Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem to dobrze - nie bedzie sie przeciagalo granie w tylko jeden scenariusz, wiadomo przeciez, ze bedzie duzo mozliwych zakonczen w zaleznosci od tego jakich wyborow dokonamy w czasie gry. wiec krotka rozgrywka 8-12 bedzie w sam raz zeby przejsc szybko bez zapominania tego, co stalo sie wczesniej co czasami sie zdarza przy dluzszych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ile razy przechodziłem kolejne części MGS... A przecież tam jest tylko jedno zakończenie (tak wiem - jedynka ma dwa różne ).

A tutaj będzie nam dane zobaczyć jaką zmianę wprowadzi jakieś pozornie małe wydarzenie. To wyjątkowo przedłuży grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdawalo ,ze mgs mial 3 zakonczenia :F Jakos narazie nie rusza mnie heavy rain ,pogram w demko moze cos sie ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie zdawalo ,ze mgs mial 3 zakonczenia

Tak? Chyba dwa normalne i jedno jak zginiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas Micromania Games Show 2008 w Paryżu zaprezentowano grywalne demo, możecie je oglądnąć pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczas Micromania Games Show 2008 w Paryżu zaprezentowano grywalne demo, możecie je oglądnąć pod tym linkiem.

Ja wolę poczekać aż pojawi się na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczas Micromania Games Show 2008 w Paryżu zaprezentowano grywalne demo, możecie je oglądnąć pod tym linkiem.

Podobno jedna wielka MIAZGA! A ludzie na zachodnich forach pieją z zachwytu, nowa generacja, PS3 power itp.

Właśnie mi się ładuje filmik i już zżera mnie ciekawość co za moment zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos pieknego! wlasnie taka powinna byc nowa generacja, dla mnie gry musza miec to ''cos'' pobudzac uczucia , wzbudzac strach przerazenie , tajemniczosc , a nie ze jedziesz autem i masz dojechac do mety:) nie wiem czy Heavy Rain bedzie takim tytulem jakiego sie spodziewam ale pokladam w nim spore nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i co mogę powiedzieć? W 2009 roku posiadacze PS3 dostaną niesamowity tytuł, prawdziwa rewolucja? Sądzę że są na to spore szanse. Grafika cudna, animacja genialna, a sama rozgrywka... wow! Tylko mogę z siebie wydusić. Jeżeli QD dotrzyma obietnic i każda nasza decyzja będzie miała odzwierciedlenie w dalszej części rozgrywki, to będzie prawdziwa perełka. Gdyby główna bohaterka na samym początku dema nie zamknęła skrzynki pocztowej, to ten typek to by zauważył, a samo wejście tego kolesia do domu może odbyć się na różne sposoby! Najważniejsze, że twórcy stawiają na ludzkie emocje, a sama gra kierowana jest do dorosłych graczy. A klimat bijący z dema, kukły lasek z prawdziwą skórą, włosami... Milczenie Owiec jak w mordę strzelił! Miodziiiikkk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie tylko czemu obraz w tej grze taki pomarańczowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu niebo jest niebieskie?...

Może rozlała im się farba?...

Pips - to po prostu filtr graficzny mający na celu zbudowanie pewnego klimatu... Masz GTA IV - w tym tytule dokładnie widać takie zabiegi. Gra o wschodzie słońca momentalnie pomarańczowieje ;]

Co do samej gry...

Fahrenheit jest dla mnie dziełem hmmmm wybitnym. Który pod względem przeżyć mogę przyrównać śmiało do MGS 4 (w moim przypadku...), a Heavy Rain... Przeciera szlaki poprzednika. Z tą różnicą, że każdy ze starych elementów wybija na wyżyny dotąd nieznane - nam graczom.

Obawiam się tylko jednego... Że ta piękna historia (vide fabuła) skończy się szybko... A tego nie chcę. Oczywiście zawsze pozostaje pojęcie replaybility... (czy jak to się tam pisze xD) ;]

Ogółem znowu się wykropkowałem ----> ... A powód jest jeden - gdy coś działa na mnie "nadnormalnie" (mały rym) to zawsze się wykropkowuję... >.>

PS: Mam nadzieję, że tym razem nie pojawią się w grze roztoczo-podobne dewiacje autorów ^.^

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do twojego PS to ja mam nadzieje że nie pojawią się sceny matrixowe rozumiem że Lucas był napromieniowany przez artefakt w dzieciństwie ale ta scena jak walczyliśmy z ziomkiem zakapturzonym pod koniec gry to przegięcie =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a sam koniec? ;] Nie dość, że martwy to jeszcze bóg ^^

Ale nawet te dziwota przypadły mi do gustu dzięki ogólnej otoczce ;]

A co do HR - raczej podobnych sytuacji nie będzie, przynajmniej tyle wiemy z deklaracji twórców...

Pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra będzie miażdżyć!! Oglądając ten filmik czułem się jakbym oglądał "Dextera", który leci aktualnie chyba na tvn i jest właśnie o seryjnych zabójcach. Mega klimat jest w tej grze a już nie wspominam o grafice, która jest rewelacyjna Będzie hicior!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy to zauwazyli ale moze niektorzy nie ze po pierwsze cale cialo jest dokladnie zrobione a najbardziej twarz w tej grze a po drugie ze jak w gameplayu widac jak padal deszcz to na twarzy postaci byly widac te krople deszczy co jej splywaja.

Wlasnie tak powinny byc robione gry . To bedzie pewnie jednym z najwiekszych hitow roku 2009 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość z was i ja zacieram rączki na ten tytuł. Jeśli pomyślę, że HR będzie 5 razy ładniejszy i 3 razy bardziej miodny (ze względu na pasujący mi klimat) od Fahrenheita to boję się, że od nadmiaru szczęścia jeszcze oszaleję Filmiku z Lipska jeszcze nie zdąrzyłem obejrzeć (siedzę w pracy :/ ) ale przed miesiącem w Neo+ była swego rodzaju recenzja z tego pokazu, więc wiem miejwięcej cóż się tam znalazło i jak bardzo mnie to zachwyci oglądając to na własne oczy

Zdaniem twórców gra ma pęknąć po bodajże 10h (tak pisało w N+ jeśli mnie pamięć nie myli), jednakże jednorazowe przejście gry spowoduje spory niedosyt bo mnogość decyzji które będziemy podejmować i związane z tym zmiany w fabule wymuszą na nas przejście gry ponownie, a może i kilkukrotnie

I właśnie ten element podejmowanych decyzji i losowego generowania zachowań innych postaci to największy plus. To pierwsze było już w Fahrenheicie. Dodając to drugie szykuje się mieszanka wybuchowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SDRaid#

Porównują tą grę do Alan Wake, graficznie nie, klimatycznie(?) tak, dźwiękowo tak, oryginalnościowo NIE! Choć latarka wymiata i liczę, że odgapią i wstawią taką do HR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny

media?id=3655302&type=lg

media?id=3655301&type=lg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ten drugi screen wygląda jak prawdziwe zdjęcie z katalogu salonu meblowego! Ta gra będzie miażdżyć. Must have, preorder itp :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z katalogu plastikowych mebelkow dla lalek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo chciałbym, żeby muzykę do gry stworzył znowu Angelo Badalamenti. Moim zdaniem świetnie poradził sobie z muzyką do Fahrenheita. Quantic Dream mogliby spokojnie na stałe z nim współpracować :) Wtedy byłby szerzej znany już nie tylko z pracy z Davidem Lynchem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×