Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia z tekkenem :) gdyby policzyć wszystkie pojedynki jakie grałem z ziomkami w Tekkena to pewnie wyszłoby dużo więcej czasu niż wszystkie inne gry. To jest po prostu gra na imprezy z kumplami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie może to już było i przepraszam jesli tak mianowicie da sie ustawic drugiego pada zeby bylo na stale zapisane ustawienia bo mi caly czas sie kasuje jest to gdzies w opcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość nietypowy problem.. . Otóż świeżo nabyłem Tekkena 6 i w trybie Arcade mam już wszystkie postacie odblokowane i teraz moje pytanie brzmi czy nie powinienem tych postaci odblokowywać po kolei? No chyba że to taka nowość w Tekkenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ty to nazwałeś to jest nowość. Po prostu w tym tekkenie nie musisz już żadnej postaci odblokowywać confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Przez ten zabieg odebrali grze część duszy ;/<br />
<br /><br /><br />

Dlaczego ?? dla mnie to akurat całkiem dobrze bo w momencie kiedy grasz PvP to masz wszystkich i jest w czym wybierać, z miłą chęcią pogram online jest ktoś chętny ?? albo inaczej gra ktoś jeszcze w Tekkena ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi ale ta gra raczej nie potrzebuje Head Seta i ciężko się umówić z kimś, wyszukujesz przeciwnika,walczysz i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grywam czasem na necie jak coś :D tylko jak się z kims w to umówić to pojęcia nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grywam czasem na necie jak coś :D tylko jak się z kims w to umówić to pojęcia nie mam

Pewnie invita trzeba wysłać. Wyśle ci zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawdę mało ludzi gra w Tekkena 6 w sieci. Wczoraj i dzisiaj na około 10 walk, 3 razy połączyło mnie z tym samym gostkiem :pardon: Gra mi się bardzo podoba, fajnie się walczy z "żywymi" przeciwnikami. Sprawia to, że jak do niej siądę to nie mogę się oderwać. Zawsze musi być ta jeszcze jedna walka więcej, powtarzam sobie, że jeszcze jeden raz i na dzisiaj koniec = ale i tak jest jeszcze następna i następna :tongue:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni szłem jak burza i nagle ni stąd ni z owąd poziom Azazel Teample i walka z Azazelem, z którym nie mogę sobie zupełnie poradzić. Jakieś porady? dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szłem???? (sic :woot: )

Trening, trening i jeszcze raz trening - nikt ci nic innego nie doradzi :thumbsup:

Blisko - szłem,daleko - szedłem

Daleko się - schowałem, blisko się - chowłem,

myślę że wszyscy o tym wią :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grają, jak grają. Grałem 2 tyg. temu i 30 walk zrobiłem w moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. zakupiłem sobie dziś tą grę i chciałem sobie zamłucić z kumplem ale nie mam pojęcia jak ja odpalić na 2 osoby, męczyliśmy się z kumplem pół godziny i nie doszliśmy do skutku, może to trochę głupie pytanie ale jak ją odpalić na te 2 osoby??

z góry dzięki za pomocną odpowiedz :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. zakupiłem sobie dziś tą grę i chciałem sobie zamłucić z kumplem ale nie mam pojęcia jak ja odpalić na 2 osoby, męczyliśmy się z kumplem pół godziny i nie doszliśmy do skutku, może to trochę głupie pytanie ale jak ją odpalić na te 2 osoby??

z góry dzięki za pomocną odpowiedz :)

pozdro

musisz wejść w offline i tryb VS ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :) bo już piwko się mrozi na wieczór z tekkenem i kumplami :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanko. Czemu od momentu kiedy zacząłem grać online w tekkena 6 zniknęła mi ikonka (ten biały znak na czarnym tle) - która była "trofeum" za przejście trybu arcade? Czy muszę przejść jeszcze raz czy po prostu coś mi się przestawiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niedawno pozyczylem od kolegi Tekken 6 i mam kilka pytań:Jak ustawić poziom trudności w Kampani,czy da sie grac w VS Batlle z com i w jaki sposób ? czy w arcade da sie grac z com ? jak odtworzyc repley innnych graczy i jak pokonac Azelan ? nawet na easy mnie rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cześć biggrin.gif

Jak ustawić poziom trudności w Kampani

Poziom trudności ustawiasz w ustawieniach,

czy da sie grac w VS Batlle z com i w jaki sposób ?

vs Battle jest tylko dla 2 graczy

czy w arcade da sie grac z com ?

Tu tylko z com możesz

jak odtworzyc repley innnych graczy

Co??

i jak pokonac Azelan ? nawet na easy mnie rozwala.

Poćwicz rolleyes.gif ( i nazywa się Azazel ) whistling.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać w tym tekkenie ze wybierasz sobie postac i komputerowi i ze ustalasz ile rund itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×