Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było ale DLC będzie kosztowało 15$ czyli u nas pewnie z 49zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w multi bardzo często wiesza mi się konsola (i to wiesza się tak, że trzeba wyłączyć na przycisku) w momencie, gdy po ekranie ładowania mapy robi się na chwilę czarny ekran i po tym czarnym ekranie powinna już startować rozgrywka - u mnie na tym czarnym ekranie wszystko staje. I o ile przez pierwszy tydzień gry mi się tak stało może dwa razy, o tyle od wczoraj już chyba z pięć. Macie tak samo? To problem z grą, netem? Wolałbym wykluczyć, że coś się z konsolą dzieje...

 

załapałem też kilka zwiech, ale to urok wielu rozgrywek multi, przy BF to pestka  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15$=15euro=59zł

 

Liczę na 6h ale pewnie będą ze 2,5.

6h to mają teraz niektóre duże produkcje, albo i mniej (BF4). Z drugiej strony patrząc na długość singla w TLoU, trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% będzie wymagał podstawki, to jest DLC i robienie tego jako standalone wymaga od developera dużo większego nakładu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić grę ale w języku angielskim za bardzo małe pieniądze, czy może nie było zadnej aktualizacji dającej język pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić grę ale w języku angielskim za bardzo małe pieniądze, czy może nie było zadnej aktualizacji dającej język pl?

ja kupiłem w Anglii i jest język polski :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji koleś pisze ze wersja ang, pytam bo może koleś nie obeznany

Okazało się ze wersja tylko Ang

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za grosze to bierz w wersji ang, ale ja uwazam ze nawet dubbing w tej grze jest calkiem dobry wiec warto poszukac innej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy "Left Behind" również będzie posiadał rodzimy dubbing albo chociaż napisy PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy dodatek będzie wymagał podstawki?? :whistling:

Będzie wymagał podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: zakładając, że przeszedłem nową grę+ na easy mam dostęp do wszystkich rozdziałów i jeśli teraz zrobię je wszystkie na survivalu to wpadną wszystkie trofea za poziom trudności, czy tylko te za nową grę+? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaczniesz nową grę na survivor zwykłym (nie +), no to chyba za survivor+ nie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: zakładając, że przeszedłem nową grę+ na easy mam dostęp do wszystkich rozdziałów i jeśli teraz zrobię je wszystkie na survivalu to wpadną wszystkie trofea za poziom trudności, czy tylko te za nową grę+? 

 

Jak odpalisz po prostu od nowa na survivalu to nie wpadnie Ci ostatni za Survival NG+...już opisywałem pewna fajna metode na wsio trofiki...wystarczy przejsc gre na obojetnie jakim poziomie trudnosci, odpalić ng+ i przejść jeden rozdział po czym zapisać. Dzięki temu mozesz cofnac sie do prologu na ng+ i zmienic poziom na survival...wtedy gra bedzie Ci to zaliczała jako survival+ ale wszystkie przedmioty itp itd bedziesz mial z poprzedniego biegu który możesz nawet na easy zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy taka kombinacja wymaga pokasowania patchów do gry? Sam mam w planach zaliczyć survivor+ bez wcześniejszego survivor zwykłego i gdzieś się natknąłem na info, że patche trzeba skasować żeby zaliczyło przejście na wszystkich poziomach, a nie wiem czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz po prostu od nowa na survivalu to nie wpadnie Ci ostatni za Survival NG+...już opisywałem pewna fajna metode na wsio trofiki...wystarczy przejsc gre na obojetnie jakim poziomie trudnosci, odpalić ng+ i przejść jeden rozdział po czym zapisać. Dzięki temu mozesz cofnac sie do prologu na ng+ i zmienic poziom na survival...wtedy gra bedzie Ci to zaliczała jako survival+ ale wszystkie przedmioty itp itd bedziesz mial z poprzedniego biegu który możesz nawet na easy zrobić.

No właśnie tak gram, po prostu odpalam sobie np. rozdział w szpitalu i poziom trudności "Survival" i lecę z moimi moimi zapasami z easy. Takie trochę oszustwo, ale trzeba sobie jakoś radzić w życiu :P teraz spróbuje zrobić podobny myk i przejść w ten sposób tunel i tak po kolei tylko cofając się :P

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpalasz sobie poszczególne poziomy w różnej kolejności to chyba trofeum za przejście nie zaliczy nawet jeżeli wszystkie będziesz miał w menu zaliczone na survivor - ktoś tu wcześniej pisał, że trzeba w kolejności od prologu do epilogu całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawie, a liczyłem na w miarę mniej stresującą rozgrywkę. W takim świetle słabo widzę moją przyszłość na poziomie survival xD Zaoszczędziłeś mi rozczarowania jakiego bym doznał wykonując mój założony plan. Mam jeszcze pytanko odnośnie umiejętności, która zastąpiła nasłuchiwanie. Jeśli dobrze zrozumiałem to wymaksowując tą umiejętność mamy niełamiące się nożyki w walce z klikaczami? To by mocno ułatwiało sprawę, bo można by ich atakować niczym rambo i defensywnie ładować nożykami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale last of us na survivalu nie jest przecież żadnym Dark Soulem ani Ninja Gaidenem i z ukończeniem nie powinieneś mieć żadnego problemu u mnie poszło sprawniej niż za pierwszym podejściem na hardzie. Zamiast kombinować jak koń pod górę zaczął byś już grać jak biały człowiek i pewnie byłbyś w 1/3 gry:)Gdyby nie dało się wyłączyć od razu tych wszystkich szitów-czitów w opcjach i miałbym grać w tą grę ala rambo to nie byłoby dla mnie sensu w ogóle kończyć tą grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale last of us na survivalu nie jest przecież żadnym Dark Soulem ani Ninja Gaidenem i z ukończeniem nie powinieneś mieć żadnego problemu u mnie poszło sprawniej niż za pierwszym podejściem na hardzie. Zamiast kombinować jak koń pod górę zaczął byś już grać jak biały człowiek i pewnie byłbyś w 1/3 gry:)Gdyby nie dało się wyłączyć od razu tych wszystkich szitów-czitów w opcjach i miałbym grać w tą grę ala rambo to nie byłoby dla mnie sensu w ogóle kończyć tą grę.

No właśnie już zacząłem i powiem, że idzie mi chyba lepiej niż na easy. Survival wymusza jednak skradanie do bólu i dzięki temu nie leci się jak głupek z giwerą przed siebie. Nauczyłem się szacunku do kul (oprócz tej w której trzeba zabić gościa w piwnicy) nie użyłem ani jednej (z tym, że dopiero doszedłem do drapaczy chmur z dema). O ile ludzki przeciwnik ma tylko ciupkę lepszą "świadomość" w stosunku do easy, to już u potworów widać różnicę. Zobaczymy jak pójdzie później, gdy gra wymusza otwartą walkę. (ps. trochę brakuje mi komunikatów  :triangle: , ale niestety trzeba się przyzwyczaić). Cegła najlepszym przyjacielem Joela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×