Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednich grach nie wycinali nic z kampanii, miałem nadzieję że tutaj też tak będzie. Oby to był tylko jakiś dodatkowy epizod niemający dużego wpływu na fabułę, bo bym się zawiódł na ND w tym momencie. DLC'ki do multi zawsze olewałem, więc mi nie przeszkadzają. 

 

Fajnie jakby w multi TLoU dało się też grać w dwóch na jednej konsoli, dużo czasu w multi z U3 właśnie na splitscreenie spędziłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

embargo na recenzje jest do 5 czerwca

To nie dobrze. Przypomina się sytuacja z nowym Medal of Honor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5? słabo to widzę no ale ja kupię 2 tyg.później po wakacjach a wtedy już będą recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie powinno być embarga na recenzje...bo to wygląda jakby twórcy zrobili słabą grę i boją się ją pokazać ponieważ może się nie sprzedać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oj EMBARGO to mi się kojarzy z kaszanami... Taka asekuracja typu mamy lipę, nałóżmy embargo może będzie za późno i stracimy jak najmniej kupujących...

 

A moim zdaniem jest tak, że powinni pokazać to jak najszybciej bo nie mają się czego wstydzić :)

 

A wiadomo coś o multiplayer-ze ?? Bo bądź co bądź mają spore pole do popisu w takim świecie (np. wojny "gangów" o zapasy, tereny, wpływy a między tym wszystkim "mutanty", albo takie DAY-z, czyli spotykasz kogoś i nie wiesz czy nie dostaniesz kulki od niego, ale z 2 strony raźniej z kimś :P Oj... marzy mi się ;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku dostaniemy multi z trybami DM,CTF albo z noszeniem paczek jak w TR'ze :/ co raczej się chyba nam nie uśmiecha ponieważ oznaczałoby to że pół gry spierdzielili i nie dostaną już not typu 9/10 a jak dostaną to w minusach będzie napisane "nie pasujące do gry multi"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W najgorszym wypadku dostaniemy multi z trybami DM,CTF albo z noszeniem paczek jak w TR'ze :/ co raczej się chyba nam nie uśmiecha ponieważ oznaczałoby to że pół gry spierdzielili i nie dostaną już not typu 9/10 a jak dostaną to w minusach będzie napisane "nie pasujące do gry multi"...

Trzeba być optymistą :)

Będzie dobrze Ludzie - nie zniechęcajcie się zwłaszcza że gra jeszcze nie wyszła :)

Dla mnie to jest taki "One Way Ticket" - nie ma opcji by było źle :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było bety...

 

Kurcze i znowu Season Pass z większością pierdołek do multi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez bety to wypali tylko kalka z U3

 

albo trzeba będzie czekać do 15 patcha

 

 

@kloose

akurat ten SP to nie pierdółki

 3 duże dodatki takie po 10 euro za sztukę 2 x multi i 1x do singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo ten Season Pass źle wróży... Już widzę wdzianka i ubranka na multi... ;)

 

Mam nadzieję, że ND nam tego nie zrobi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kiedy demko będzie do ogrania dla posiadaczy GOW: Ascension? W piątek? 31 maja? Dobrze kojarzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez bety to wypali tylko kalka z U3

 

albo trzeba będzie czekać do 15 patcha

 

 

@kloose

akurat ten SP to nie pierdółki

 3 duże dodatki takie po 10 euro za sztukę 2 x multi i 1x do singla

Mam nadzieję...

Chociaż wolałbym więcej dodatków do singla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kiedy demko będzie do ogrania dla posiadaczy GOW: Ascension? W piątek? 31 maja? Dobrze kojarzę?

01.06 a o której to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us za 35 funi(ok170zł) naprawdę te ceny w polsce mnie powalają.

http://www.graingergames.co.uk/games/ps3/pn1361-the-last-of-us

 

Witam

 

No zgadzam się lecz jeszcze pewne ALE ;) Ta wersja jest ANG a u nas masz wersję ANG/PL (z naprawdę niezłym dubbem - po próbkach wnioskując...) Niby nic ale Ja akurat lubię czasem dubbingu posłuchać, a jeżeli jest lipny przełączyć na oryginalny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No zgadzam się lecz jeszcze pewne ALE ;) Ta wersja jest ANG a u nas masz wersję ANG/PL (z naprawdę niezłym dubbem - po próbkach wnioskując...) Niby nic ale Ja akurat lubię czasem dubbingu posłuchać, a jeżeli jest lipny przełączyć na oryginalny....

Co racja to racja.Też lubię gry w wersji PL ale niestety mieszkam za granicą i jak mam zamawiać z ultimy to mnie wyjdzie ok 53f różnica jest spora.A po drugie już raz się tak nabrałem z Hitmanem zapłacilem 46f a coś około po miesiącu widziałem tę grę w Tesco za 20f! plus ps+ na miecha za free.Mało tego wersja pl nie ma łatki:( wiem że to wina wydawcy ale jednak.Same straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mnie łamie to, że za granicą ludzie płacą po 35 funciaków za grę za w Polsce po 200-240, a poziom zarobków to 2 różne światy :P

 

U nas PS3 to DROGIE hobby a za granicą jak ja to mówię "w cywilizowanym świecie" normalność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja 9 na 10 swoich gier kupiłem z UK. Raczej smieszne, że po przeliczeniu funta ich gry są nadal tańsze niż u nas :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd kupowałeś?? Dostawa do PL gratis?? Problemy były?? A i wersje PL były czy tylko ANG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze kupuję z trzech żródeł - zavvi (zdecydowanie najtańsze, darmowa wysyłka do PL nawet jak zamawiasz coś za 10 funtów, jedyny minus, że czasami czeka się 1-2 tygodnie na przesyłkę), amazon (tanio, wysyłka za darmo od 20 funtów, czas oczekiwania 3-4 dni!!), game.co.uk (drogo w porównaniu do dwóch pozostałych, ale czasami się coś znajdzie ciekawego, wysyłka płatna do Polski, czas oczekiwania ok)

 

Co do wersji językowej to zalezy od gry, ja akurat nie przywiązuje uwagi do tego jaka wersja językowa, bo znam angielski perfekcyjnie to nie ma dla mnie znaczenia, ale zdarza się, że jakaś gra ma polskie napisy. 

 

Co do kłopotów to nigdy żadna przesyłka nie zaginęła. 

Edytowane przez dwaduzepe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja 9 na 10 swoich gier kupiłem z UK. Raczej smieszne, że po przeliczeniu funta ich gry są nadal tańsze niż u nas :sad:

W UK odpada kwestia dubbingu / napisów chociażby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No zgadzam się lecz jeszcze pewne ALE ;) Ta wersja jest ANG a u nas masz wersję ANG/PL (z naprawdę niezłym dubbem - po próbkach wnioskując...) Niby nic ale Ja akurat lubię czasem dubbingu posłuchać, a jeżeli jest lipny przełączyć na oryginalny....

Niekoniecznie U3 kupione w germanii czy tez w UK ma polskie napisy I dubbing . Buc moze TLOU tez bedzie tloczone jako jeden bles bez podzialu na region.

Swoja droga jestem troszke zdziwiony ,ze nie ma preordera na PSS w koncu to produkcja ekskluzywna na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01.06 a o której to nie wiem

Wlasnie. Chce juz tego Kratosa wymienic/sprzedac .. ale te dwa dni poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×