Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaniemy w plusie Duke Nukem 3D: Megaton Edition jestem ciekaw gry. Ostatni raz grałem w Duka na 486DX2 w '97.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nie zaglądałem, możecie mi polecić jakiegoś fajnego RPGa dostępnego w ps storze (poza P4, chyba nic jeszcze nie ograłem)? Ostatnimi czasy głównie męczyłem Isaaca i wypadłem z obiegu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak... Tales of hearts r...mam już 70 godzin w tej grze a jeszcze dokładnie post gamę nie ruszylem, Freedom Wars po części ale tam twój feat oznacza poziom, Soul Sacrifice, a dlaczego ?. Odpowiedź masz w recenzji na forum. Jak wrócę do domu to odpale vite i podam Ci więcej gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS grałem, ale monster huntery jakoś mnie nie wciągają. Z tego co wymieniłeś na pewno coś sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...to od siebie polecam również: Rainbow Moon, Muramasa Rebirth, Dragons Crown i Ragnarok Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto za 59zł zaopatrzyć się w GTA Chinatown Wars i ograć na Vicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo (no ok.. 37 dni) Toukiden Kiwami!! Jaram się, a co ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj, dostanę jakieś dark fantasy na vitę? Poza Soul Sacrifice i Rogue Legacy ;)

 

Na Salt and Sanctuary trochę jeszcze poczekamy, a pograłbym w jakiegoś rpg w tym klimacie. Są jakieś trpg z psp bez japońskich klimatów (Disgaea)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na gry od R* jak ktoś się zastanawiał czy kupić to niech szybko myśli bo cena wynosi 12,60. Za vcd, lcs a za Chinatown 11,60. (ceny mogą być minimalnie większe, bo piszę z pamięci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinatown Wars na Vicie daje radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziałbym, ale mi zostało 11,67 na koncie i nie wystarczy, a nie chce mi się doładowywać 100 zł, czy tam 86 na allegro żeby to kupić  :P

 

Edit: kozacka gierka, nabyłem z 10% rabatem. Niedroga, a tyle radości

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Vitę w zestawie z kartą i kodem na następujące gry:

Gran Turismo

WipEout Pulse

Modnation Racers: Road Trip

Everybody's Golf

MotorStorm RC

Top Darts

Table top tank

Table mini golf

 

Któraś z nich jest warta uwagi? Z tego co czytałem, to najwyższe oceny ma Everysbody Golf... Warto grać na Vicie w tytuły z PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo pograłem w MotorStorm RC, fajny jak chcesz popykać krótką sesyjkę na sraczyku tudzież w innym przyjemnym miejscu, z reszty Wipeout, Golf mogę też polecić, pozostałych nie grałem. Co do gier z PSP czy PsOne to warto ale głównie tam gdzie masz sentyment, większość tych tytułów wygląda na Vicie jak kupa i tylko rani wrażliwe oczy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm warto zagrać łatwa platyna,Everybody Golf fajna gra ale trudno wbić platyne,Modnation dobra ścigałka z kilkoma błędami.Mimo tego warto w te gry zagrać,też kiedyś kupiłem ten kupon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krieger616 jeśli miałeś ten sam kupon to mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wpisaniu go w pss wszystkie osiem gier pobiera mi się na raz, jako jakaś jedna appka, czy mogę pobierać je pojedynczo?

 

Btw nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jakie gry na Vitę polecicie jako taki must play? Gravity Rush? Uncharted? Killzone? Może coś jeszcze innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krieger616 jeśli miałeś ten sam kupon to mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wpisaniu go w pss wszystkie osiem gier pobiera mi się na raz, jako jakaś jedna appka, czy mogę pobierać je pojedynczo?

Btw nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jakie gry na Vitę polecicie jako taki must play? Gravity Rush? Uncharted? Killzone? Może coś jeszcze innego?

Oczywiście że pojedynczo ja wpisywałem w Vicie.

Co do exów co wymieniłeś to obowiązek zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krieger616 jeśli miałeś ten sam kupon to mam jeszcze jedno pytanie. Czy po wpisaniu go w pss wszystkie osiem gier pobiera mi się na raz, jako jakaś jedna appka, czy mogę pobierać je pojedynczo?

 

Btw nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jakie gry na Vitę polecicie jako taki must play? Gravity Rush? Uncharted? Killzone? Może coś jeszcze innego?

Uncharted bierz bo to najlepszy tytuł na Vitę. Jeśli nie grałeś to bierze też God of War Collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted bierz bo to najlepszy tytuł na Vitę. Jeśli nie grałeś to bierze też God of War Collection.

BIG LOL

 

Persona 4, Danganronpy, VLR, Tales R, FF X, Gravity R, YS Memories i wiele innych gier gniecie uncharted, które jest tylko pokazem graficznym.

Nawet KZ (8.9 na meta od userów) jest pod tym względem o wiele lepszy. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że moja biblioteka gier zawiera wyłącznie to co było w plusie (tylko te tytuły, które były dla ps4 + Vita) + Killzone to którą grę z obecnej promocji w pss byście polecili? Szykuję się do urlopu i tak planuję kupić doładowanie za 100 zł i ściągnąć coś ciekawego na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił The Walking Dead Season 1, The Wolf Among Us lub Virtue's Last Reward. Pierwsze dwie to proste, dość brutalne gry przygodowe z mocną fabułą, a trzecia to gra logiczna z dużą ilością tekstu i ciężkim klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TWD grałem, Wolfm mi nie podszedł, VLS obczaję. Ktoś jeszcze coś zaproponuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać lepiej obeznanych ode mnie. Na stronie playstation jest promocja na bundle'a Resident Evil 1, 2 i 3 za 25zł. Jest napisane, że kompatybilność z PS3 i PS Vita ale na store na Vicie nie ma tej oferty. I stąd moje pytanie, czy jest to wersja na PS3 i Vitę czy tylko PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×