Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Którego huntinga kupić, Soul Sacrifice Delta, czy Toukiden: The Age of Demons? A może wybrać wersję budżetową i darmowe Freedom Wars?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej skłaniał się ku Freedom Wars :), które będzie też w Plusie od jutra :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Toukiden.

Pokusisz się o jakieś uzasadnienie, bo bardzo mnie temat ciekawi?

@Velans

Taki z grupsza jest plan, bo nigdy w żadnego huntinga nie grałem, więc chcę sprawdzić na darmowym FW z czym to się je i później ewentualnie kupić jedną z tych powyższych, bo czytałem, że obie są lepsze od FW.

Jest też trzecie rozwiązanie, Monster Hunter. Tu jednak odstrasza mnie... grafika ;) Tak, wiem, nie jest najważniejsza, ale Vita nie ma największego wyświetlacza, więc nie chcę didatkowo męczyć oczu pikselozą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dla nowego posiadacza vity Persona 4 Golden w obecnej promocji to zakup obowiązkowy? :) polecacie coś jeszcze?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki z psone polecam:-)

Wszystkie Tomb Raidery, Vagrant Story, FF8... tysiące (nie przesadzając) godzin grania za grosze.

Dla mnie gry z psone nabrały drugiego życia na Vicie. Polecam, zwłaszcza jeśli masz z klasykami zaległości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki dobra rzecz, to fakt. Ale poki co ograniczę się do persony i z ciekawości wezmę Zero Escape bo ponoć całkiem ciekawe a kosztuje śmieszne pieniądze. I tak mam jeszcze uncharted i freedom wars do ogrania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shovel Knight też polecam.

Właśnie wziąłem za 4 dyszki w cross-buy na wszystkie platformy.

Fajny oldschool wciągający jak bagno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta giera jest już z dodatkiem Plague of Shadows? Jak ten dodatek ma się do podstawki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy będzie jakiś problem z grą Final Fantasy X w wersji NTSC? W sklepie jest niby informacja iż wymagane jest konto US, ale sprzedający poinformował mnie iż konsola jest region free więc problemu być nie powinno. Ktoś coś wie? Ma jakieś doświadczenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to x-2 ( ta druga cześć) jest w formie kodu do pobrania wiec wtedy będzie problem. Sama dziesiątka jest na kartridżu wiec będzie działać. Zaznaczam ze nie mam 100% pewności czy druga cześć jest w formie kodu, gdzieś czytałem ze obie części po prostu sie nie zmieściły :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to x-2 ( ta druga cześć) jest w formie kodu do pobrania wiec wtedy będzie problem. Sama dziesiątka jest na kartridżu wiec będzie działać. Zaznaczam ze nie mam 100% pewności czy druga cześć jest w formie kodu, gdzieś czytałem ze obie części po prostu sie nie zmieściły :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Też właśnie mi się zdaje, że X-2 jest w postaci kodu. Generalnie zależy mi na X, bo girls bend mnie nie interesuje zresztą nigdy za X-2 nie przepadałem, ale skoro kupuję dwie to dwie chciałbym mieć. No nic mam jeszcze jeden sklep, jutro się zapytam jak u nich sytuacja wygląda. 

 

Edit. X-2 jest w postaci kodu na 100% więc w tej chwili zostałem przez sklep "oszukany"

Edytowane przez przemi06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko jako że nabyłem PS TV. Mam w plusie Killzona Najemnik na Vite, ale jak chcę go pobrać w sklepie przez konsole to muszę zapłacić. Czy gry z plusa za darmo są tylko na vite a przypadku vity tv trzeba bulić?

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko jako że nabyłem PS TV. Mam w plusie Killzona Najemnik na Vite, ale jak chcę go pobrać w sklepie przez konsole to muszę zapłacić. Czy gry z plusa za darmo są tylko na vite a przypadku vity tv trzeba bulić?

Mi pobrało na PS Tv gry jakie miałem na Vicie, ale nie zwróciłem uwagi czy były jakieś gry z plusa. Jak masz Vite podmień kartę i zobacz czy działa.

Panowie, mam pytanko jako że nabyłem PS TV. Mam w plusie Killzona Najemnik na Vite, ale jak chcę go pobrać w sklepie przez konsole to muszę zapłacić. Czy gry z plusa za darmo są tylko na vite a przypadku vity tv trzeba bulić?

Mi pobrało na PS Tv gry jakie miałem na Vicie, ale nie zwróciłem uwagi czy były jakieś gry z plusa. Jak masz Vite podmień kartę i zobacz czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zwykłej Vity. Teraz zauważyłem że wszystkie gry które mam z plusa, nie są darmowe. Podejrzewam, że trzeba by zgrać wszystko na zwykłej vicie i przełożyć kartę do PS TV i powinno działać.

 

Edit:

Przez strone PSN chyba bedzie dało się zgrać. Ciekawy jestem czy online jeszcze żyje w tej grze :)

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zwykłej Vity. Teraz zauważyłem że wszystkie gry które mam z plusa, nie są darmowe. Podejrzewam, że trzeba by zgrać wszystko na zwykłej vicie i przełożyć kartę do PS TV i powinno działać.

 

Edit:

Przez strone PSN chyba bedzie dało się zgrać. Ciekawy jestem czy online jeszcze żyje w tej grze :)

A masz w ogóle  :psnplus: opłaconego teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam zwykłej Vity. Teraz zauważyłem że wszystkie gry które mam z plusa, nie są darmowe. Podejrzewam, że trzeba by zgrać wszystko na zwykłej vicie i przełożyć kartę do PS TV i powinno działać.

 

Edit:

Przez strone PSN chyba bedzie dało się zgrać. Ciekawy jestem czy online jeszcze żyje w tej grze :)

 

Multi żyje i jest bardzo miodne, idealnie przystosowane do kieszonkowca. Zwłaszcza mapki są świetnie zaprojektowane. Szczerze polecam. :thumbsup:

 

A Twój problem wygląda tak, jakbyś nie miał aktywnego Plusa w tej chwili. Jestem niemal na 99% pewien, że samo PS TV nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jestem niemal na 99% pewien, że samo PS TV nie ma tutaj nic do rzeczy.

 

Tak jest, vita TV traktowana jest jak zwykłe PsV, zakładając swoje konto można nawet przerzucać kartę z grami z jednej do drugiej i chodzą bez problemu (pomijając te które mają ograniczenia grania na PsTV np: przez wykorzystywanie dotykowego panelu itp.) Coś nie tak z aktywnością PS+

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne stary, używam plusa od 3lat ale nie wiem, że bez plusa gry nie działają, a plusa kupuje żeby wzbogacic sony za ich wspaniałe darmowe gry na ps4 :) Nadal przy każdej grze na ps tv mam napisaną cenę, mimo to zgrać moge, przy ps4 mam zakupione i ceny nie widać, zgrać również moge ale to mnie zmylilo. Nie chciałem żeby mi pobralo kase z konta. Problem rozwiązany.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś może Dragon Ball Z: Battle Of Z? Jak fabuła? Warto kupić grę, mimo że nie oglądałem anime? Gdzie mogę kupić najtaniej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na Vitę z aktualnej promocji japońszyzny byście mogli najbardziej polecić? Prawdopodobnie wezmę Danganronpa: Trigger Happy Havoc i  Virtue’s Last Reward, bo zawsze chciałem spróbować tych czytadeł :) Chciałem wziąć Dragon's Crown, ale póki co na sklepie nie ma. Ciekawi mnie też  The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel, z takich bardziej "klasycznych" japońskich gier. Jeżeli możecie jeszcze coś dołożyć do listy, najchętniej z wyraźną sugestią co powinno być na szczycie (P4G mam, niestety kupiłem za 59 zł, ale nie żałuję :P), to będę wdzięczny :)e's Last Rewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×