Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

... i w tym co śmiesznego ?

 

Ty tak serio? Trollujesz? Masz problem z postrzeganiem rzeczywistości czy na drodze ewolucji poczucie humoru postanowiło się u Ciebie nie wykształcić? Kurcze, ta sytuacja jest pełna ironii, nie każdy przecież śledzi portale i ma wiedzę że to będzie w przecenie kiedyś za 29zł. Prezentacja promocji na PsStore jest żałosna, wchodzisz na stronkę i widzisz link 20th anniversary, no to wciskasz a tam na pierwszej pozycji crap za cenę niemal nowej gry na Ps4, WAT?!? Promocja po byku, już nie wspominając że tego nieszczęsnego LBP w ogóle nie dało się kupić/dodać do koszyka a i nawet sprawdzić ile kosztuje. No Gościu, sam miałem rano napisać i wyśmiać te 199zł ale ubiegł mnie Darayavahus ze swoim jakże trafnym sarkazmem, jeśli Ci to nie pasuje to move on, keep going ... byle jak najdalej :pardon:

 

978e1bac17eeab40gen.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, ...

http://blog.eu.playstation.com/2014/12/03/playstation-20th-anniversary-discounts-go-live-today/

 

 

On sale between 10/12/14 – 17/12/14
Need for Speed Most Wanted
Was €49.99/£39.99/AU$69.95, now €6.99/£5.79/AU$10.45
Additional 10% discount for PS Plus members

 


...wiesz że promocje trzeba jak najbardziej schować żeby klient się naciął na wyższa cenę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie dziwi, bardziej zastanawia mnie fakt oburzenia się niektórych że pozostałych to śmieszy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeczytałem całość na spokojnie.

Tomo, gość ma wykrywanie sarkazmu rzeczywiście level Sheldon ... Bo inaczej trzeba by napisać obraźliwie.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są uaktualnione. Właściwie to były już wieczorem. Jak dla mnie 60zł za LBP i Tearaway to dobry deal. Kupiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP super pozytywne zaskoczenie, pełny dubbing i na PSV obraz ostry jak żyleta. Miła odmiana po tej pixelozie którą karmili nas ostatnimi czasy w Plusie :)

Opcja z integracją dotyku do przemieszczania elementów otoczenia majstersztyk.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tą serie. Tearaway także. Generalnie to takie gry podobają się też mojej kobiecie więc ma też chwile rozrywki dla siebie. 26zł tyle kosztuje średniej klasy 0,5 które pęknie w 1h na 2 osoby, a takie LBP da dużo dłużej i chyba więcej radości  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 20lecia PlayStation, ewentualnie Mikołaja, whatever! NFS Most Wanted na PSV jest w PsStore do pobrania bezpłatnie :) Bierzcie zanim się rozmyślą ;)


48d27fad69a9cad906033c94547f60d2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta weekendowa od EA. Powiedzieli o tym na konferencji.

 

Czas na aktywowanie do końca weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

 

Nic nie kupować, za darmo dadzą prawie wszystko

Cebula&PSV. Suma wydatków na gry na Vitę nadal 0zł :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z NFS, już się ściąga. Może to nie moje klimaty, ale za free to żal nie brać. Do tej pory na PSVita dokupiłem za grosze: Tomb Raider 1 & 2 (po 9,45), GTA: Chinatown Wars + Vice City Stories (po 16,50), Persona4 (trochę drożej, ale warto:ok. 48, Unit 13 (ok.36). Do tego MGS HD i F1 2011 pudełkowe i gra gitara. Moim zdaniem konsolka jest dokarmiona na najbliższe pół roku, chyba że jakieś fajne świąteczne okazje jeszcze będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z NFS, już się ściąga. Może to nie moje klimaty, ale za free to żal nie brać. Do tej pory na PSVita dokupiłem za grosze: Tomb Raider 1 & 2 (po 9,45), GTA: Chinatown Wars + Vice City Stories (po 16,50), Persona4 (trochę drożej, ale warto:ok. 48, Unit 13 (ok.36). Do tego MGS HD i F1 2011 pudełkowe i gra gitara. Moim zdaniem konsolka jest dokarmiona na najbliższe pół roku, chyba że jakieś fajne świąteczne okazje jeszcze będą.

Ja za 60zł kupiłem Tearaway i Little Big Planet. Zastanawiam się jeszcze czy nie brać Trylogii Ratcheta z PS2. W sumie 3 gry za mniej niż 40zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z NFS, już się ściąga. Może to nie moje klimaty, ale za free to żal nie brać. Do tej pory na PSVita dokupiłem za grosze: Tomb Raider 1 & 2 (po 9,45), GTA: Chinatown Wars + Vice City Stories (po 16,50), Persona4 (trochę drożej, ale warto:ok. 48, Unit 13 (ok.36). Do tego MGS HD i F1 2011 pudełkowe i gra gitara. Moim zdaniem konsolka jest dokarmiona na najbliższe pół roku, chyba że jakieś fajne świąteczne okazje jeszcze będą.

2/3 gier które wymieniłeś były w PS+, więc jak ktoś kto ma plusa od początku w zupełności może jechać na darmowych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/3 gier które wymieniłeś były w PS+, więc jak ktoś kto ma plusa od początku w zupełności może jechać na darmowych grach

Wiem, że sporo gier było już "za free", tylko ja mam PS+ od 2 miesięcy, PSVita od jakiś 3 tygodni, także w moim przypadku tylko aktualne promocje/okazje wchodzą w grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej polecacie? Trylogię Sly czy "Raczeta"? Obie trylogie w PS Store są za trzydzieści parę złotych dla plusowców. Oferta ważna do świąt i jak nic ciekawego nie wrzucą do tego czasu to pewnie na coś się skuszę. I czy Sly jest po polsku? Z tego co wiem Ratchet nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sly nie jest po polsku, ale giery serdecznie polecam - jedne z lepszych edycji hd. W sumie za łącznie 70 zł masz sześć tytułów, więc bierz wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej polecacie? Trylogię Sly czy "Raczeta"? Obie trylogie w PS Store są za trzydzieści parę złotych dla plusowców. Oferta ważna do świąt i jak nic ciekawego nie wrzucą do tego czasu to pewnie na coś się skuszę. I czy Sly jest po polsku? Z tego co wiem Ratchet nie jest.

Język angielski który tam jest nie zawiera jakichś wyszukanych słów. Spokojnie zrozumiesz o co chodzi - mówią oczywiście o Sly'u. Polecam bo świetnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski w grach mi nie przeszkadza, choć nie ukrywam, że wolę język ojczysty. Poczekam jeszcze trochę z zakupem, może wpadnie jeszcze coś ciekawego w świątecznych promocjach. Gier póki co mi nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dołączę: czy warto na PSVita - Resident Evil 1, 2, 3 za 30,40 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dołączę: czy warto na PSVita - Resident Evil 1, 2, 3 za 30,40 zł?

W ramach sentymentalnej podróży - tak   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wcześniej zaklepał sobie Resogun na PS4 z plusa to teraz można sobie pobrać również na PSVite w ramach cross buy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×