Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, nie powinno być żadnych problemów. Po prostu się wycwanili i do pudełka z GOTY wrzucili tylko kody z DLC, które i tak trzeba pobrać.

Chyba tego nawet na płycie nie ma, ale tego akurat pewien nie jestem.

Save powinien działać bez problemu.

Edytowane przez kill
Dzięki :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów. Czy savy z normalnej wersji będą działać z wersją GOTY?

Patricko dobrze gada - w pudelku jest plytka z podstawką a oprócz instrukcji i mapy są 4 karteczki z kodamy do dodatków, które trzeba pobrać. Więc save'y powinny działać jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie pozostaje niedoskonaly kod gry, gralem z czterema kumplami ( wszyscy z najnowszym patchem) i u kazdego z nas dzwiek przeskakiwal, urywal sie oraz chwilowo wylaczal. Pozosaje konferencja skype :) Mimo wszystko gra wata uwagi, czegos takiego wlasnie szukalem, mam nadzieje ze rage bedzie w podobnym klimacie FPP + RPG - pozdrawiam.

Wiem, ze ludzie z poczatku narzekali na wyjątkowo wręcz kapryśny moduł komunikacji głosowej w Borderlands, aczkolwiek po patchu chyba coś się zmieniło na lepsze. Nie szukałbym więc koniecznie winy w łączu internetowym. Jeśli chcecie to sprawdzić, to możemy sie dogadać na mały test voice chatu online. Ja tylko dodam od siebie, że kupiłem Borderlands GOTY i rzeczywiście niektórzy gracze "pierdzieli" przez mikrofon, a innych słyszałem doskonale (aczkolwiek to może być spowodowane tym, że gracze używają różnych headsetów - niekoniecznie SONY - i one w większości przypadków nie działają dobrze).

Niemniej jednak może się okazać iż macie swietne łącze, oficjalne HS, a i tak Was tnie z powodu niedopracowanego kodu voice chat w Borderlands. I mnóstwo recenzentów wytykało tę niedoróbkę w recenzjach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez licze na to ze rage "pociagnie" temat brlds dalej bo np brink to klimat podobny ale bez rpg ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W borderlands wbiłem platynę 2 tyg. po premierze i sprzedałem. Wczoraj znów kupiłem na PS store, żeby zagrać w DLC. Postanowiłem zacząć od nowa grę. Na jakich levelach jest najlepiej odpalać każdy dlc? I lepiej na playthrough 1 czy 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W borderlands wbiłem platynę 2 tyg. po premierze i sprzedałem. Wczoraj znów kupiłem na PS store, żeby zagrać w DLC. Postanowiłem zacząć od nowa grę. Na jakich levelach jest najlepiej odpalać każdy dlc? I lepiej na playthrough 1 czy 2?

Jesli chodzi o Zombies Island i Robots Revolution to bez znaczenia, bo sie skalują. Secret Armory of General Knoxx najlepiej przechodzic po PT2 z levelem 50+. I w sumie dobrze jest mieć troche wyzszy level niz moby, bo to cholernie trudny dodatek. Pozdrawiam!

Edytowane przez miku_1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie powinno być żadnych problemów. Po prostu się wycwanili i do pudełka z GOTY wrzucili tylko kody z DLC, które i tak trzeba pobrać.

Chyba tego nawet na płycie nie ma, ale tego akurat pewien nie jestem.

Save powinien działać bez problemu.

Czyli jak grałem w normalna wersję Borderlandsa i wbiłem platyne i kupię wersję Goty to będę mógł używać sev'y z wcześniejszej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak grałem w normalna wersję Borderlandsa i wbiłem platyne i kupię wersję Goty to będę mógł używać sev'y z wcześniejszej wersji ?

No przecież chyba dość wyraźnie to napisałem...

Tak, będziesz mógł używać tego save'a. Sam zresztą myślę, czy sobie przy czasie nie kupić wersji GOTY, bo ja grałem to jeszcze żadnych dodatków nie było wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi chce wrócić. Ja też właśnie. Mimo platyny kusi mnie ogranie Knoxa i Claptrap Revolution. Sprzedałem grę po Moxxi i to był błąd.

P.S. Brakuje mi mojego Maliwam Hellfire :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie pamiętam co tam miałem u siebie, wiem że grałem bambusem i zrobiłem maksymalny level.

Miałem chyba fajny karabinek na nim po którym wszyscy padali jak muchy. Ale dalej już nie pamiętam.

Chyba jeszcze robiłem potem tego snajpera z nastawieniem właśnie na bronie snajperskie.

Pozostałe dwie postaci jakoś nie przypadły mi do gustu.

Również żałuję, że sprzedałem, ale z drugiej strony przy zakupie wersji GOTY to trochę się oszczędzi na dodatkach.

Bo z tego co patrzyłem to nówka w folii koło 90zł chyba stoi.

A Borderlands jest grą, do której można wrócić po jakimś czasie, chociażby do świetnego splita ze znajomym czy z kimś z rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zdecydujecie, to koniecznie dajcie mi znac. Z chęcią sobie pogram na headsetach.

Edytowane przez miku_1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja borderlands kupiłem tydzień temu i jestem mega zachwycony grą, w sumie to prawie codziennie z kumplem przed pracą kilka misji zrobimy. Teraz zastanawiam się nad kupnem dodatków. Jakby ktoś miał ochotę razem pograć to dodawać do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna. Nic tylko grać coopa. Również zastanawiam się nad kupnem DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , możliwe iż padło to pytanie ale dziś nie mam czasu studiować wszystkich stron w tym temacie :) Ukończyłem z kumplem grę na splicie i nie mam żadnych misji wszystkie ukończone , lecz puchary nie wpadały za ukończenie wszystkich misji w danych regionach i pytanie . Gdzie można owe misje dostać zlecone bo gra mnie wciągnęła a chciałbym w nią pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy w pudelku z gra w wersji GOTY jest jakis kod online? i czy wszystkie dodatki sa na plycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online pass ta gra nie posiada - dlc sa w postaci kodow do PSS ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, chciałem dziś zagrać z kumplem na splicie nowymi postaciami i na starcie gra zaczęła wariować. Podczas Intra - nic się nie działo, problemy zaczęły się w Menu, strasznie przycina i na 2 sekundy znika ekran (czarno) aby pojawić się na 1 sekundę, nie mam pojęcia co się dzieje, wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Dodam też że gdy wjechałem w opcje i cofnąłem tak żeby zrobił się autosave (podczas gry - jakoś daliśmy radę wybrać postacie) to gra momentalnie działa normalnie. Chcialem zmienić sterowanie i kolejny problem - kolega zmienił normalnie, Moja zmiana natomiast się nie zapisała - także myślę że może to być jakiś problem z savem. Podczas gdy Gracz nie wykonuje żadnych czynności tylko jest filmik to jest wporządku...

Edit: Dodam też że nie można wczytać żadnej zapisanej postaci gdyż w chwili wyświetlania się informacji o wczytywaniu (autosave) to gra momentalnie się ścina a gdy wyłączam grę przez PS Button - Konsola wydaje 3 piknięcia i się resetuje.

Proszę o jakieś porady/pomoc!

Problem zniknął, włączyłem dziś grę i normalnie działała jakby nigdy nic. (Powyższy tekst zostawiam w razie gdyby ktoś miał podobny problem)

Edytowane przez Oski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc czy będziemy mogli z kolega w split screenie robić misje w innych miejscach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy warto kupić Borderlands (podstawe) za jakieś 50ziko + jakąś inną grę tańszą, czy tylko Borderlands GOTY (Z dodatkami)?

Nie wiem co mnie przykuje na dłużej przy konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Borderlands z dodatkami. Jest już tani, prawie tyle co normalna wersja, a gra jest świetna i na pewno warto poświęcić te kilka złotówek na ten tytuł.

Wciągająca, rozbudowana i naprawdę ciekawie i pomysłowa zrobiona. A DLC są jednymi z lepszych DLC, dlatego warto od razu zainwestować w wersję GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie brlds to jedna z lepszych gier jakie posiadam a dlc to mistrzostwo swiata :) polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi na ile godzin starczy sama gra podstawa, a na ile z dodatkami? Tak na oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi na ile godzin starczy sama gra podstawa, a na ile z dodatkami? Tak na oko ;)

Mi pierwsze przejście gry (soldier) zajęło około 20-25h, dojście do 50 lvl`u ze 35-40h... dodatków nawet nie ruszyłem. Gra w co-op`ie na split screenie wymiata. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×