Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się smacznie (choć w tym nowym trybie to już bez ekipy chyba ani rusz), tylko.. kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pytam kiedy panie kiedy :P

I kiedy grube DLC z masą zawartości :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03

 

*Update* Details from the video at the link:

Patch details

  • Revive range slightly increased
  • Supply box locations adjusted for balancing on some maps
  • Players can interrupt an opponent's Special Execution of a team mate, robbing the opposing team of the points/parts, and (not confirmed) earning the player a part bonus
  • Match intro-cam bug fix
  • Matchmaking update to (knock-on-wood) pair players with others of similar rank
  • Matchmaking update to (knock-on-wood pt.II) more evenly balance teams
  • Balanced supply drops for short term leads (drops won't change right off the bat)

Interrogation Mode details

  • Interrogations triggered through Special Executions and Shiv kills
  • 5 interrogations required to locate opposing team's lockbox
  • Interrogations take far longer to complete than normal Special Executions and Shiv kills
  • Interrogations can be interrupted, just like Special Executions
  • Interruptions of Interrogations will result in a part bonus, just as the person who was interrupted will miss out on the bonus and have to make-up that interrogation
  • Attempts to open the lockbox can be interrupted at the slightest bit of damage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapowiada się dobry patch, no i nowy tryb gry wygląda baaaaardzo fajnie. :)

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić nowy tryb, jak naprawdę udało im się poprawić balans w wybieraniu meczów, to może nawet wrócę do gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie udało, bo w pierwszym lobby po instalacji patcha miałem levele od 0 do 100 :P

 

Odpaliłem nowy tryb i... wyszedłem w połowie. Muszę mieć pecha najwyraźniej, bo trafiłem na bandę skończonych idiotów. Straciłem kilka przesłuchań pod rząd, bo gdy powaliłem gościa i podbiegałem by wykonać egzekucję, to ktoś z teamu podchodził i strzelał mu w łeb. Brawo. Poczekam kilka dni, może ludzie nauczą się w to grać. Chryste, niektórych powinni banować za samo IQ...

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już pisane z milion razy, że w TLoU gra się w drużynie tylko ze znajomymi, jak grasz z przypadkowymi graczami to może 2 na 10 meczów rozegrane są z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wrzucić coś z zarażonymi na multi... Ale dobre i to- mogli nic nie dorzucać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zrobiłem sam platynę i obyło się bez znajomych, a w ten sposób można tłumaczyć każde multi. Jasne, że znajomymi jest inaczej, ale nie zawsze ma się ludzi grających w dany tytuł. Z miesiąc temu sporo znajomych grało w TLoU, teraz puchy na liście.

 

Z drugiej strony trudno, żebym musiał żebrać u znajomych o grę za każdym razem, gdy chcę po prostu odpalić multi na chwilę.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też wymyślono fora internetowe a w nich działy on-line gdzie możesz po prostu sprawdzić kto aktualnie gra w dany tytuł i dołączyć się do ciekawej rozgrywki bez konieczności żebrania o znajomych :)

 

tumblr_ms79uwOvIk1qzney3o1_500.jpg

 

Ludzie w necie jarają się tym cosplayem a dla mnie to słabizna. Joel jakoś jeszcze by uszedł ale mała wygląda jakby myślała sobie; "co ja tu k*rwa robię?" a ten prawie kliker z lewej to już porażka dla mnie, na dodatek kobitka chyba jest w ciąży - hardcore level 100, generalnie uważam go za jeden z najsłabszy jaki widziałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak nie masz PRAWDZIWYCH znajomych to musisz najpierw , idą takim tokiem rozumowania , dodać ok 20 osób , a potem pisać requesty i zbierać team za każdym razem jak chcesz sobie zagrać parę meczy po pracy. Platynę wbiłem bez fixowanych teamów  i wiadomo, że czasem trafiało się na totalnie nie zgraną drużynę, albo idiotów . Ogólnie też najpierw narzekałem , że bez teamów z HS nie da się itp , ale im lepiej sam grałem tym miałem większe uczucie, że moje drużyny są lepsze, bo w tej grze skill poszczególnych graczy się przelicza na skill drużyny , ale nie trzeba od razu bać się grać z randomami.

Edytowane przez TW_DoomMachine_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, gra taka jak TLoU wymaga zgranej drużyny, ale akurat znajomi nie są wymogiem - wystarczy odrobinę myśleć. A skoro w trybie, gdzie kluczem są SPECJALNE EGZEKUCJE, ludzie wykańczają wrogów po linii najprostszego oporu i w dodatku psują egzekucje drugiej osobie, to świadczy tylko o ich inteligencji.

 

Zresztą w temacie online pisałem, że jestem chętny do gry, ale jak mówię - puchy :P Dlatego też zapraszam cały czas, ale to tak słowem offtopu.

 

Zobaczymy za kilka dni, może ludzie ogarną na czym polega Przesłuchanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezgodzie się, jak trafisz na zgrany zespół, to nie ma możliwości aby sam czy w dwójkę wygrać mecz. Czasami grałem ze znajomymi takie mecze, ze bez ustalonej taktyki nie było szans, bo ta drugą strona również ostro kombinowała.

Sam jak nie mam z kim grać, to nawet nie odparła tego multi, ale jak jest przynajmniej 2 znajomych, to już można powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest, bo nie raz udało mi się uratować dupę całemu teamowi ;) Zresztą nie chodzi o wygrywanie, a przyjemność z rozgrywki. Nie raz przegrywamy, ale jeśli team stara się współpracować i da się pograć (chociaż uzbierać trochę przedmiotów) to nie ma problemu i gra mi się przyjemnie. Gorzej, gdy trafisz na totalnych idiotów, nie wiedzących do czego służy broń - ale w takim wypadku to jest wina ludzi, a nie gry i wracamy do punktu wyjścia - nawet w CoD nie ma sensu grać bez znajomych, bo jest ryzyko trafienia na ameby w drużynie.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej od premiery tym więcej ludzi załapało że samemu sie nic nie ugra, jak na początku grałem to byłem pozytywnie zaskoczony multiplayerem w TLoU , ale gdy już kończyłem drugą frakcje tak powoli ten tryb zaczął mnie już denerwować, skopany matchmaking, a dołączanie do meczu dwóch na czterech czy nawet pod koniec było u mnie dość częstym zjawiskiem. Jednak w żadnym multi nie cieszyłem sie bardziej jak zdobywałem triple killa za pomocą mołotowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w tryb bez ustalanych drużyn to wszyscy macie te same szanse na opracowanie taktyki "na niemo:" . Wiadomo, że jak grasz drużynowo  (matchmaking z drużynami) to musisz mieć HS. Daje dużo frajdy jak dajesz  jakieś znaki kontrolsami z randomami, a oni jażą o co biega  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tutaj też to pasuje :P

 

Czyżby tak miało to wyglądać? Nie sądzę ;)

 

5fbc6a28495066718c191b7e4a6d15b3_origina

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem dowcip, ale GTA nie sprawi, że nagle wszystkie dychy dla TLoU poznikają ;). Ja się zresztą bardzo cieszę, że mamy tyle premier znakomitych gier w tak krótkim czasie - jak dla mnie, to w tym roku możemy mieć i trzy GOTY ex aequo. W końcu na koniec generacji lepiej wybierać z hitów, niż z crapów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwsze gry w nowym trybie i jest fajnie ale ludzie czasami maja idiotyczne odpaly. Zamiast przesłuchać przeciwnika to strzelaja mu w leb i tyle z gry. Tak samo jak trzeba bronic skrytki to lataja po mapie i strzelaja sami do siebie. Jednak jak sie trafi na ogarnieta grupe to mecze leca szybko i bezproblemowo :D

Nie wiem jak u was ale u mnie łaczenie ludzi po levelach nadal nie dziala :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwania ludzi po levelach mozna w banalny sposob obejść.

A co nowego trybu, zagralismy w niego całą drużyną - i ogólnie wsadzony na siłę - żadna nowość, szału nie ma. :(

Oczekiwalem czegosc na zasadzie Capture The Flag bądź grabiezy z uncharted.

Czekam na nowe mapy i jakies lepsze tryby w DLC.

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten patch faktycznie tak namieszał w grze? Pytam, bo nie miałem okazji pograć dłużej (poza tym, co pisałem), ale na forum ND już jest shitstorm, że niby lagi, przerywanie połączeń, leżąca detekcja trafień i teleportacje ludzi. Ogółem cyrk na kółkach.

 

Do tej pory nie miałem najmniejszych problemów, więc ciężko mi trochę uwierzyć, ale z drugiej strony nic mnie nie zdziwi.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten patch faktycznie tak namieszał w grze? Pytam, bo nie miałem okazji pograć dłużej (poza tym, co pisałem), ale na forum ND już jest shitstorm, że niby lagi, przerywanie połączeń, leżąca detekcja trafień i teleportacje ludzi. Ogółem cyrk na kółkach.

 

Do tej pory nie miałem najmniejszych problemów, więc ciężko mi trochę uwierzyć, ale z drugiej strony nic mnie nie zdziwi.

 

U mnie ten patch sprawił, że odechciało mi się grać w multi. Co chwile wyskakuje komunikat "utracono połączenie z hostem" do tego wczytywanie map się znacznie wydłużyło. Zdarza się też tak, że dostaje 30 sekundowego freeza zaraz po odpaleniu mapy. Wczoraj na jakieś 10 gier tylko dwie udało się ukończyć bez problemów. Mam nadzieję, że szybko naprawią ten problem :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z wczytywaniem map jest czasem problem - wczytuje ze 2-3 minuty. Żadnych lagów i itp. nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem multi i wydaję się, że wszystko wróciło do normalności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×