Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodze sie z opinia MGO, ale podobienstw to ja tu nie widze, w MGO z byle czego mogles heda (bo inne czesci ciala nie istnialy dla pro :) ) zaladowac i good night. Tutaj z kolei bronie robia w sam raz damage, aby janek go zignorowal, podbiegl i skatowal cie dwa razy kwadratem.

Już ci mówię gdzie widzę podobieństwa ;) Wachlarz umiejętności jaki dostajemy w grze możemy wykorzystać w MP w pełni i dostosować rodzaj rozgrywki do swoich preferencji - tak samo jak w MGO. W MGO heady to podstawa, ale nie konieczność i to właśnie za sprawą świetnego CQC, mam nadzieje w TLoU też będzie do dobrze zbalansowane. Liczę również na to iż system żywej zasłony będzie dostępny.

Skradanie i dywersja - scenka ze schodami, gdzie jedna osoba chowa się za murkiem druga stoi na spodzie i odwraca uwagę. Można też zniknąć i zaczaić się i wyczekać moment, aż ofiara sama się zbliży. Taktyka i komunikacja przez HS, będzie bardzo pomocna - tak jak MGO. Właśnie takie klimaty mi przypominają grę w klanie MGO.

Na amunicję trzeba zapracować. Co prawda w MGO było jej więcej, ale osoba beztrosko strzelająca szybko kończyła z bronią podręczną. Tutaj będzie podobnie im efektywniej grasz tym więcej masz.

Oczywiście nie chodzi mi o podobieństwa stricte gameplayowe, ale odczucia jakie gra mi będzie dawać, a tych widzę podobieństwo do MGO. Czy się z nimi zgodzisz to już tylko sprawa osobistego postrzegania gry. Można by jeszcze do podobieństw dodać możliwość dostosowywania wyglądu postaci. Oby tylko beretów nie zabrakło! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mnie nie przekonales, no ale skoro tak to postrzegasz to pozazdroscic, moze jak zagram to poczuje troche szkoly MGO, ale zobaczymy :biggrin:. Przydalby sie jakis obszerniejszy material z tego multi, najlepiej oficjalny, bo taki hiszpanski zlepek jest moim zdaniem malo reprezentatywny :P.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że strasznie camperkie będzie to multi, a i skoro ciosy melee sa tak mocne, a przeciwnika nie da się ubić jednym strzałem, to spora część może biegać i skakać jak kot z pęcherzem i napieprzać tylko z melee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dynamiczne motywy to dla wszystkich czy tylko dla posiadaczy tego przedwczesnego demka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mnie nie przekonales, no ale skoro tak to postrzegasz to pozazdroscic, moze jak zagram to poczuje troche szkoly MGO, ale zobaczymy :biggrin:. Przydalby sie jakis obszerniejszy material z tego multi, najlepiej oficjalny, bo taki hiszpanski zlepek jest moim zdaniem malo reprezentatywny :P.

Dlatego opisałem personalne odczucia. A przynajmniej z tego co widzę, jest to pierwsza gra od czasów MGO, która pozwoli na większą różnorodność w stylach rozgrywki, pomiędzy, którymi będzie można przeskakiwać w zależności od sytuacji. Najważniejsze to, żeby gra była dobrze zbilansowana :)

A co do gameplayu z filmiku, tak na dobrą sprawę, dopóki gra nie wyjdzie i ludzie nie zaczną grać "na poważnie" to nic ciekawego nie uświadczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dynamiczne motywy to dla wszystkich czy tylko dla posiadaczy tego przedwczesnego demka ?

Ja też dostałem kod na dynamiczny motyw ma maila, nie miałem GoW aby mieć dostęp do dema ale jestem posiadaczem plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam Plusa (miałem dawniej) i nie uruchamiałem dema na tym koncie...

Ale sam motyw, już od dawna krążył po sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to multi juz nie istnieje. Powod ? Listening mode oraz oznaczanie wrogow.

 

bmUploads_2013-06-03_3302_listen-mode-TL

 

ND po raz kolejny udowadniaja, ze nie potrafia zrobic dobrego multi... I te tekstury rodem z PS2, cos pieknego! ;) Niech oni zostawia tryb MP dla kogos kto sie na tym zna, bo te od nich to ani to wyglada and grywalne nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ciebie nie jest grywalne. W Uncharted 3 w multi gra nadal dużo osób, co jest chyba wystarczająco wymowne (sam bym grał, ale na padzie gram w strzelanki jak inwalida), a o grafice nie wspomnę, bo ta z uncharted jest naprawdę ładna. Wstrzymajcie się ze swoim bólem dupy do premiery, gdzie będzie wiadomo co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem...błąd jest w czasie gry...gra zamyka się w około 16h nie 18...fani ND będą zadowoleni i będą dawali TLoU oceny 11/10...normalni gracze nie nahajpowani stwierdzą po prostu że to jest b.dobra gra i dadzą jej 8/10 albo 9/10...niestety wszyscy trophy hunterzy będą musieli męczyć się z multi które jest takie 6/10...ale pograć można i sam na swojej konsoli chwilę pewnie w to pogram ( po raz kolejny )...

 

Uwaga brak spoilera ! Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie gry to nie mogę na nie odpowiedzieć żeby wam nie psuć zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet...tzn. nie do końca mam jako swoją kopię a raczej miałem...ogólnie ta gra leży już w sklepach a wersja promo już dawno została rozesłana po recenzentach.

 

Więc jak ktoś ma też kogoś wyżej niż sprzedawca w Empikach,Media itp itd też pewnie już grał.

 

Grałem na promo na konsoli kumpla i takie tam...niestety dostał podstawową promkę czyli płyta w opakowaniu jak od werbatimki...a liczyłem że dostanie tą wykoksaną...

 

Swoją kopię to ja sobie dopiero kupie z PSS tak żeby dziołcha moja mogła pograć.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace nie zgodzę się , że już leży w sklepach bo kilka lat pracowałem w branży Softowej i do sklepów docierały maks 2 dni przed premierą gry... Polscy wydawcy do ostatniej chwili blokowali wysyłkę...

 

Mówię oczywiście tylko o naszym pięknym Polskim kraju :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. sklepe.pl gdzie zamawiam zazwyczaj preordery również dostaje dzień - dwa przed piermierą.

Nie ma innej opcji.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osoby nieshypowne mają dać grze 8/10, 9/10 to jest bardzo dobrze. Przyjmując, że takie osoby oceniają grę obiektywnie, a nie ze skalą oceny 7-10/10.

Online to mocno subiektywna sprawa, którą z resztą można ocenić dopiero po pewnym czasie.

No nic jeszcze dwa tygodnie i wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace bez fabularnych zagwostek ;) wiadomo że to nie silent hill czy fatal frame - ale czy tytuł ma cokolwiek wspólnego z horrorem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC

 

No ja jak wspomniałem wcześniej, mam głęboko w d....ie jaką ocenę tej grze da jakikolwiek recenzent.

Niejednokrotnie gra miała świetne oceny a ja nawet bym na nią nie spojrzał, i odwrotnie.

 

Nie jestem upośledzony by wyczekiwać by ktoś za mnie ocenił grę i tym się sugerować.

Gre kupie w dniu premiery tak czy siak, bo z tego co już o niej wiem, będę się dobrze bawił, a rzekome spadki fps w multi mam gdzieś.

:)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet...tzn. nie do końca mam jako swoją kopię a raczej miałem...ogólnie ta gra leży już w sklepach a wersja promo już dawno została rozesłana po recenzentach.

 

Więc jak ktoś ma też kogoś wyżej niż sprzedawca w Empikach,Media itp itd też pewnie już grał.

 

Grałem na promo na konsoli kumpla i takie tam...niestety dostał podstawową promkę czyli płyta w opakowaniu jak od werbatimki...a liczyłem że dostanie tą wykoksaną...

 

Swoją kopię to ja sobie dopiero kupie z PSS tak żeby dziołcha moja mogła pograć.

05.jpg

 

Gdzie zaczyna się pierwsza misja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tukan - wchodzisz na niebezpieczny teren !

Trace to stara ekipa tego forum i wie co i jak,

 

ale Ty jesteś nowy - i zanim coś więcej napiszesz pamiętaj o spojlerach bo inaczej wystąpie do Zarządu forum z prośbą o eksmisję dla Ciebie :biggrin:

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się plotka, ze EDGE oceniło grę na 10/10. Wszyscy wiedzą jak surowy jest ten magazyn. Jutro napływ recenzji, najwyżej oceniana gra w historii PS3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby. Mnie najbardziej ciekawi jedna kwestia. Czy tej grze bliżej jest do survival horroru (metro lub chociażby dead space)czy gry akcji (TR czu U2/U3)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie sporo materiałów czekam na nie :) A i czekam na serię gramy z tvgry.pl - mam w d.... czy im się podoba czy nie, ale chciałbym po prostu zobaczyć mechanikę gry, oraz multika :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND po raz kolejny udowadniaja, ze nie potrafia zrobic dobrego multi... I te tekstury rodem z PS2, cos pieknego! ;) Niech oni zostawia tryb MP dla kogos kto sie na tym zna, bo te od nich to ani to wyglada and grywalne nie jest.

Nie pamiętam kiedy ostatnio multi robione przez inne studio niż reszta gry się powiodło. Multi będzie wyglądać pewnie trochę gorzej niz kampania, w Uncharted też tak było. Nie mówiąc już o fakcie że tryb wieloosobowy oceniasz na podstawie paru screenów i krótkiego filmiku z jednym trybem rozgrywki.

 

@Trace: Miałeś całe multi? Mógłbyś coś powiedzieć o innych trybach występujących w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×