Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Zdun z całym szacunkiem ;) ale nadal da się na 4 (nie 5) kupować. Poważnie. Po prostu nie wszyscy o tym wiedzą :) no ale koniec off bo odbiegamy od tematu.

Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - za mniej aniżeli 200 na premierę nie znajdziecie - stąd warto się w tym wypadku zastanowić nad cyfrową dystrybucją i "podziałem" gry na 2 osoby... I tak jest to tytuł w stylu "raczej go nie będę chciał sprzedawać" więc wydaje mi się dobrą alternatywą takowa składka wynosząca po 120 zł na łeb a i gwarancja że nie będzie akcji w stylu red dead redemption swego czasu że w dzień premiery pl gra była nieosiągalna (z czeluści sklepów/internetu itp udało mi się wyrwać grę na premierę)..

Niektóre tytuły jednak warto mieć na półce ;)

Szkoda, że zamiast tych wszystkich popierdółek, nie dodają do zestawu zwykłego Steelbooka...

 

@Zdun - Tak - fajnie jest to widoczne w niektórych etapach (nie tych z dema)...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty widziałeś w tym kraju jakiegoś obiektywnego pismaka ? :biggrin:

 

Recenzji niezwiazanych z grami nie czytam wiec nie wypowiadam sie na ten temat ;).

 

Co do obiektywnych recenzji, oczywistym jest fakt ze w 100% obiektywnie nie da sie czegos opisac, zawsze osobie Y cos podpasuje bardziej co osobie X w ogole nie podpasowalo, jednak kiedys zdarzaly sie perelki ktore rozbieraly gre na czynniki pierwsze i na chlodno opisywaly kazdy aspekt rozgrywki, teraz to tylko "WOOOOO ITS OSOM, GOŁ BAJ YT !" (vide recenzja ignu devil may cry) i zawyzone oceny dla gier ktore wg mnie max na 7 zasluguja.

 

Teraz jak czlowiek nie jest pewny jakiejs gry (no bo jak jest to wiadomo, kupno w premiere) to niech na YT zasubskrybuje sobie jakiegos recenzenta i czeka na recenzje od czlowieka ktory nie dostal paczki z wazelina a jego redakcja wytycznych ocen jakich sie spodziewaja albo nigdy wiecej juz gry od nich nie bedzie. Ze tez o Papiezu Doritos nie wspomne, taka kumotera ze glowa mala.

 

ps. nie oglądałem gameplayów i nadal nie chce ale niech mi ktoś odpowie tak czy nie - dostajemy mieszankę uncharted/dead space a wszystko polane sosem z filmu "jestem legendą"??

 

Dead Space'a i Uncharted wyrzuc z oczekiwan, a w zamian wyobraz sobie mieszanine Drogi oraz Jestem Legenda.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie jakiekolwiek replaybility związane z tym tytułem (i nie chodzi mi o jakies trofea typu przejdź grę x 40 aby wbić 2 złote pucharki) gdyz powiem szczerze że po 3x uncharted dla mnie średnio było po co do tych tytułów wracać (jakieś upgrade'y czy alternatywne endingi o to mi chodzi z ta chęcią ponownych przejść)...

 

 

bansai - że niby journey?? no ok.. Zaintrygowałeś mnie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarzysko z całym szacunkiem dla twojej osoby ale podział gry z psnu na tyle osób to było dawno i nie prawda ;)

 

Sam zastanawiam się cały czas czy nie kupić w jakimś mm za 239 czy cyfrową brać - jedno wiem na premierę grę chce mieć...

 

przecież cały czas można tyle tylko, że nie na 5 a na 2 osoby tylko- co i tak daje korzystną cenę w tum wypadku

 osobiście tylko czekam co Sony wrzuci do PS+ na E3 (gry roczne)- TLOU nie oczekuję ale jeśli wrzucą coś mega to TLOU może poczekać bo po co ma się "kurzyć" na dysku.... choć i tak coś czuję, że z kimś kupię TLOU (wykluczam zakup pudełka za ponad 200zł , tylko cyfrowo)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 post wyżej byś zobaczył że chodziło mi właśnie o 5 ;) ale mniejsza z tym...

 

 

Kurcze dopiero dziś załapał mnie jako taki hype odnośnie tego tytułu - oby było warto... Boje się kalki poprzedników tego studia ale jak bansai i kloose piszą coś tam oglądając że nie grozi to spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się będą miały sprawy dotyczące on-line pass przy zakupie "na spółę".

Dotychczas można było się nim dzielić ściągając "przepustkę" na konsolę (np. U3, F1 2012).

Pytanie jak będzie tym razem.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu cos miało by się zmienić. Nie ma co krakać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu cos miało by się zmienić. Nie ma co krakać :biggrin:

Dlaczego ?

- ano kasa :)

Jednak mam nadzieję, że masz rację i nie będzie tematu ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wersji PL? Ja po ograniu dema, wiem ze pełną wersję będę przechodzić na org ścieżce dźwiękowej, polski dubbing w ogóle mi nie spasił. Dobrze że wersja cyfrowa bedzie miała wszystkie języki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na online passie zapewne nie będzie tematu... Zgrywam z przyjacielem odkąd mamy oboje konsole gry na pół z psnu i jeszcze nigdy z OP nie było problemu, gramy razem w te gry itp - z przepustami sezonowymi to samo... Nawet jak ktoś z nas kupuje grę pudełkową w folii to wsyztskie onine passy zgrywamy na konto zakupowe - aby druga osoba kupująca potem używaną mogła skorzystać/ trzeba kombinować :)  - to samo sie tyczy  z ps+ (raz on przedłuża - raz ja) - kurde nasze konto od tego 2007 roku ładnie już powoli warte jest :biggrin:...  

 

chyba odstępstwem od tego jest tylko Crysis HD którego można zgrać jedynie na jedną konsolę

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wersji PL? Ja po ograniu dema, wiem ze pełną wersję będę przechodzić na org ścieżce dźwiękowej, polski dubbing w ogóle mi nie spasił. Dobrze że wersja cyfrowa bedzie miała wszystkie języki.

Demka nie ogrywałem, ale porównałem obie wersje na YT. I tak samo jak Ty pozostanę przy ang. wersji :) jedynie polska Ellie wyszła znośnie. Reszta kartonowa i płaska w porównaniu do oryginału. PL dubbing może załączę przy ponownym przechodzeniu na wyższym poziomie trudności ;)

P.S. Od czwartku nowy numer PSX Extreme, a w nim recenzja The Last of Us :)

Edytowane przez Spanky87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wersji PL? Ja po ograniu dema, wiem ze pełną wersję będę przechodzić na org ścieżce dźwiękowej, polski dubbing w ogóle mi nie spasił. Dobrze że wersja cyfrowa bedzie miała wszystkie języki.

 

co prawda nie grałem ale po filmikach na yt stwierdzam jedno: tragedia- najgorsza od lat PL wersja w wykonaniu Sony...

 

a tu się rozpisałem o tym: 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/66748-the-last-of-us/page-42#entry854278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż czekam na Jeremiego Clarkson'a branży elektrocznicnej który wyśmieje każdą grę i znajdzię w każdej grze błędy. Nawet te gry które bardzo lubię i chwalę. 

Jest koleś który gada głównie o wadach gier w zabawny sposób, nawet jak gra mu się podoba. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego, bo gościu nazwę sobię odpowiednią dobrał: Zero Punctuation

 

@zdun

bansai - że niby journey?? no ok.. Zaintrygowałeś mnie...

 

Nie wiem czy się odnosisz do posta Bansaia z filmami, ale chyba mu chodziło o film "Droga" z Viggo Mortensenem. Mam zamiar obejrzeć przez zagraniem w TLoU.

 

Mi wystarczy nieliniowośc w eliminacji wrogów i grę mogę przejść nawet 3 razy jeśli jest naprawdę dopracowana. Oczywiście nie pogardzę jakimś wyborem w trakcie rozgrywki.

 

Ja się ostatnio łapię na tym, że jeśli gra nie jest na dychę, to głównie gadam o wadach, nawet jak gra mi się bardzo podoba. Nie idzie obiektywnie ocenić gry, jako że są po prostu inne gusta. Mnie jako fana gier akcji Tomb Raider na przykład ostatnio odrzucił, chociaż oceny świetne zbierał. Na szczęście był to dla mnie jak na razie jedyny przypadek rozczarowania się grą mimo dobrych opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bansai - że niby journey?? no ok.. Zaintrygowałeś mnie...

@zdun

 

Nie wiem czy się odnosisz do posta Bansaia z filmami, ale chyba mu chodziło o film "Droga" z Viggo Mortensenem. Mam zamiar obejrzeć przez zagraniem w TLoU.

 

Zgadza sie, mialem na mysli film "Droga" nie Journey z PSN ;). Jesli ktos lapie klimaty TLoU to bardzo polecam obejrzec ten film.

 

2 recenzentow ukonczylo juz swoje kopie i na twitterze podzielili sie czasem gry, jednemu zajelo 15 godzin, drugiemu 18, czyli mozna wstepnie juz przypuszczac ze tym razem mamy wyjatek potwierdzajacy regule, kiedy to do podanego przez tworcow czasu gry trzeba odjac z 5 godzin ;).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum

 

Wygląda na to, że nie mamy się co martwić o długość gry. Najpierw recenzent z videogamer.com mówił, że przejście zajęło mu 15 godzin, a teraz koleś z PSNation podał swój czas: 18:28:40 smile.png

https://mobile.twitter.com/PJFJosh/status/340941609141141505

 

Zajebiście. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a miałem nadzieję że przejdę przed sesją :P. Oby TLoU był tak zajebisty że nie będę żałował paru oblanych egzaminów.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-32844/the-last-of-us-wyciekly-informacje-o-multi.html

Czytaliście? Nie byłem za bardzo przekonany tą grą, głównie dlatego, że nie wiedziałem nic o multi i szkoda mi pieniędzy w ciemno rzucać, ale teraz, łał, czuję, że jest to jedna z tych gier dla których warto było kupić konsolę te pół roku temu. Zapowiada się naprawdę zajebiście. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że do sprawdzenia dema potrzeba nowego God Of War. Czy jak pożyczę grę od kogoś to będę mógł ograć demo, czy może w pudełku był jakiś kod? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy płyta. Równie dobrze, może ci znajoma osoba, która pobrała wersję demonstracyjną udostępnić konto, gdzie w liście pobranych będzie downloader dema.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×