Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Tekken to całkiem inna gra niż MW 2. Ja osobiście nie zamieniał bym się. Chyba że lubisz bijatyki. Ja osobiście raz przejdę i nie będę wracał ew. na jakiejś imprezie 1vs1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gram w scenario campaiogn mam pytanie gdzie mogę zobaczyć jakie mam trofea i ile już gry przeszedłem??? bardzo proszę o podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gram w scenario campaiogn mam pytanie gdzie mogę zobaczyć jakie mam trofea i ile już gry przeszedłem??? bardzo proszę o podpowiedz

Witamy nowicjusza ;) Trofea mozesz zobaczyc z poziomu MENU PS3. Nad tytulami gier jakie masz w menu wyzej jest opcja LISTA TROPH Y czy cos takiego tam jak na cisnisze zobaczyc ty tuly gier w ktore grales,grasz, ilosc w procentach ile juz opanowales trofeow w danej grze. A jak wejdziesz na dany tytul np tekken to zobaczysz doklad nie ktore juz trofea zrobiles a ktore jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzieki:) ale mam nastepne pytanie przy tych trofeach jest kłódka i znaki zapytania czyli te co jeszcze ich nie zdobyłem ale mam takie trofea przy których pisze jakie to trofeum ale jest kłódka przy nim o co to chodzi? bo mam np item connoisseur ale przy nim kłódkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz klodke to znaczy ze jeszcze nie odblokowales tego trofeum. jak masz znak zapytania to trofeum jest ukryte. a jak masz obrazek to odblokowales trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobisz PLATYNE to jestes GOSC :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he he nie boj żaby nie mam czasu grac jak zrobie platyne to na pewno napisze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś inny Tekken na PS3 niż 6-ka? I nie chodzi mi o jakieś wersje z Ps2 działające na PS3 60GB tylko o normalną grę na PS3, albo też czy jest jakiś Tekken do ściągnięcia z PSS działający na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pss masz tekkena do sciagniecia, ktory na ps3 dziala

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za jaką kwote jest i czy twoim zdaniem jest dużo gorszy od tekkena 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za jaką kwote jest i czy twoim zdaniem jest dużo gorszy od tekkena 6?

tekken 5 dark ressurection online - tryby gry : practice , versus , online , arcade , ghost battle

cena o ile dobrze pamietam to 79 zł , szczerze odradzam tego tekkena pod wzgledem online - zaje*scie ku*ewskie lagi

odkup od kogos slota jezeli tak bardzo ci zalezy to zaplacisz max 20 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy bronie do postaci w T6 jakoś przeszkadzają sobie wzajemnie.Ze scenario z Larsem mam młot,uzi i katanę.Postać ma wszystkie 3 naraz.W practice mode uruchmić mi się udało tylko uzi (bodajże first weapon) a hammer i szabla po prostu nie działają choćbym palce na kontrolerze połamał.Może ma być tylko jedna do ciosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken 5 dark ressurection online - tryby gry : practice , versus , online , arcade , ghost battle

cena o ile dobrze pamietam to 79 zł , szczerze odradzam tego tekkena pod wzgledem online - zaje*scie ku*ewskie lagi

odkup od kogos slota jezeli tak bardzo ci zalezy to zaplacisz max 20 zł ;)

Interesuje mnie tylko 1vs1 tryb kanapowy, online nawet w 6 bym pewnie nie odpalił nawet. Obecnie poszukuje slota... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna ;)<br>

Edytowane przez baglet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

Bardzo proszę o odpowiedź i radę.

Otóż kupiłem grę TEKKEN 6 ps3 tutaj:

http://www.allegro.p...lep_robson.html

Grę dostałem jednak wygląda ona tak jak tutaj u jednego sprzedawcy:

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/971/52/84/971528404

- nie ma w niej instrukcji

- z tyłu pisze że gra nie jest do sprzedaży osobno

- jak włączam grę to po prawej stronie na dole pisze INSERT COIN (jak na automatach).

Wy też tak macie ?

Mam również prośbę aby ktoś usiadł na chwilkę blisko TV (tak na 1 metr) i sprawdził czy też ma widoczne piksele podczas grania.

Używam Sony HDReady 26", patrzę z 1 m, praktycznie telewizor mam przed nagami - czy to normalne że widzę piskele na ekranie ?

Bardzo proszę o opinię... to ważne i pilne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

Bardzo proszę o odpowiedź i radę.

Otóż kupiłem grę TEKKEN 6 ps3 tutaj:

http://www.allegro.p...lep_robson.html

Grę dostałem jednak wygląda ona tak jak tutaj u jednego sprzedawcy:

http://img01.allegro...52/84/971528404

- nie ma w niej instrukcji

- z tyłu pisze że gra nie jest do sprzedaży osobno

- jak włączam grę to po prawej stronie na dole pisze INSERT COIN (jak na automatach).

Wy też tak macie ?

Mam również prośbę aby ktoś usiadł na chwilkę blisko TV (tak na 1 metr) i sprawdził czy też ma widoczne piksele podczas grania.

Używam Sony HDReady 26", patrzę z 1 m, praktycznie telewizor mam przed nagami - czy to normalne że widzę piskele na ekranie ?

Bardzo proszę o opinię... to ważne i pilne...

napis "Insert coin" nic nie znaczy. To chyba tak dla ozdoby :P. Natomiast co do pikseli to Tekken 6 nie jest jakims arcydziełem graficznym jak U2, czy GOW3, więc lekkie piksele mogą być widoczne zwłaszcza jak masz TV HDReady a nie full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie takie cos ze podczas kazdego odpalenia gry instaluje Wam trophy??

ja tak mam i wlasnie dziwne mi sie wydaje to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41c5371e83d69615med.jpg

Zapraszamy na turniej Tekkena 6 [PS3], który odbędzie się 14 maja (piątek) w ramach białostockich juwenaliów. Do wygrania najprawdopodobniej będzie konsola PlayStation 3, natomiast czterej najlepsi zawodnicy otrzymają puchary, medale i dyplomy. Pełna lista nagród nie jest jeszcze znana. Zasady - standardowe.

Po więcej informacji odsyłam na stronę COMBO'S oraz do tematu na forum Backdasha.

Poza rozgrywkami w Tekkena 6 będzie można rywalizować w PES 2010, FIFĘ 10 i Call of Duty: Modern Warfare 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałęm Tekkena 6 (w dodatku za friko :D!). Gierka niezła. Co prawda nie podoba mi sie ta 'kampania', tymbardziej ze nie jestem jakims pro graczem ;d w ogole albo online ludzie sa mocni albo ja gram jak ciota :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, powie mi ktoś, czy jest to więcej gry niż w dark-ressurection (psp)?

wiem, że raz na jakiś czas w tekkena to sama przyjemność, ale szczerze mówiąc...

wieje nudą po 2 dniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tytuły pokroju Tekken UFC i inne bijatyki to są gry które kupuje się na jakieś posiadówy z ziomkami przy piwku. Wzbudzają emocje itp rywalizacja przy nich jest super. Bo granie samemu w to to tak jak kolega wyżej napisał 2 dni i wieje nudą. Tekkena 6 nie ma i nie grałem, jeszcze. Jest to gra która na pewno znajdzie się w mojej kolekcji. Za kasę która wydałem za małolata na automaty grając w 3 kupił bym zapewne 2 konsole i dwie gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Tekkena6 kupiłem konsolę,dopiero potem okazało się że są jeszcze inne interesujące gry,dema na psstore,headsety,media serwer,avi w hd,blue-ray i pilot.Ogólnie warto i wraca sie co jakiś czas potłuc trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak usłyszałem ,,tekken 6'' to tak się najarałem...

ale gdy zobaczyłem soulcalibur 4 (które wydawało mi się ciekawsze) odechciało mi się po 3 dniach.

ale jednak co tekken to tekken... te postacie... to jest jednak to :thumbsup:

lista życzeń wzrasta o 1 pozycję! :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tekkena mam od paru dni i jestem bardzo zadowolony :D Grywalność efekty i te emocje podczas gry z ziomkami bez cenne ;D Ile ta gra wzbudza emocji wyzwisk eufori złości to się tego nie da opisać :) Kto grał w tekkena ten wie ocb ! Teraz gram w tą ich opowieść narazie lipa :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×