Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem ponownie TLoU i pomyslalem ze zagram sobie chwile w multi skoro tak wszyscy zachwalaja. Pamietalem ze trzeba raczej grac powoli i ostroznie, wiec sie skradam skradam, cisza totalna, juz mialem przechodzic przez jakies okno gdy dostalem koktajlem w glowe i zginalem. Pierwsza mysl - "chyba musze sie jeszcze czegos nauczyc :D". Ale chyba najpierw fabule przejde jeszcze raz na wysokim poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko.. Kupiłem TLoU w sklepie w wersji "gra roku" gdzie teoretycznie powinienem mieć pewne dodatki.. m. in. Left Behind i mapy do mp.. po odpaleniu gry jednak z tego co widze ten dlc oraz mapy sa płatne.. i nasuwa mi się pytanie czy ta wersja gry ma te dodatki czy jednak nie.. albo mi cos umyka.. jestem nowy i jakos nie orientuje sie mocno w ps store :) z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info.. Jak skończe wątek fabularny to dokupie reszte bonusów :)  Ciekawe w sumie po co napisali na opakowaniu ze wersja jest wzbogacona o dodatkową zawartość skoro i tak trzeba ją dokupić podobnie jak w przypadku innych wersji gry.. :) dostałem co prawda kupon dający mi niby dostęp do wszystkich funkcji sieciowych w grze ale nie zauwazyłem zeby cokolwiek on zmienił po tym jak go wpisałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Str8, niby jak mam dokupić dodatki? Chyba po to kupuje się wersję GOTY, żeby te dodatki i DLC już były?

 

Sam dostałem wersję TLOU Gra Roku i mam na opakowaniu napisane, że pakiet zawiera dodatek Left Behind i coś tam jeszcze do multiplayer'a, więc jak mam za to jeszcze dodatkowo płacić? Jaki miałoby to sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz tam przypadkiem w pudełku jakiegoś kodu do wpisania żeby pobrać te dodatki z PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda piszę w sprawie użytkownika @menciu - jeśli również ma pudełkową wersję gry (a tak zrozumiałem z treści) tak jak ja, to powinien mieć właśnie kartkę z kodem, która pewnie umożliwia pobranie za darmo dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoż tak:

Mam wersję pudełkową TLOU Edycja gry roku. W pudełku była kartka i książeczka.. Książeczka zawiera info o grze i sterowanie itp. a na jej odwrocie jest kod który umożliwia mi "dostęp do wszystkich funkcji sieciowych" (network pass). Ten kod juz użyłem ale zauważalnych zmian nie jestem w stanie dostrzec. Podejrzewam, że chodzi o gre przez sieć. Druga kartka zawiera subskrypcję próbną na 30 dni do PS Plus.. Tego jeszcze nie użyłem.. Czy jeśli wpiszę ten kod to jest szansa ze dodatki, takie jak napisali na pudełku (Left Behind, pakiety map do gry wieloosobowej i tryb "brutalna rzeczywistość") będą już dostępne?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dokładnie ten sam problem co kolega wyzej. Zakupilem GOTY gdzie zgodnie z opakowaniem powinny byc wszystkie dodatki. Wewnatrz mialem tylko kartke z przepustka sieciowa i trailem 30 dniowym do PS+. Dodatki moge pobrac jedynie odpłatnie, ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam ten sam problem co wy. :mellow:

Kupiłam dzisiaj The last of us GOTY w euro rtv agd i... okazało się, że to zwykła wersja bez dodatków. W pudełku mam kod na 30 dniowego plusa i online passa. Zrobili nas wszystkich w konia! Nie mam pojęcia co z tym faktem można zrobić. Dzisiaj infolinia sony nie działa, ale jutro mam zamiar zadzwonić i dowiedzieć się dlaczego zrobiono ze mnie... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą wersję co Wy i ten sam problem. Także, jak się czegoś dowiecie, to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk, wszelkie newsy z października zarówno polskie jak i zagraniczne mówią o trzech dodatkach DLC, jeżeli rzeczywiście miałoby to być kłamstwo, powinna być jakaś burza na portalach, forach, w newsach, jakieś pozwy zbiorowe czy coś a tu nic nie idzie znaleźć. Jak tam telefon Martaa? Co powiedzieli na linii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłam na infolinie PlayStation i powiedziano mi, że kod na dodatki DLC powinien być w pudełku. Jeśli go nie ma trudno, mój problem, oni są od konsol, a kody mogą tylko sprawdzić czy zostały zużyte :yucky:  . Poszłam więc do sklepu, w którym kupiłam grę. Kierownik był nieco zdziwiony moim problemem, ale otworzył przy mnie jedną ze sklepowych kopi i rzecz jasna tam też nie było dodatkowego kodu, co go jeszcze bardziej zdziwiło. Sklep obiecał zająć się sprawą i poinformować mnie co z tym fantem można zrobić w ciągu trzech dni. Jeśli nic nie będzie można zrobić, pozostaje Mi reklamacja. Jak nie patrzeć sprzedano towar niezgodny z umową, niekompletny więc reklamować będę do skutku. Ja zakupu dokonałam w sklepie stacjonarnym i reklamacja nie stanowi problemu ani żadnego wyzwania. Współczuję ludziom, którzy robili zakupy w sklepie internetowym, bo mogą mieć pod górkę.

 

@konwoj, @kenny01, @menciu

Jak tam u Was chłopaki? Kiedy kupiliście swoje gry i czy coś robiliście w celu wyjaśnienia sprawy?

 

 

@Czikaki

Tlou GOTY w wersji pudełkowej jest w sprzedaży od niedawana. Jeszcze 23 grudnia w moich okolicach nigdzie nie mogłam znaleźć GOTY, dopiero w sobotę pierwszy raz widziałam w Saturnie. Być może nie wszystkie kopie są felerne, dlatego jest tak cicho, dodatkowo część osób może nawet nie wiedzieć, że zostali oszukani lub nie chce im się bawić w jakieś reklamacje. Tutaj na forum razem zemną są już cztery osoby z wybrakowanym GOTY.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martaa, ja sam dowiedziałem się o wersji GOTY przez przypadek wczoraj na tym forum, gdyż sklepy internetowe które przeglądałem wciąż mają w ofercie zwykłą wersję, a news o wydaniu GOTY musiał mi umknąć, zaś z tego co znalazłem to GOTY trafiło do Europy już w listopadzie. Jestem zainteresowany kupnem wersji GOTY, ale jak nie ma DLC to... : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co to za Goty bez DLC ? 

Coś tu nie bardzo pasuje. 


Chyba, że faktycznie dystrybutor gry dał d.. i zapomniał dodać jedynie kodów. 

Ja się zawsze bałem takich wydań z DLC do pobrania. 

Jak Goty to ma być wszystko na płycie a nie gdzieś tam w PSN.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Martaa ja dostałem tą grę w prezencie na święta i po dokonanym wywiadzie środowiskowym wiem, że kupiona została w sklepie internetowym.. Całkiem popularnym z tego co widze..  jutro mam zamiar dzwonić do tego sklepu i dowiedzieć się co mają mi do powiedzenia w tej sprawie :) trzeba coś z tym zrobić bo nie po to mamy wersję gry roku żeby dodatki samemu dokupywać jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja zakupiłem w Media Markt i jutro jade reklamować :P gierke zakupiłem jeszcze przed swietami, dzisiaj skonczylem ogrywac singla takze jutro moge spokojnie zaniesc do reklamacji :P podobna sytuacje mialem kiedys z gra Fight Night Round 4 kiedy to w finalnej wersji wycieto całą krew. Ponabijałem sobie wtedy jakies banalne trofea a nastepnie zanioslem do reklamacji mowiac ze towar niezgodny z umowa bo na opakowaniu jest krew a w grze jej brak :P oddali kase bez problemu takze mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm... Marta twierdzi że Playstation, czyli prawdopodobnie SONY Polska się tym nie zajmuje. Sklepy zaś sprzedają to co dostają, więc wina może leżeć po stronie wydawcy, a czy wydawcą nie jest właśnie SONY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niedowiarków :
 

http://community.eu.playstation.com/t5/The-Last-of-Us/Problem-z-The-Last-of-Us-edycja-gry-roku/td-p/22858929

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Gry/the-last-of-us-edycja-roku-left-behind-PROBLEM/td-p/22851178

http://www.mpcforum.pl/topic/1348195-the-last-of-us-goty-problem-z-left-behind/

 

 

Chłopaki trzeba jakoś nagłośnić tą sprawę, wczoraj wysłałam maila do redakcji PSsite, Wy też napiszcie. Odpisali mi, że zrobią jakiegoś newsa informującego o całej sprawie, aby jak najmniej ludzi nacięło się na to wybrakowane GOTY. Kto wie może więcej oszukanych się znajdzie i ktoś zainteresuje się tą sprawą. Nie mam tylko pojęcia kto... Wydawcą i dystrybutorem The Last Of Us jest chyba SCEP i to do nich można by wylewać swoje żale. Ma ktoś jakiś sensowny pomysł? :verymad:

 

 

@ Cziczki

Premiera była faktycznie 11 listopada, ale nigdzie nie można było dostać wersji pudełkowej, ja dałam sobie spokój z szukaniem Goty jakoś na początku grudnia. Jak tylko znalazłam ją w styczniu, od razu zakupiłam. ;) Szkoda tylko, że mnie :bunny:  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niedowiarków :

 

http://community.eu.playstation.com/t5/The-Last-of-Us/Problem-z-The-Last-of-Us-edycja-gry-roku/td-p/22858929

http://community.eu.playstation.com/t5/PS3-Gry/the-last-of-us-edycja-roku-left-behind-PROBLEM/td-p/22851178

http://www.mpcforum.pl/topic/1348195-the-last-of-us-goty-problem-z-left-behind/

 

 

Chłopaki trzeba jakoś nagłośnić tą sprawę, wczoraj wysłałam maila do redakcji PSsite, Wy też napiszcie. Odpisali mi, że zrobią jakiegoś newsa informującego o całej sprawie, aby jak najmniej ludzi nacięło się na to wybrakowane GOTY. Kto wie może więcej oszukanych się znajdzie i ktoś zainteresuje się tą sprawą. Nie mam tylko pojęcia kto... Wydawcą i dystrybutorem The Last Of Us jest chyba SCEP i to do nich można by wylewać swoje żale. Ma ktoś jakiś sensowny pomysł? :verymad:

 

 

@ Cziczki

Premiera była faktycznie 11 listopada, ale nigdzie nie można było dostać wersji pudełkowej, ja dałam sobie spokój z szukaniem Goty jakoś na początku grudnia. Jak tylko znalazłam ją w styczniu, od razu zakupiłam. ;) Szkoda tylko, że mnie :bunny:  ...

Plus jest taki ze przy zwrocie gotówki moglismy ograć całego singla praktycznei za darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie profesjonalnie ktoś do tego podchodzi. Bo to wygląda tak, jakby w żadnej kopii nie było kodu do DLC.

Jeśli tak jest, to wydawca powinien umieścić informację, żeby zgłosiły się osoby, które zakupiły grę stacjonarnie lub internetowo do tych jednostek i tam uzyskali te kody, karteczki czy inne coś.

 

Swoją kopię dostałem na święta i oczywiście musi być jakiś problem. 

 

-----------------

 

Jeszcze mi się jedno przypomniało, ale nie dotyczy to ww problemu.


Mam teraz moment w grze jak zostaje zastrzelona ta kobieta przez wojsko? I zostaję sam z Ellie. Do tej pory nie wpadło mi żadne trofeum, to normalne? :)

Edytowane przez cwir
spoiler. warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przerażająca w tym wszystkim jest postawa Sony. Nie dość że jest wydawcą i dystrybutorem gry a mimo to umywa ręce.

Współczuję wam i życzę udanych reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Play Station jest temat o tym, i już kilka osób (w tym ja) napisało do nich e-mail. Może coś razem zdziałamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×