Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedaż Halloween w PSN - Zombie Tycoon II: Brainhov's Revenge za 16,50 :yes:

Ktoś grał, może polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w tą nową Disgaea? Chyba już o to kiedyś pytałem. Gierka jest teraz w niezłej promocji i zastanawiam się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w pt zacznę swoją przygodę z vitą  :) Na tą chwilę posiadam 2 gry (fifa 15 i uncharted złota otchłań) W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić kilka tytułów i teraz pytanie co mozecie mi polecić ciekawego co jest warte ogrania na tę konsolkę ? Gatunki gier jakie mnie interesują to praktycznie wszystko, no chyba po za wyjątkiem typowo japońskich gier.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Dragon's Crown. Nie ograłem jeszcze do tej pory za wiele gier na Vite, ale ta jest wg mnie zdecydowanie najlepsza,  spośród tego co już przeszło przez moje palce. Bite 60 h przy konsolce, na ps3 nawet nie spojrzałem przez ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w pt zacznę swoją przygodę z vitą  :) Na tą chwilę posiadam 2 gry (fifa 15 i uncharted złota otchłań) W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić kilka tytułów i teraz pytanie co mozecie mi polecić ciekawego co jest warte ogrania na tę konsolkę ? Gatunki gier jakie mnie interesują to praktycznie wszystko, no chyba po za wyjątkiem typowo japońskich gier.

Dzisiaj pojawił się w PSS Killzone Najemnik za 39zł. Moim zdaniem najładniejsza gra na Vitę i pozycja obowiązkowa na tę konsolkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w pt zacznę swoją przygodę z vitą  :) Na tą chwilę posiadam 2 gry (fifa 15 i uncharted złota otchłań) W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić kilka tytułów i teraz pytanie co mozecie mi polecić ciekawego co jest warte ogrania na tę konsolkę ? Gatunki gier jakie mnie interesują to praktycznie wszystko, no chyba po za wyjątkiem typowo japońskich gier.

 

Osobiście polecam Rainbow Moon, ale to już tak tradycyjnie ;). Ogólnie prawie wszystko co jest umieszczane w PS Plus na Vite (Rainbow Moon był w plusie na październik 2014), bo jest to dobre źródło gier na Vite :]. Co do tej niskiej ceny Killzone: Mercenary to może to zwiastować, że Killzone: Mercenary trafi do PS Plusa :biggrin: ^^ za jakiś czas, ale oczywiście tylko przypuszczam :).

 

Tak by the way, ciekaw jestem wrzuconego wczoraj do PS Store "Shake Spears!", ale jak na razie nie mogę pobrać jeszcze na Vite :).

Dodane // Już można pobierać :).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Rayman Origins i Legends (jeśli wcześniej jeszcze nie ograłeś na stacjonarkach:) Na prawdę przyjemnie się w to gra na przysłowiowym kiblu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w pt zacznę swoją przygodę z vitą  :) Na tą chwilę posiadam 2 gry (fifa 15 i uncharted złota otchłań) W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić kilka tytułów i teraz pytanie co mozecie mi polecić ciekawego co jest warte ogrania na tę konsolkę ? Gatunki gier jakie mnie interesują to praktycznie wszystko, no chyba po za wyjątkiem typowo japońskich gier.

 

Przede wszystkim zaopatrz się w Plusa, dzięki któremu będziesz co miesiąc dostawał jakiś bardzo dobry tytuł. Co do gier, które powinieneś ograć... Killzone Najemnik, WipEout 2048, Dragon's Crown, oba Raymany, FEZ, Gravity Rush. To tak na początek. Polecam również z gier F2P obie Montezumy (Blitz i Arena). Zwłaszcza ta pierwsza bardzo mi podeszła. Znakomity tytuł na krótkie, kilkuminutowe sesyjki, z bardzo przyjaznym, nieinwazyjnym modelem free to play. Niby to tylko głupie klocki, a nabiłem przy niej ponad 20 godzin. ;)

 

PS. Killzone jest teraz w promo za 39zł  :wub:  Grzech nie kupić.  :yes:

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy warto zabierać się za Tomb Raider i Metal Gear Solid na Vitkę? Czy grafika bardzo "kłuje" w oczy? Gdzie można sprawdzić jakiś średni czas gry w te tytuły oraz chronologiczny spis tytułów, bo nie wiem które pierwsze ściągać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy warto zabierać się za Tomb Raider i Metal Gear Solid na Vitkę? Czy grafika bardzo "kłuje" w oczy? Gdzie można sprawdzić jakiś średni czas gry w te tytuły oraz chronologiczny spis tytułów, bo nie wiem które pierwsze ściągać :)

 

Do tej pory sprawdzałem tylko Crasha 3 na Vitę i wyglądał całkiem spoko. Vitka (tak jak i PS3) dodatkowo wygładza krawędzie i poprawia troszkę wyświetlanie gry, także o oczy możesz być spokojny. :)

 

A jeżeli chodzi o średni czas ukończenia jakiejkolwiek gry, to gorąco polecam serwis: http://www.howlongtobeat.com/ ...Największa kopalnia wiedzy tego typu, z której korzystam z przyjemnością już od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afff... Zacząłem teraz grać z powrotem z Modnations Racers. Ale ta gra lubi gubić klatki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Mam tez pytanie: czy ma ktoś info czy zdarzają się , a jeśli tak, to jak często, powtórkowe obniżki cen tych samych tytułów w PS+ (np. własnie jak choćby MGS)? Właśnie chciałem zakupić Metal Gear Solid, a widzę, że we wrześniu były  ok. 50% obniżki.

Edytowane przez trick76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Mam tez pytanie: czy ma ktoś info czy zdarzają się , a jeśli tak, to jak często, powtórkowe obniżki cen tych samych tytułów w PS+ (np. własnie jak choćby MGS)? Właśnie chciałem zakupić Metal Gear Solid, a widzę, że we wrześniu były  ok. 50% obniżki.

 

Oczywiście, że takie obniżki się zdarzają, ale z odstępami w promocjach bywa różnie. Raz wystarczy poczekać 3 miesiące i promo się powtarza, a innym razem trzeba czekać nawet ponad rok, albo i dłużej. Klasyki raczej rzadko są przeceniane, więc ciężko przewidzieć orientacyjny okres promocji. Najlepiej wyczekiwać okresów typu: Święta, Halloween, itp., gdyż wtedy zawsze są obniżki. Przy czym promocja świąteczna co roku ma inną formę, a więc różnie bywa z opłacalnością owych przecen. Po prostu trzeba czekać na okazję. Złotej rady na to nie ma.  ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vitę dopiero od jakiś 2 tygodni, a PS+ od 2 miesięcy, także niestety wiele świetnych gier na tą konsolę po prostu mnie ominęło z tej usługi :( Przeglądam PSS i jak znajdę coś fajnego, kupię i ściągnę. Jednak kilka gier bardziej opłaca się kupić fizycznie ( np.kupiłem F1 2011 za 35 pln, a cyfrowo jest za chyba  60 pln). Jak podpasuje, to się przejdzie i zawsze można sprzedać (a więc jakąś część kasy odzyskamy), przy ściąganych wiadomo jaka jest sytuacja. Oczywiście sporo fajnych gier nie ma fizycznie, także pozostaje tylko cyfrowo i czekanie na dobre przeceny, obniżki itp akcje. Troszkę odbiegając od tematu, to podobnie było u mnie z X360, kupowałem gry nowe  za np. 80 pln (po kilku miesiącach od premiery), sprzedawałem po 40-50 pln, także myślę, że to nie najgorsze rozwiązanie. Ostatnio pozbywałem się ok 20 gier na tą konsolę i prawie 1000 pln mi się zwróciło, a przy cyfrowych jest to niemożliwe. Każdy jednak robi jak uważa za słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie teraz Killzone Najemnik. Jest w PSS za 39zł. Gry w pudełku nowe po 70-100zł. Lepszej oferty na to chyba nie będzie. 

Sprawdź sobie przy okazji na YT gameplay Velocity 2x. Genialna gierka jak dla mnie. W PSS cena trochę wysoka bo jakieś 65zł ale warto. Zręcznościówka. Była w Plusie chyba w sierpniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIesz co, może i Killzone jest jedną z fajniejszych gier na Vitę ale kompletnie mnie nie interesuje. Robię zasieki na Metal Gear Solid, Tomb Raider, Unit 13, Persona 4, Zero Escape. Niestety większość była w PS+ także zostaje tylko czekanie na promocje w PSS lub okazje na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że takie obniżki się zdarzają, ale z odstępami w promocjach bywa różnie. Raz wystarczy poczekać 3 miesiące i promo się powtarza, a innym razem trzeba czekać nawet ponad rok, albo i dłużej. Klasyki raczej rzadko są przeceniane, więc ciężko przewidzieć orientacyjny okres promocji. Najlepiej wyczekiwać okresów typu: Święta, Halloween, itp., gdyż wtedy zawsze są obniżki. Przy czym promocja świąteczna co roku ma inną formę, a więc różnie bywa z opłacalnością owych przecen. Po prostu trzeba czekać na okazję. Złotej rady na to nie ma.  ;)

No wiadomo, że nie ma reguły, więc promocje to losowa sprawa. Czasem można czekać chwilę, czasem tak jak napisałeś, ponad rok. Mam nadzieję, ze coś  w okolicach świąt będzie fajnego i w miare nie obciążającego portfele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety dobre gry w PS+ na Vitę już były.

Uncharted Mortal, MGS2&3, Gravity Rush, Rayman i jeszcze kilka

Teraz idą w ilość, mniej w jakość. Dużo gier ale mniej hitów. Z resztą tak jak na Vicie. Dobrych exów już nie ma i nie będzie.

Jak ktoś ma plusa od początku to jest duży problem aby znaleźć czas na to wszystko co już wpadło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIesz co, może i Killzone jest jedną z fajniejszych gier na Vitę ale kompletnie mnie nie interesuje. Robię zasieki na ...Unit 13...

 

Unit 13 nie jest zły, ale do bólu powtarzalny. Wiecznie te same miejscówki, tyle że w różnych wariantach misji. No i zero fabuły praktycznie. Choć w coopa gra się przyjemnie, nie przeczę.

 

Jeżeli już zasadzasz się na jakąś strzelankę, to naprawdę w tej cenie po strokroć bardziej polecam Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę poczekaj jeszcze. Na bank będzie jakaś promocja na święta. W tamtym roku też tak było. Były ogromne obniżki które trwały bodajże gdzieś do połowy stycznia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Postaram się poczekać na promocje przedświąteczne, może akurat kilka cyfrowych tytułów będzie w fajnych cenach. Na razie z fizycznych kupiłem F1 2011 i dziś Metal Gear Solid Hd. O Killzone jeszcze poczytam, pooglądam. Nie miałem i nie grałem we wcześniejsze odsłony, tylko oglądałem filmiki na YT i ogólnie nie podoba mi się uniwersum gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unit13 pojawił się właśnie w dziale z promocjami na pss, z tym że cena jeszcze nie jest zaktualizowana - obserwuj. Mnie osobiście jednak wynudził i poleciał z karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę obserwował. Ciekawe czy jest to wersja PL z możliwością gry on-line..Podano też już listę gier na grudniowy PS+, ale Vitka jak dla mnie cienko, także trzeba coś wysupłać kasy i poszukac dobrych cen na gry z własnej wishlisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie miesiące w PS+ były bardzo syte dla Vity. Teraz dla odmiany jest coś słabszego.

 

Co do Unit 13, to tam coop jest chyba na zasadzie P2P - jeden z graczy hostuje, a drugi się do niego przyłącza. Generalnie nikt w to już nie gra, więc trzeba mieć ugadanego ziomka do wspólnej gry. Pewnym minusem coopa jest fakt, że ukończonej misji nam nie zalicza, jedynie punkty doświadczenia dla wybranego żołnierza wpadają. Jeśli więc chcesz pozaliczać np wszystkie misje, musisz to zrobić samemu. We dwóch można jedynie masterować wyniki w odblokowanych misjach i nabijać expa.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×