Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie polecę jeszcze trylogie klasycznych Residentów (a jakże... ;)). Pierwszego Raymana, który do dziś wygląda genialnie a gameplay mało co się postarzał, Crasha i ewentualnie Syphon Filter ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS i SH na bank. A Residenty będą działać na Vicie? Widzę tylko ifo, o kompatybilności z psp.

Abe'a mam na kompie jeszcze - miłe wspomnienia sprzed lat.

 

Zdun, możesz coś powiedzieć o Fear Effect?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem w Residenty na PSP więc nie mam pewności, czy działają na Vicie, aczkolwiek nie widzę powodów dla których miałyby nie działać (być może nie zaktualizowali opisu).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś kupi te Residenty i da znać czy działają na Vicie. :D Wydaje mi się, że kiedy klikało się na poszczególne części, to było tam napisane, że działają na Vicie. Przy paczce RE1,2,3 tej informacji już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us zdecydowanie, choć osobiście chyba nie grałem w tamtą grę. ;] Opinia dla mnie tym łatwiejsza, że za takimi grami nie przepadam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymać się z zakupem i dozbierać do The Last of Us. Z serii Gothic to dla mnie jedynie warto zagrać w genialne dwie pierwsze części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymać się z zakupem i dozbierać do The Last of Us. Z serii Gothic to dla mnie jedynie warto zagrać w genialne dwie pierwsze części.

+ Noc Kruka :], te 3 pierwsze są najlepsze, potem już co raz gorzej.

Też radzę uzbierać na TLoU, albo poczekać trochę, jak stanieje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcania to nie jest to żaden Gothic, tylko jego ogromna profanacja od zupełnie innego studia i z tego co słyszałem, jeszcze gorszy port na PS3.

 

Gothic to części od pierwszej do trzeciej. Zmierzch Bogów oraz Arcania nie zostały stworzone przez Piranha Bytes, ta ostatnia na szczęście wyrzuciła Gothic ze swojego tytułu i zwie się po prostu Arcania: The Complete Tale. Ta seria aż się prosi o restart, po tym co jej zasrany wydawca z nią zrobił. Piranie już chyba odzyskały prawa do marki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcania;Gothic 4 czy wstrzymać się z zakupem i dozbierać do The last of us?

Uciekaj od Arcani  z daleka - grałem i nie polecam...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już byś chciał zagrać w coś, to od Arcani poleciłbym bardziej Risen 2, grałem, mi się podobało, choć wolna od błędów nie jest, gra dla fanów Gothcia (tych od Piranha Bytes). A i wcześniej warto zagrać najpierw w pierwszą część Risen.

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddworld Abe's Exoddus czy Fear Effect, doradzi ktoś  :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddworld Abe's Exoddus czy Fear Effect, doradzi ktoś  :) ?

Abe to świetna platformówka, skończyłem kilka razy - nawet dzisiaj zastanawiałem się czy sobie jej nie ściągnąć i odświeżyć - wybór padł jednak na Crasha`a - nie mogłem odmówić mojej lepszej połowie. Fear`a też przeszedłem, ale jakoś mi do gustu nie przypadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś kupi te Residenty i da znać czy działają na Vicie. :biggrin: Wydaje mi się, że kiedy klikało się na poszczególne części, to było tam napisane, że działają na Vicie. Przy paczce RE1,2,3 tej informacji już nie ma.

Residenty ponoć działają.

Ja oprócz tej trójki biorę jeszcze silent hilla, fear effect mgsy i tomb raidera. Oj będzie się działo na Vicie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto nie grał lub dawno nie ukończył silent hill1 w tej chwili do psnu i brać... ta gra nadal ryje beret tak samo jak lata temu... jestem w szkole i myślę czy dalej grac czy wyłączyć konsole bo mi psycha siada... i jak ktoś mi powie ze straszniejszy srejspejs czy inny resident zabije śmiechem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us czy Killzone 3 z sharpshooterem?

The Last of Us...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie można spróbować jeżeli lubi się takie funowe sandboxy z zombie...tylko ostrzegam że gra jest trudna i ma strasznie wciagający świat...gdyby nie ograniczenie czasowe to pewnie większość czasu biegałbym tylko i zabijał zombiaki dla zabawy i craftował itemy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising 2 warto? Bo tak się zastanawiam czy brać

Średnio udana produkcja, chyba, że masz parcie na szlachtowanie mięsa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×