Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że muve dotrzyma słowa i jutro będę miał grę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa pobrana i zainstalowana, odblokowanie o 1:00 w nocy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę z doświadczenia, jeśli to tyle może trwać to sorry.

Zależy bo jak w kasie oddajesz to wtedy te 2 dni.

 

Jak płaciłeś online to musi Ci oddać empik.com i może trwać dłużej ale mi raz po 3dniach zwrócili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to ULTIMA też już wysłała - status zamówienia: Zamówienie zostało zrealizowane (no i numer przesyłki DPD podany).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ps3site: 

 

 

Bukmacherzy przewidują, że sprzedaż Call of Duty: Ghosts prześcignie sprzedaż GTA V

 

 

hahaha :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe info z gtaforums:

 

 

Uwaga! Otwierać na własną odpowiedzialność.  :biggrin:

 

1379277540-dsc-0005.jpg

 

8dw0.jpg

Edytowane przez Grandy111
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ściągał już motyw z pre-ordera GTA ? Właśnie pobrałem, ale go nie widać w ustawieniach...

 

Ja z kolei w ogóle nie mam daty rozpoczęcia, jest pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ściągał już motyw z pre-ordera GTA ? Właśnie pobrałem, ale go nie widać w ustawieniach...

 

Ja z kolei w ogóle nie mam daty rozpoczęcia, jest pusto.

 

być może uaktywni się jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do motywu: to pobrałem go i w motywach mam jeden motyw nazwany "motyw" i pisze, że nie da się go użyć przed datą rozpoczęcia więc trzeba czekać pewnie do pierwszej w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do motywu: to pobrałem go i w motywach mam jeden motyw nazwany "motyw" i pisze, że nie da się go użyć przed datą rozpoczęcia więc trzeba czekać pewnie do pierwszej w nocy

 

Faktycznie, teraz dopiero zwróciłem na to uwagę. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej cholera na YT już kolo wrzucił filmik z zakończeniem gry i końcowymi napisami... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj już krąży spoiler co do zakończenia więc radzę uważać, ja już się nadziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś ile godzin zajmie ukończenie wątku głównego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)  wczoraj pytałem TYPA W sklepie MM W TARNOWIE :) czy będzie może coś wcześniej odnośnie GTA, jego odpowiedź powaliła mnie ..... yyyy, hmmmm a kiedy planowo jest premiera ? 17 aaa to 17 prosze pytać :P " z działu konsolety iu nie tylko , odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, w nieodpowiednim miejscu i czasie :P

 

także byle do jutra !!!!!!!!!! zaraz po pracy podjadę po swoją kopię !!!:

jest więcej takich przypadków, dla mnie na wszystkich działach czy to w sklepach typu empik czy innych rtv agd czy jeszcze co, powinni pracować ludzie w tych dziedzinach obeznani i mający pasję a nie pójdziesz do sklepu i tylko ręce załamać bo ludzie słabo znają się na towarze który sprzedają

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest więcej takich przypadków, dla mnie na wszystkich działach czy to w sklepach typu empik czy innych rtv agd czy jeszcze co, powinni pracować ludzie w tych dziedzinach obeznani i mający pasję a nie pójdziesz do sklepu i tylko ręce załamać bo ludzie słabo znają się na towarze który sprzedają

 

Mamy "kryzys", pracodawcy to wykorzystują i redukują etaty i nagle się okazuje, że ktoś z działu AGD musi łatać kilka stanowisk i np. przypadkiem wyląduje na grach. To nie jest wina tych ludzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie nie przeglądałem tematów wcześniejszych proszę mi odpowiedzieć czy będzie po polsku GTA? tzn. czy napisy czy głosy czy jak? i jeśli już ktoś jakimś cudem grał to proszę odpowiedzieć czy warto kupić i czy jest podobne do GTA IV  jeśli chodzi o mechanizm itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, długo byłem offline. Czy bundle ps3 + gta V będzie w naszym pięknym kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie nie przeglądałem tematów wcześniejszych proszę mi odpowiedzieć czy będzie po polsku GTA? tzn. czy napisy czy głosy czy jak?

 

Polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie nie przeglądałem tematów wcześniejszych proszę mi odpowiedzieć czy będzie po polsku GTA? tzn. czy napisy czy głosy czy jak? i jeśli już ktoś jakimś cudem grał to proszę odpowiedzieć czy warto kupić i czy jest podobne do GTA IV  jeśli chodzi o mechanizm itd.

Będą dostępne napisy w Polskiej wersji językowej. Grę jak najbardziej warto kupić. Mechanizm można uznać o wiele lepszy niż w GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kupiłem przed premierowo GTAV, jako ze kasy nie miałem na koncie w PSN to mieli pobrać mi z karty, ale nie miałem zaznaczonej automatycznej funkij pobierania kasy z konta i mi nie pobrali, a grę mogę ściągać :D Ale zapewne chodzić nie będzie ? i czy PL również jest w wersji Digital ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomek na wykopie napisał recenzję, ale jeżeli kogoś nie interesuje przed premierą :) np. ile jest misji, ile czasu mu zeszło na przejście gry, ile jest napadów to niech nie czyta :P ale jak sam autor mówi - starał się nie spoilerować :)   Fakt, faktem - opisał kilka ciekawych rzeczy z rozgrywki.

spoiler

Edytowane przez klensi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×