Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pierwsze przejście gry (soldier) zajęło około 20-25h, dojście do 50 lvl`u ze 35-40h... dodatków nawet nie ruszyłem. Gra w co-op`ie na split screenie wymiata. :biggrin:

u mnie podobnie ale jezeli wylizujesz sciany i lazisz wszedzie itd to smialo mozna dodac jeszcze kilka godzin ... do tego robienie platyny tez przyjemnie sie robi dodatkowo :) a o dlc juz nie mowie powiem tylko ze ja mam 100 % trofikow w calej grze i to bylo duuuuzo grania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra udowadnia, że multi w dzisiejszych czasach jest przereklamowane.

Granie ze znajomym na kanapie w splita w tej grze i poganianie go, żeby wsiadał do fury jest bezcenne.

Nigdy żaden online nie będzie się równał z taką zabawą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym wiemy jak ,,dopracowany'' został w nim multi i voice chat. :/

A ja mam pytanko z innej beczki:

Czy jest ktoś chętny na grupowe próby walki z Crawmeraxe'm i szukania itemów ,,pearlescent'' ??

Id: harry-ex

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja i mój kolega mamy ps3, ostatnio kupiliśmy sobie grę Borderlands w nadziei, że sobie wspólnie pogramy. Jednak występuje u nas poważny problem - gdy ja albo on tworzymy private game(albo public), to gdy chcemy wbić do siebie, mija 15sekund timeout'a i ZAWSZE dostajemy błąd 'could not connet to host', mimo, że nasze ps3 są podłączone do neta, nie ma problemów z łącznością i możemy wbić do lobby innych osób i tam grać. W inny gry także możemy grać online bez problemów.

Przeszukiwałem już google i trafiłem na ten temat: http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=90906 mają tam identyczny problem jak my, ktoś napisał, że poskutkowało wbicie do gry stworzonej przez kogoś innego, później 1 z nas wychodzi, robi private game zaprasza drugiego i działa.. jednak próbowaliśmy tak robić przez godzinę i nic nie skutkuje :/

Jeśli ktoś inny miał podobny problem, albo wie jak rozwiązać nasz, proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz moze do tworcow GEARBOX maila , oni cos sensownego powinni odpowiedziec , jesli nikt tutaj CI nie odpowie. Ja pierwszy raz spotykam sie z takim czyms. Macie moze konsole z innych regionow? Cz obyydwie sa 'polskie'?

PS. Mam glupie pytanie a mianowicie. Gram juz troche w te gre i na samym poczatku DR. Zeed [cz jak mu tam] zleca misje 'Keep your insides inside' no i teraz mam ten 32 lvl no i ndal mam ta misje! Dr, Zeeda juz nie ma tam gdzie byl [nie wiem czego bo zrobilem sobie od gry pol roku przetwy i juz nie pamietam] no i misja jest w ukonczonych na zielono i nic nie mozna zrobic z tym , co mnie juz powoli irytuje. Wisze ze nie tylko ja mma ten problem bo wbijajac na hosty innnych graczy widzialem ten quest. Jak to rozwiazac , jakies propozycje?! Czy pozniej w grze dopiero bedzie mozna to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz moze do tworcow GEARBOX maila , oni cos sensownego powinni odpowiedziec , jesli nikt tutaj CI nie odpowie. Ja pierwszy raz spotykam sie z takim czyms. Macie moze konsole z innych regionow? Cz obyydwie sa 'polskie'?

Obaj kupiliśmy konsole w Media Markt, obaj mamy net z radiówki i mieszkamy w 1 mieście... ale to chyba nie ma nic wspólnego bo mamy z innej firmy net. Na forum gearboxa nie odpisali kolesiom, którzy mieli taki sam błąd to nie wiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj kupiliśmy konsole w Media Markt, obaj mamy net z radiówki i mieszkamy w 1 mieście... ale to chyba nie ma nic wspólnego bo mamy z innej firmy net. Na forum gearboxa nie odpisali kolesiom, którzy mieli taki sam błąd to nie wiem ;/

Forum to forum duzo wpisow itp. , napisz e-mail powinni odpisac. Ale dziwne ze wam wspolna gra nie wychodzi. Napewno to nie wina neta , napewno nie konsol , ja rozkladam rece :pardon: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: Hmm.. mnie zaniepokoił podobny problem, a mianowicie, nie mogłem choćby włączyć menu online i po tygodniowych próbach zmieniłem dostawcę internetu i na tym mój problem się zakończył. Pozdrawiam i wątpię by to pomogło, ale można spróbować.

I ja mam pytanko, czy jest w tej grze playtrough 3, czy na 2 się kończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet 3 i 4 z tego co pamiętam. A teraz przy dodatkach, kto wie czy 5 nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić (nie mogę znaleźć tego na forum) jak zamienić sobie split screena z lewo/prawo na góra/dół ?

Czytałem, że przez kabel SD idzie góra/dół, a przez HDMI adekwatnie lewo/prawo...

Czynnikiem jest/może być także ekran telewizora. Gdy obraz wyświetlany jest w 16:9, gra traktowana jest jak z HDMI, gdy 4:3, jak z SD.

Problem w tym, że zmieniałem rozdzielczość ekranu z 16:9 do 4:3, co zaowocowało tylko mniejszym ekranem :/

Podczas gry wciąż podzielenie było lewo/prawo.

Pytam się o to, ponieważ granie z pionowym podziałem ekranu jest strasznie niekomfortowe. Ogranicza pole widzenia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o wiele bardziej oplaca się brac wersje GOTY?

Stycznosci z Borderlands nie mialem zadnej i myslę, ze pogram z kumplami w tą grę dosc dlugo ;).

Tzw. gra jest bardzo dobra do pogrania z kumplem i wgl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o wiele bardziej oplaca się brac wersje GOTY?

Stycznosci z Borderlands nie mialem zadnej i myslę, ze pogram z kumplami w tą grę dosc dlugo ;).

Tzw. gra jest bardzo dobra do pogrania z kumplem i wgl?

Gra przede wszystkim jest zajebiaszcza do grania z kimś, czy to online czy w co-op`ie. Online ciągle oblegane i nie ma większych problemów żeby znaleźć chętnych do gry. Weź sobie wersję GOTY - dodatki, zwłaszcza General Knoxx, naprawdę dobre. No i różnica w cenie chyba nie jest taka duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o wiele bardziej oplaca się brac wersje GOTY?

Stycznosci z Borderlands nie mialem zadnej i myslę, ze pogram z kumplami w tą grę dosc dlugo ;).

Tzw. gra jest bardzo dobra do pogrania z kumplem i wgl?

Oczywiście, że GOTY. Jest niewiele droższa od normalnej wersji, a posiada już wszystkie dodatki w sobie, za które normalnie musiałbyś chyba zapłacić chyba więcej niż sama edycja GOTY kosztuje.

Jeśli chodzi o wspólne granie to Borderlands i Dead Nation jak na razie dostarczyły mi największych wrażeń.

Z tym, że Borderlands masz dużo bardziej rozbudowane, masa broni, questów, lokacji, itd.

A z dodatkami to już w ogóle odjazd.

Dla mnie Borderlands to chyba jeden z najlepszych tytułów w jakie miałem okazje grać na PS3.

Można grać grać i grać i gra się nie nudzi, szczególnie jak mamy stałego partnera do grania, wtedy można przechodzić grę kilkakrotnie, a i tak frajda jest ta sama!

Szczególnie, że za każdym podejściem nie tracisz swojego ekwipunku i levelu, a przeciwnicy stają się mocniejsi, także nie lecimy przez początkowe etapy jak przecinak, wręcz odwrotnie!

Za każdym podejściem jest jeszcze trudniej wg mnie.

Ale czy warto? Chłopie jak jeszcze nie grałeś to bierz i się nie zastanawiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mój znajomy powiedział, gra dopiero nabiera rumieńców, jak gramy z kimś. Samemu już jest troszkę gorzej, nie ma takiego fajnego klimatu. Wg mnie najpierw poszukaj sobie kogoś do regularnego grania, bo samemu głupio się gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wczoraj wlaczylem na chwile i nawet nie wiem kiedy pekl 10 lvl ... dzisiaj tez pewnie pogram troche gra jest mega dla mnie to tytul wieczny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze, mi było dane pograć na Piecu, a dodatki to tylko na zwiastunach widziałem (no, w Zed'a grałem). Oj chyba sobie kupię GotY. :) Patrick, za ile wyrwałeś swoją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 70zł na Zavvi.com. Ale niestety listonosz dzisiaj nie przyniósł, pewnie przez wczorajsze święto.

Trzeba będzie oczekiwać jutro na paczuszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jakimś wyjątkiem. Ja sobie przejdę spokojnie całą grę na singlu, potem zrobie dodatki, i wtedy już playthrough 2, prawdopodobnie z jakimiś znajomymi w coopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mój znajomy powiedział, gra dopiero nabiera rumieńców, jak gramy z kimś ...

Tu Ameryki nie odkrył i pewnie większość się pod tym podpiszę, baaa można to chyba nawet odnieść do wszystkich co-op'ów jakie się ukazały. Borderlands mi nie podszedł i nie grałem za dużo, pamiętam jednak jakiego kopa dostałem od RE5 po pierwszym zagraniu we dwójkę. Wrażenia pomnożone kilkukrotnie i do tego dużo większa chęć na kolejne i kolejne przechodzenie gry ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 70zł na Zavvi.com. Ale niestety listonosz dzisiaj nie przyniósł, pewnie przez wczorajsze święto.

Trzeba będzie oczekiwać jutro na paczuszkę.

Ty, patrz, ja za tyle samo z thehuta. Trzeba się umówić na wspólne granie kiedyś.

EOT

Mam nadzieję, że B2 nie ulegnie modzie i nie będzie wielokrotnie przekładane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, patrz, ja za tyle samo z thehuta. Trzeba się umówić na wspólne granie kiedyś.

EOT

Mam nadzieję, że B2 nie ulegnie modzie i nie będzie wielokrotnie przekładane.

Bo Zavvi należy do TheHut'a :P Także to jest jedno i to samo :)

A na wspólne granie zawsze można się spiknąć, najlepiej jest dorwać stały skład, zrobić sobie nowe postacie i tak grać.

Wtedy jest największy fun z gry. Bo grając wypasionymi postaciami już za bardzo nie ma co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jakimś wyjątkiem. Ja sobie przejdę spokojnie całą grę na singlu, potem zrobie dodatki, i wtedy już playthrough 2, prawdopodobnie z jakimiś znajomymi w coopie ;)

Ja też skończyłem grę "samotnie" , tylko kilka misji które musiałem zrobić do trophy zrobiłem z kumplem.

Grając samemu playthrough 1 i 2 nie narzekałem na monotonie i nudę,zawsze było coś do roboty/zastrzelenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też zamówię i można pograć. Pasowałoby jeszcze jedną osobę dorwać do naszego "A-Team'u" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×