Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniosłem rozmowę tutaj, bo nie za wiele miała wspólnego z B2 :)

A ja patrzę - pisałem w wątku o B2, jest tutaj. Mindfuck i replay wszystkiego.

Ja będę grał po raz pierwszy, więc mi jest obojętnie. Nie mam HSa, a grać mogę codziennie gdzieś od 21:30 do zaśnięcia, około 0:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej graj sobie singla swoją postacią, a jak przyjdzie do grania w multi to wszyscy sobie zrobimy nowe postacie :)

Tak jest najlepiej, bo jak grasz jedną i tu i tu to masz potem strasznie namieszane z questami, itd.

A jak jeden będzie grał, a drugi nie, to potem za dużo rozstrzał będzie z levelami, a nie chodzi tutaj o jak najszybsze zabijanie, tylko o jak największą radochę z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej graj sobie singla swoją postacią, a jak przyjdzie do grania w multi to wszyscy sobie zrobimy nowe postacie :)

Tak jest najlepiej, bo jak grasz jedną i tu i tu to masz potem strasznie namieszane z questami, itd.

A jak jeden będzie grał, a drugi nie, to potem za dużo rozstrzał będzie z levelami, a nie chodzi tutaj o jak najszybsze zabijanie, tylko o jak największą radochę z gry.

Jak będziemy w stałej ekipie robili story od początku i potem DLCs to dla mnie chyba dobrze to wyjdzie, co nie? Czekam na ten HS+dźwięk 5.1 od Sony, wtedy będziemy mogli współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem sobie Borderlands edycje GOTY tzw. że te wszytskie dodatki mam na plyciie czy poprzez wpisanie kodu ktory znajduję się na okladce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem sobie Borderlands edycje GOTY tzw. że te wszytskie dodatki mam na plyciie czy poprzez wpisanie kodu ktory znajduję się na okladce?

1. Kody NIGDY NIE SĄ NA OKŁADCE.

2. Dodatki masz na płycie.

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, dodatki nie są na płycie. Tzn. może są, ale musisz wpisać kod na PSS, który masz w pudełku z grą, żeby móc je pobrać/odblokować.

Jeśli masz na myśli dodatki tak jak w Falloucie, że od razu są na płycie i nie trzeba nic robić, to tutaj tak nie ma.

Zużyte dodatki są już tylko dla Ciebie i jakbyś myślał o sprzedaniu to tylko i wyłącznie podstawową wersję gry.

@slababateria

Chodziło mi też o to, że nie wiem kiedy my zagramy wszyscy razem.

Bo to może być w tym tygodniu, a może być za miesiąc :)

Dlatego nie ma sensu, żebyś czekał, tylko graj sobie i poznawaj grę, żebyś potem nie lootował innym sprzętu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zakupię BL'a za jakiś tydzień, max 2 także nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też najpierw chce chociaż skończyć jedną grę nim zacznę drugą.

Poza tym trzeba sobie przypomnieć co nieco jak się grało i dodatki obejść.

Homer, to zamawiaj. Bo gra taniej już nie będzie, a pograć zawsze się coś tam pogra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem BL (tak myślę, bo zabiłem Destroyera), i gra naprawde jest super. Chociaż nie wiem czym to było spowodowane ale pod sam koniec, na planszy Descent, cieło mi tak niemiłosiernie że myślałem że zwariuję. Momentami nie dało się grać.. Nie wiem czym to mogłobyć spowodowane, ale wyglądało jakby czytał z dysku i nie wyrabiał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też najpierw chce chociaż skończyć jedną grę nim zacznę drugą.

Poza tym trzeba sobie przypomnieć co nieco jak się grało i dodatki obejść.

Homer, to zamawiaj. Bo gra taniej już nie będzie, a pograć zawsze się coś tam pogra :)

To najwyżej teraz można się umówić kto kim ma grać, jaki loot będzie brał itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopisuje sie do listy na "kopa" gram snajperem :) na poczatku trudno ale potem jest juz tylko lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i listonosz znowu nie przyniósł mi paczki...ehh...ta nasza polska poczta...tragedia.

A snajperem to chyba każdy by chciał grać i stać daleko od zadymy i potem podlecieć jak hiena po loot :)

Mi to zwisa kim gram, i tak będę zbierał to co mi będzie pasować aktualnie do walki.

Będzie dobry karabin to będę śmigał karabinem, będzie snajper, to pójdzie snajper.

Poza tym mogą być nawet 4 takie same postaci więc każdy gra kim mu tam pasuje.

Oczywiście każdy będzie śmigać z dobrą bronią, a nie tak że jeden będzie zbierał co chce, a drugi nic.

Bo takie granie to ja mam gdzieś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam gry, czekam na paczkę. Mogę na Was poczekać, mam jeszcze platynę w DiRT3 do zrobienia po drodze bo chcę jak najszybciej pozbyć się tej cholernej gry.

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam snajperzy nie interesują. Mogę grać albo Soldierem albo Syrenką bo w tych klasach mam doświadczenie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten kod na GOTY to w ktorym miejscu wpisac? I Gdzie go wgl wpisac?

Masz to wyjaśnione krok po kroku na wkładce, którą dostaniesz razem z grą.

1. Zaloguj się na konsoli do na swoim koncie.

2. Idź do PSStore.

3. Wybierz opcję KODY u góry.

4. Wpisz tutaj swój 12 cyfrowy kod z wkładki.

5. Postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.

Mała uwaga; żeby grać w dodatki musisz ukończyć misję "SKAGS at the GATE" zpodstawki.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kod wpisac w dowolnym momencie gry a dodatki będą dostępnę po tej misji?

Kod to sobie wpisz po włączeniu konsoli, nie ma co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kod wpisac w dowolnym momencie gry a dodatki będą dostępnę po tej misji?

Ja wpisałem jak zdobyłem platynę. Nie ma to większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja dzisiaj dostałem swoją kopię Borderlandsów!

I co mnie zdziwiło? Wszystkie dodatki są już na płycie!

Nie trzeba się babrać w kody PSS, a grę można spokojnie odsprzedać jako GOTY, nie samą podstawkę.

Poczytałem po sieci i rzeczywiście Gearbox powiedział, że wypuszczają zaktualizowaną GOTY ze wszystkim już na płycie.

Wystarczy tylko zainstalować, dojść do danego momentu w grze i można cieszyć się dodatkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja dzisiaj dostałem swoją kopię Borderlandsów!

I co mnie zdziwiło? Wszystkie dodatki są już na płycie!

Nie trzeba się babrać w kody PSS, a grę można spokojnie odsprzedać jako GOTY, nie samą podstawkę.

Poczytałem po sieci i rzeczywiście Gearbox powiedział, że wypuszczają zaktualizowaną GOTY ze wszystkim już na płycie.

Wystarczy tylko zainstalować, dojść do danego momentu w grze i można cieszyć się dodatkami :D

Ale to każda GOTY, czy tylko te "zaktualizowane"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te nowe. Jak trafisz sklep co sprzedają stare (czyt. leży im na półce i nikt nie kupuje) to będziesz miał kod.

Nie wiem dokładnie od kiedy jest wersja zaktualizowana, ale jak kupisz u kogoś pewnego to powinno być ok.

Chociaż przed chwilą patrzyłem na allegro to też chyba na którejś aukcji jest ta nowa wersja.

Niestety po pudełku tego nie poznasz. Szukałem informacji na pudełku, który by mówiły jaka to wersja, ale nic.

Jedynie co Ci mogę powiedzieć to to, że kod mojej gry to BLES 00697

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, miłe zaskoczenie. Warto mieć te kilka mega więcej na dysku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak ściągniesz sobie z PSS (czyli jak jest kod) to też to masz na dysku :P

Z tym, że tutaj masz te dodatki cały czas i możesz instalować je gdziekolwiek chcesz.

A w przypadku kodu raz użyty powoduje, że dodatki są tylko dla Ciebie dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×