Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Z gram.pl raczej wysyłają 2/3 dni przed premierą, fifę 12 dostałem właśnie dzień przed ;)

Dokładnie, Ja również otrzymałem pre-order FIFA 12 2 dni wcześniej jakoś. Polecam sklep.gram.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ostatnio zaprosiło do siebie skillersów z youtuba, których nie trzeba szczególnie przedstawiać. aa9skillz, KSIOlajidebt, ph1lp0tt0, Kazooie94, Hjerpseth, FifaRalle, Wepeeler. Dzięki temu obrodziło w filmy bezpośrednio z gry. Enjoy.

http://youtu.be/BcVqs9GQtH8

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No Qim miałem to wrzucać ale mi się nie chciało : D

Za 3 dni demko, już sie nie mogę doczekać jak Cię minę ruletką ! FIFA STREET BABY !

I nowy filmik :

Btw. Giggs <3

Edytowane przez skomerek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby w tej grze grało się balonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli mnie pamięć nie myli to w samej grze będą 3 typy piłek. Chodzi o zawartość powietrza w nich. Nabita, lekko spuszczona i coś właśnie jak balon. Możliwe, że granie innym typem piłki będzie miało spore znaczenie na fizykę gry, ale to zobaczymy w demku dopiero.

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakby w tej grze grało się balonem

Z tego co widzialem na filmikach to pilka potrafi sie nie obracac/toczyc mimo ruchu. I porusza sie, przynajmniej jak dla mnie, sztucznie.

Kolejna rzecza, ktora mi sie rzuca odrazu w oczy, ze zawodnik, ktory zostal miniety i sie wraca to zawsze traci rownowage i musi sie podeprzec jedna reka... Oraz jakby nie dalo sie nim ruszyc wczesniej i dopiero po minieciu rozpoczyna bieg. Co moze sie konczyc tym, ze bedzie 100% sposob na przejscie zawodnika.

Jak dla mnie gra zagadka, z jednej strony wyglada dobrze, ale jakosc watpie, zeby gameplay mnie zachwycil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawiają się kolejne kompilacje:

http://www.youtube.com/watch?v=c562WBHxtdg&feature=g-all-s&context=G260132bFAAAAAAAAAAA

Gra prezentuje się fantastycznie, nie mogę się doczekać, od pierwszego zwiastuna się zakochałem i wylądowała na szczycie gier do kupienia

Edytowane przez ulik10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanie dotyczące gry:

Czy maksymalnie będzie można grać w drużynie 6 czy 5 zawodnikami?

Czy będzie można tworzyć własnych piłkarzy i zrobić z nich własną drużynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie, czy wie ktoś może czy będzie można ściągnąć dziś demo z UK/US PSN? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie, czy wie ktoś może czy będzie można ściągnąć dziś demo z UK/US PSN? ;)

Dzis po 24:00 demko będzie pewnie do pobrania z US PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie demka nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak??? macie już?

mamy już :biggrin: Gierka spoko

Ale czy warta 200zl .... każdy sobie musi odp

Na pewno warta gry

Dziś będzie u nas po 17 pewnie. Jak coś jest już na US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , orientujecie sie może czy w fife street będziemy mieli coś ala tryb wirtualnej gwiazdy z fify zwykłej? bo z tego co widze w demie jest możliwość stworzenia swojego zawodnika. Fajnie by się grało kilku online w jednej drużynie. Gra na +, ale faktycznie stwierdzam jak kolega wyżej, Zadajcie sobie pytanie czy warta jest 2 stów...

pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale u mnie z US PSN sciaga sie jak krew z nosa... 8% a sciagam od 8 rano..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem jak u was ale u mnie z US PSN sciaga sie jak krew z nosa... 8% a sciagam od 8 rano..

hehe słabiutki necik skoro tak wolno idzie:D lub spora masa ludzi ściąga :biggrin: ja już z wczoraj na dziś ściągnąłem tj. chwile po 24 :) i szło dość szybko...

a co do demka to gitek :) tylko szkoda, że więcej lvl nie można wbić w world tour :(

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się pobiera, nie ma jakieś piorunującej szybkości pobierania, ale nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram od rana : )

Świetna gra. Jak ktos sciaga juz gre lub gra juz to prosze dodajcie mnie na PSN : skomeros . Odblokujemy sobie nawzajem ten drugi turniej, trzeba dwoch zawodnikow od friendsa sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram od rana : )

Świetna gra. Jak ktos sciaga juz gre lub gra juz to prosze dodajcie mnie na PSN : skomeros . Odblokujemy sobie nawzajem ten drugi turniej, trzeba dwoch zawodnikow od friendsa sciagnac.

jaki drugi turniej ? chodzi o rodzaj gry rozgrywania meczu ?

pograłem 30minut i bardzo pozytywne wrażenia. gra się przyjemnie z frajdą :) zaczynam world tour! myślę że kupię grę w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie demo u nas?

Czy jak zamawiam pre-order to dostanę jakieś bonusy, czy lepiej kupić później trochę za niższą cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram od rana : )

Świetna gra. Jak ktos sciaga juz gre lub gra juz to prosze dodajcie mnie na PSN : skomeros . Odblokujemy sobie nawzajem ten drugi turniej, trzeba dwoch zawodnikow od friendsa sciagnac.

No mnie już masz.

Pograłem kilka godzin w nocy i jest nieźle. Filmiki promocyjne filmikami, ale wcale nie tak łatwo mijać rywali, co mnie cieszy, bo kręcenie gałką na pałę w stylu poprzednich odsłon, nie zda tutaj egzaminu.

To boisko z dema jest trochę ciasnawe, ale w pełnej wersji będą dostępne nieco większe.

Impact engine podobny do dema fify 12, czyli nie najlepiej. Zdarzają się jakieś kompiczne potknięcia, albo idiotyczne samobóje, ale w pełnej pewnie to poprawią.

Ja się chyba skuszę w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie moge znalezc, panowie skad sciagacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec konto na us psn :P ale zaraz bedzie juz na naszym psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×