Skocz do zawartości
Fenderek

Battlefield 3 Aiming Lag

Rekomendowane odpowiedzi

To bedzie 3 proba naprawienia tego problemu. Ciekawe czy zbliza sie do precyzji jaka oferuje 576p. Zobaczymy jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to sie tym razem im uda ? Fajnie by bylo, ale niema co sie za wczesnie cieszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie Battlefield 3 piszą, że teraz 720p to stare 576p :D więc czekam na powrót do domu aby to sprawdzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już potwierdziły mi to 3 osoby - jest dobrze zdaje się zatem. Ja jebie nakręciłem się jak szczerbaty na suchary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem jedna runde i mam wrazenie ze jest baaardzo minimalny. Gralem oczywiscie na 720p, mapa szturm na karkand pin. Jak wroce z pracy to zobaczymy jak na metrze. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem jedna runde i mam wrazenie ze jest baaardzo minimalny. Gralem oczywiscie na 720p, mapa szturm na karkand pin. Jak wroce z pracy to zobaczymy jak na metrze. Pozdro

Jak to się ma do wcześniejszego 576p?tak samo jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już siedzę jak na szpilkach.. bo ja na razie cisnę na 576p może da się wreszcie wrócić na 720p ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu jest "prawie" tak samo jak na 576p, byla to moja pierwsza runda od 2 dni. Wydaje mi sie ze da sie normalnie grac na 720p.

Edytowane przez Adrian69PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lag jest ale nie taki jak kiedy s minimalny ale jest. Gra tez sie mi wydaje troche wolniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy macie panowie TV, CRT czy co!? Obecne 720p to stare 576p- kapitalna prwcyzja i szybkosc. Natomiast obecne 576p to gigantyczny lag, jaki byl po premierze gry. Istny dramat! :) Podobno DICE wycielo kod sterowania z bety, i wkleilo do podstawki. Takie ploty chodza po necie :) Piekny jest BF3 w 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie odczucie jak kosmala że lag , choć minimalny, jednak jest. Ale i tak teraz w 720 gra się komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje że to juz jest maksymalnie różnica jednej klatki w inpucie ale to jest w zasadzie juz to samo. Wolniej się gra bo wyższa rozdziałka i konsola pewnie bardziej się poci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma do wcześniejszego 576p?tak samo jest?

Jest, ale minimalny. To mi przeszkadza w celności jak ktoś jest bardzo daleko to nie można tego tak szybko skorygować jak na 576.

Ale to można przeboleć i po prostu zwalić na laga, że kogoś się nie zabiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak po roku od premiery udalo im sie usunac najwiekszy blad gry. Blad,przez ktory niektorzy zakonczyli przygode z wersja na ps3. Szczerze mowiac to myslalem,ze to cale gadanie o usunieciu laga bedzie miec takie samo odzwierciedlenie w grze, jakie mialo do tej pory (chyba jak wiekszosc z graczy na ps3, moze oprocz tych,ktorzy uparcie twierdzili iz laga nie maja),ale jednak DICE po kilkunastu miesiacach dalo rade. Kudos dla nich

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tym lagiem.. dobrze, że osunęli laga z 720p ale dziwne bo 576p go odziedziczył..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tym lagiem.. dobrze, że osunęli laga z 720p ale dziwne bo 576p go odziedziczył..

Niestety, zniszyczyli mi tym radość z gry, debile powinni wziąć za to odpowiedzialność i kase zwracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalałem od czasu patcha gry w 576p - naprawdę jest tak źle jak mówicie? Może pora zainwestować w monitor (koszty naprawdę nie są wygórowane) bo przecież PS3 została stworzona do jednak wyższej rozdziałki niż nasze PAL-owe 576.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odczuwa ktoś pewne spowolnienie gry??

bieg, namierzanie przeciwnika, obracanie się, lot śmigłem to koszmar!

mówie o trybie 720!

podobno wyłączenie wygładzania tekstur może pomóc?

poradzi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć AA , jak dla mnie różnica minimalna. Dodaj sobie z kilka kresek czułości to powinno pomóc przy obracaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie znacie jakiegoś sposobu, żeby na 576i namierzało się tak jak przed patchem ? Bo mam taką ochotę pograć, że nie wiem, a z tym celowaniem, to nie ma nawet co odpalać BFa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny jaki przychodzi mi do głowy to kupienie jakiegoś taniego HDready telewizora. Może być nawet z biedronki dorzucany do 2 kg. bananów.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie znacie jakiegoś sposobu, żeby na 576i namierzało się tak jak przed patchem ? Bo mam taką ochotę pograć, że nie wiem, a z tym celowaniem, to nie ma nawet co odpalać BFa...

Stary kup sobie jakis monitor/tv 19", moze byc uzywany naprawde mozna za grosze wychaczyc niezle rzeczy. Chyba ze masz wiecej kasy do wydania to wtedy wiadomo cos na wypasie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary kup sobie jakis monitor/tv 19", moze byc uzywany naprawde mozna za grosze wychaczyc niezle rzeczy. Chyba ze masz wiecej kasy do wydania to wtedy wiadomo cos na wypasie;)

No dokładnie. Moze być nawet jakis stary monitor - byleby miał DVI i obsługiwał rozdziałke 720p (lub pochodną - niektóre monitory maja format 16/10 ale to nie problem, po prostu beda paski na gorze i dole). Pewnie używke wciągniesz za stówe u sąsiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×