Skocz do zawartości
Fenderek

Battlefield 3 Aiming Lag

Rekomendowane odpowiedzi

No za 150 zł już coś da radę znaleźć.

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak po roku od premiery udalo im sie usunac najwiekszy blad gry. Blad,przez ktory niektorzy zakonczyli przygode z wersja na ps3.

Dokładnie,B3 pograny ,sprzedany po 2 miechach i teraz już nie wrócę do niego.Mogą się dlc i premium udławić.B4 na premierę też nie kupię. Dość bubli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,B3 pograny ,sprzedany po 2 miechach i teraz już nie wrócę do niego.Mogą się dlc i premium udławić.B4 na premierę też nie kupię. Dość bubli.

bez przesady nie bądz taki honorowy bf3 to aktualnie najlepszy FPS na kazda platforme :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , jak masz online passa , to łykaj używkę gdzieś na allegro za 50-60 zeta . gra nabiera rumieńców ( szkoda że dopiero u schyłku swojej kadencji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 delay : 166 ms (5 frames from input to movement)

Battlefield 3 720p on release : 233 ms (7 frames from input to movement)

Battlefield 3 720p after patch 1.07 : 166 ms (5 frames from input to movement)

Battlefield 3 576p after patch 1.07 : 233 ms (7 frames from input to movement)

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karma istnieje, ja przez rok gralem z tym lagiem na 720 i nie narzekalem, teraz niech przez rok wszyscy co grali na 576p, graja z takim lagiem jaki ja mialem wczesniej... :whistling:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem jak ktos moze narzekac ze ma teraz input-laga w 576p, jak moze teraz grac komfortowo w HD?? o.O To chyba lepiej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej, ale nie każdy ma monitor/telewizor, obsługujący format 720p i trochę bez sensu wymienać sprawny i działający sprzęt na nowy tylko dla jednej gry.

Ja to nie rozumiem jak ktos moze narzekac ze ma teraz input-laga w 576p, jak moze teraz grac komfortowo w HD?? o.O To chyba lepiej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko dla jednej gry, pozostałe też będą wyglądały lepiej, np. takie gta V :D druga sprawa z przysłym rokiem wyłączą wszędzie sygnał analogowej telewizji, przyda się więc odbiornik z dvb-t :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co psuć coś co było dobre? Przez rok nie mogli naprawić input lag'a na 720p więc co postanowili zrobić to kosztem osób grających na 576p bo nie mają innego wyjścia... Przecież ich jest mniej jakoś to przeboleją lub większość, która może sobie pozwolić na 720p zwyczajnie ich zje na różnych forach.

Edytowane przez tomekzwzg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karma istnieje, ja przez rok gralem z tym lagiem na 720 i nie narzekalem, teraz niech przez rok wszyscy co grali na 576p, graja z takim lagiem jaki ja mialem wczesniej... :whistling:

Słuszne słowa,ja swoją limitkę póściłem do żyda i przesiadłem się na X360 :laugh: normalnie poezja na TV 50"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karma istnieje, ja przez rok gralem z tym lagiem na 720 i nie narzekalem, teraz niech przez rok wszyscy co grali na 576p, graja z takim lagiem jaki ja mialem wczesniej... :whistling:

Kazał Ci się ktoś męczyć na 720p? Twój wybór twoje męczarnie, żadna karma...
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, granie w 576 na 40 calach do luksusów nie należało. Jak to się mówi: jak nie urok to sraczka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazał Ci się ktoś męczyć na 720p? Twój wybór twoje męczarnie, żadna karma...

A kto napisal o meczeniu?

Napisalem ze mi ten caly lag nie przeszkadzal, wiec czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce mi się śledzić 34 stron tematu, więc pytanie : Nadal jest coś takiego jak ten 'lag'? Czy coś takiego nie istniało, ponieważ kupilem sobie BF3, i nie chce się zawieść na grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce mi się śledzić 34 stron tematu, więc pytanie : Nadal jest coś takiego jak ten 'lag'? Czy coś takiego nie istniało, ponieważ kupilem sobie BF3, i nie chce się zawieść na grze.

Kolego,nie czytaj tych glupot tutaj.Kup sobie BF-a zacznij grac online w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Bf'a od wczoraj, i żadnego laga nie widzę. Oczywiście lamię, ale to dlatego że to moje początki,

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku trzeba sie nauczyc mechaniki gry. Nikt w pierwszych paru godzinach grania nie uzyska ratio 2.0 przy spm ponad 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra działa w 1920x1080 720p? Bo mam Samsunga 32' w Full HD, może nic takiego, ale po to go sobie kupiłem, no i pytanie czy gra działa w full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi się pojawił input lag co z tym robić ?? Gram na 720 p Telewior plazma 39 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×