Skocz do zawartości
Fenderek

Battlefield 3 Aiming Lag

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mi się pojawił input lag co z tym robić ?? Gram na 720 p Telewior plazma 39 cali

ja nie kumam jak sie pojawil ??????

wczesniej nie bylo i nagale sie pojawil ?????

to moze nie wina gry tylk omoze tv masz zjebany albo cos innego

bo jak widze koment lag mi sie pojawil i odpowiedz w stypu sprzedaj gre to mnie az slabo ise robi :)

tv sprzedaj i kup normalny a nie gre ... lag byl ale sie zmyl a po ostatnim patchu na bank ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że z tym lagiem na 576p nic nieda zrobić?

Niestety sytuacja wygląda podobnie do tej przed patchem tyle, że teraz jedynym rozwiązaniem jest zmiana na 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że ma zjebany, bo nie ma plazm 39 cali, przynajmniej od; nie jedyne rozwiązanie, można jeszcze wyrzucić grę do kosza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku trzeba sie nauczyc mechaniki gry. Nikt w pierwszych paru godzinach grania nie uzyska ratio 2.0 przy spm ponad 500

Nie mów hop.. :D

6sw4m1.png

Co do laga to teraz gra się dużo lepiej, chociaż wcześniej też dało radę się do niego przyzwyczaić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla graczy na 576p, nie ma input laga ! Grajcie szybko bo w BF nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna nie włączałem konsoli.. Coś mnie ominęło? Co się zmieniło czemu by miało niebyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla graczy na 576p, nie ma input laga ! Grajcie szybko bo w BF nigdy nic nie wiadomo.

zapewne nie dotyczy tych, którzy grają w 576p bo w innej nie mogą, ale co tam, takich jest tak mało że nikt się nimi nie będzie przejmował :P, kupcie sobie nowy odbiornik lub grajcie w inną grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze jaka metoda zmierzyc input lag w 576p oraz 720p. W sieci ciezko cokolowiek znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domowym sposobem jest imo odpalenie na podlaczonym do tv laptopie (obraz rownoczesnie odpalony na monitorze i tv ) jakiegos stopera . Najlepiej do 3 miejsc po przecinku. Pozniej tylko machnac zdjecie, tak aby w kadrze bylo widac tv i laptop.

Jak dla mnie czyms takim mozna tego input laga jako tako zmierzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×