Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie miesiące? Jak dla mnie to cały ten rok dla Vity był super. Soul Sacrifice, BlazBlue, Modnation, Bystry Jak..., MotoGP, Muramasa, Surge, Dragon Crown, Lego Batman, Metrico, Joe Danger, Velocity 2x - jak dla mnie gierki bardzo fajne. Aż za dobry rok dla konsoli która ma w EU tak mało posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly rok, ostatnie miesiace? Ostatni dobry miesiac byl z Dragon Crown potem, to juz dno   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skorzystałem na Plusie dla Vity i to bardzo bo większości gier bym nie kupił bo zbierałbym kasę na gry AAA na dużą konsolę, a tak to miałem radochę z abonamentu i te gry akurat dla mnie były spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na PSS gra Unit 13 jest w wersji PL? Z okazji czarnego piątku jest teraz za 35,10, także do przełknięcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na PSS gra Unit 13 jest w wersji PL? Z okazji czarnego piątku jest teraz za 35,10, także do przełknięcia:)

Tak jest w polskiej wersji na dodatek w dubbingu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie miesiące? Jak dla mnie to cały ten rok dla Vity był super. Soul Sacrifice, BlazBlue, Modnation, Bystry Jak..., MotoGP, Muramasa, Surge, Dragon Crown, Lego Batman, Metrico, Joe Danger, Velocity 2x - jak dla mnie gierki bardzo fajne. Aż za dobry rok dla konsoli która ma w EU tak mało posiadaczy.

 

Być może nawet był to cały rok, choć jak sięgam pamięcią, początek roku (aż do wiosny) był mocarny na PS3, a dopiero potem na Vicie. Tak czy inaczej to szczegół.  :) Vita dostała przepoteżną bibliotekę świetnych gier, a to jeszcze nie koniec. :)

 

Caly rok, ostatnie miesiace? Ostatni dobry miesiac byl z Dragon Crown potem, to juz dno   :)

 

Nie wiem jaka jest Twoja definicja zajebistości, ale nazywanie plusowej oferty dnem, jest sporym nadużyciem. Delikatnie mówiąc...

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko czy Fifa 15 z PSS jest w PL?? Ktoś może posiada i wie?

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić Fife 15 to nie ma PL,a i nie ma trybu multiplayer.Najlepszy wybór kupić Fifa 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę żadna fifa nie była w PL na Vitę??? Jeżeli się mylę to poprawcie mnie proszę.

 

E: A i jeszcze co byście polecili dla dzieciaka jeżeli chodzi o wyścigi.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze co byście polecili dla dzieciaka jeżeli chodzi o wyścigi.

 

Dla juniora możesz sprawić Modnation Racers: Road Trip, lub Sonic & All-Stars Racing Transformed. Moim zdaniem spodoba mu/jej się. ;) Ewentualnie MotorStorm RC, tak jak Tomo polecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam. Słyszałem opinię, że bardzo dobra giera. A ty Castiel masz tą grę z ceną w storze ? Bo ja tylko grę mam, ale bez ceny i nie da się jak dodać do koszyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiam. Słyszałem opinię, że bardzo dobra giera. A ty Castiel masz tą grę z ceną w storze ? Bo ja tylko grę mam, ale bez ceny i nie da się jak dodać do koszyka.

Właśnie sprawdziłem w newsie na PS3site że jest, ale w Storze jej nie mam. Tak samo jak trylogii Ratchet'a bo nad tą serią też się zastanawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad Wipoutem 2048 bo nie załapałem się jak był w plusie za darmo

Gra jest rewelacyjna,polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą promocją 20th Anniversary, nie dość że nijak się to ma do listy z PsSite to faktycznie tego LBP nie da się w ogóle kupić, ceny w Store też nie ma przy nim. Jedynego LBP Na Vitę którego można porwać to ten za 59zł z DLC Marvel :teehee:



836659b48f16af8eb34af3bc0ee830df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Most Wanted za 199zł...takie przeceny to ja lubię!

Z kodami z alle wyjdzie mnie taniej o 20zł niż było na premierę dwa lata temu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Most Wanted za 199zł...takie przeceny to ja lubię!

Z kodami z alle wyjdzie mnie taniej o 20zł niż było na premierę dwa lata temu!

 

Bardzo pan dowcipny !! Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twój konik ? Most Wanted będzie za 29zł, ale od 10 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pan dowcipny !! Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twój konik ? Most Wanted będzie za 29zł, ale od 10 grudnia.

 

Obejrzyj Big Bang Theory - wyczuwanie sarkazmu to zarówno Twój konik jak i Sheldona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj Big Bang Theory - wyczuwanie sarkazmu to zarówno Twój konik jak i Sheldona.

 

Może i masz rację, jednak w jego poście bardziej wyczułem brak umiejętności czytania. Co w tym jest sarkastycznego? Wow Most Wanted 199 zł ojezu ale przecena !!! Jak za 6 dni będzie za 29zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, jednak w jego poście bardziej wyczułem brak umiejętności czytania. Co w tym jest sarkastycznego? Wow Most Wanted 199 zł ojezu ale przecena !!! Jak za 6 dni będzie za 29zl ?

 

To właśnie sarkazm, że taka zajebista promocja gdzie gra na Vite kosztuje 200zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie sarkazm, że taka zajebista promocja gdzie gra na Vite kosztuje 200zł

 

I to byłoby całkowicie normalne i jak najbardziej śmieszne. Jednak ta gra w promocji kosztować będzie 29zł i w tym co śmiesznego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×