziś to się pewnie więcej rzeczy uzbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. Zamiast poprostu naprawic 3 rzeczy: Odlamki, MAVa i Mozdzierz, to oni spieprzyli cala gre. Takie moje odczucia. Sterowanie jest teraz tragiczne. odrzut broni kosmiczny. Ich damage zenujacy.

Jedyny plus to wieksza szansa walki z heli przy pomocy Stingera/Igly.

Ogolnie to wielki dramat ten patch.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie teraz jakies typy dobrych broni dla szturmowca ? Wydaje mi się że M416 teraz sprawuje sie najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie ma na celu zniwelowanie opóźnień w celowaniu (aim-laga)

Dla mnie nie ma różnicy w celowaniu czy jest włączony czy wyłaczony :(

Dodatkowo po wprowadzeniu tego patcha zaobserwowałem duże spadki płynności gry , zwłąszcza na podboju Wyspa Chark :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już że trzeba ściągnąć B2K ale czy mieliście z tym problem ? U mnie ciągle mnie wywala i pisze 80130413 i stopuje ściąganie B2K . Ciągle muszę resetować konsole , może to tez być wina tego że każdy go ściąga i go tak blokuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z extended mag w MG36? Niby wymaga unlocka, a wcześniej go używałem... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuba

Pisano o tym wcześniej, nie ściągaj B2K z pozycji menu gry. Wyłącz grę i pobierz dodatek wyszukując go w PsStore. Mnie wczoraj poszło wszystko za 1szym razem ...

Nie wiem też skąd informacje o wydłużonym czasie pobierania? Chyba że dotyczyły godzin porannych i około-południowych kiedy pewnie większość z Was próbowała dorwać się do nowinek. Ja ściągałem koło 18:00 patcha i zassał się w 2h (mam 2Mb/s), B2K godzinę dłużej ale jest o 400Mb cięższy.

Mimo wszystko wczoraj 5h poświęcone na zaktualizowanie gry (lekka przesada), a na dodatek nie zagrałem ani razu :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już że trzeba ściągnąć B2K ale czy mieliście z tym problem ? U mnie ciągle mnie wywala i pisze 80130413 i stopuje ściąganie B2K . Ciągle muszę resetować konsole , może to tez być wina tego że każdy go ściąga i go tak blokuje ?

sciagni bezposrednio ze sklepu nie przez gre ...

@up minimalnie mnie uprzedziels :P

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuba

Pisano o tym wcześniej, nie ściągaj B2K z pozycji menu gry. Wyłącz grę i pobierz dodatek wyszukując go w PsStore. Mnie wczoraj poszło wszystko za 1szym razem ...

Nie wiem też skąd informacje o wydłużonym czasie pobierania? Chyba że dotyczyły godzin porannych i około-południowych kiedy pewnie większość z Was próbowała dorwać się do nowinek. Ja ściągałem koło 18:00 patcha i zassał się w 2h (mam 2Mb/s), B2K godzinę dłużej ale jest o 400Mb cięższy.

Ale ja włączyłem konsole i wbiłem do PSN Store i tam pobieram ale użyłem opcji ,, background '' może to jest powód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ja nie tylko dałem background ale też użyłem opcji wyłącz konsolę po zakończeniu pobierania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagalem B2K wczoraj i nie bylo problemu. Gra sama przypomniala ze trzeba sciagnac jeszcze raz z sklepu. Jak zwykle może spróbuj zresetowac konsole i router.

Javeliny teraz sa w koncu uzyteczne - moze nawet za bardzo. 1 strzał i czołg disabled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niewiem u mnie ciagle wyskakuje pending nawet już się nei loguję do PSN :D Dam radę już mam 79% lol a resetuję konsolę od 30 paru C:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już że trzeba ściągnąć B2K ale czy mieliście z tym problem ? U mnie ciągle mnie wywala i pisze 80130413 i stopuje ściąganie B2K . Ciągle muszę resetować konsole , może to tez być wina tego że każdy go ściąga i go tak blokuje ?

Wczoraj ściągałem BtK około północy i nie było problemów. Zassało się w 25 minut.

EDIT: znalazłem obrazkowe podsumowanie broni po patch'u - http://9gag.com/gag/3587230

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, wale gosciowi z KH2002 po magazynka w glowe a on ucieka, odwraca sie i mnie zabija. Co oni zrobili z ta gra? Jak dla mnie stala sie niegrywalna.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze patche firmy dice powinny przechodzic beta testy :P

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrazenie, ze w ta gre najlepiej sie gralo od razu po premierze. Bez zadnego patcha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×