Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Batman Arkham Origins BlackGate w PsStore za 53zł

 

Więcej info tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chrapkę na parę tytułów z ps one ale ceny wywalone z kosmosu, jedynie zakupiłem Driver (dobra i tania była). Jedyne moje pudełko to wipeout 2048,reszta to gry plusowe od tamtego roku. Kręci mnie jeszcze killzone, resistance i NFS most wanted (chyba jedne z nielicznych dużych gier na vite), ale czarna kula mi mówi ze prędzej czy później wylądują w plusie . Ceny na allegro tez dosyć spore tych gier.

Niedługo to same indyki będą chyba dodawać bo zapas porządnych tytułów się kończy

Albo jakaś japońszczyzna tego jest od groma co by mnie bardzo ucieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś dobrego jrpg'a? Ostatnio straszne nudy w robocie i nie ma co robić. Czaje się na Disgaea 4 ale cena mnie trochę odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 4 Golden jest w promocji tygodnia na PSN za 71 złociszy dla plusowiczów. Disgaea 3 w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD Declassified, ćwiknąłem w Empiku za 32 zł, cena na pudełku 99 zł, tak wiem sam jestem w szoku, Pani na kasie też .

a2uryba4.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte to Call of Duty chociaż 32 zł?

Ocena w recenzji i średnia nei zachęca:

http://www.gamespot.com/call-of-duty-black-ops-declassified/

Nie wiem, nie grałem, jak zagram to się wypowiem, za to wiem, że zagram i odsprzedam bez straty.

Recenzjami się nie przejmuje tak jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedasz bez straty jeżeli będą w ogóle jacyś chętni na kupno. Vita żyje głównie dzięki cyfrowej dystrubucji. Ale a nóż ktoś kto w ogólnie nie ogarnia tematu kupi.

 

Na allegro nowa chodzi po ok 75 zł, więc za jakieś 50 zł może puścisz, ale to jeżeli jakiś zagorzały fan eksperymentów się znajdzie lub jakiś casual przyuważy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Chyba na temat?, o co kaman? nie chcesz, nie kupuj, za drogo?, poczekaj może w + będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Full Game gral ktos w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Persone 3 Portable na vicine czy lepiej Persone 3 FES na ps3 (podobne ceny mają teraz w psstore)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jeszcze tu jakiś maniak masterujący Joe Danger ale ja od czasu udostępnienia go na PS+ w nic inneo nie gram, na Ps3 dawno temu zrobiłem w niej wszystko co było do zrobienia - 100% Master Of Disaster, teraz na Vicie próbuję to powtórzyć. Mam jednak wrażenie że jest prościej, trudniej się zabić upadając na ziemię inaczej niż na koła, o ile dobrze kojarzę to w wersji Ps3 ginęło się od byle uderzenia, tu praktycznie można lądować na bani i jechać dalej. Tak czy siak polecam to zassać każdemu, super zabawa :)

JOE_POSE_BIKE-300x300.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałem ostatnio killzone w dobrej cenie i obok Uncharted chyba najładniejsza gra na vitę :) Jestem o tyle zaskoczony że nie przepadam za fpsami ale KZ na vitę ładnie mnie przyssał. Polecam każdemu użytkownikowi vity ;)

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za ile Killzone'a wyrwał kevcio23 ale w MediaExpercie wala się na półkach za 79 zeta :yes:

ebyhejud.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena może nie jest jakąś tam rewelacją, ale za nówkę w folii i tak jest bardzo atrakcyjna. Biorąc pod uwagę fakt, że singiel ma ogromne replayability, do którego można dodać znakomite multi - w tej cenie można brać w ciemno. Zwłaszcza w pudełku. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz i nawet się nie zastanawiaj. To jest najlepsza gra na PS VITA.  :yes:   :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markcie również były po 79 zł (miesiąc temu), którą rzecz jasna kupiłem, ale z tą najlepszą grą bym nie przesadzał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markcie również były po 79 zł (miesiąc temu), którą rzecz jasna kupiłem, ale z tą najlepszą grą bym nie przesadzał. :)

 

Z chęcią usłyszę, jaka według Ciebie jest najlepsza gra na Vitę, skoro nie jest to Killzone. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 4 golden, Gravity rush. Najsłabszą stroną tej gry jest fabuła z oklepanymi tekstami typu "Wiedziałem, że przyjdziesz" i stoi na niższym poziomie niż battlefieldy, cała reszta wypada w porządku, ale nie jest to arcydzieło.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadną Personę nie grałem (jRPG to nie moja działka), więc porównać nie mogę. Ale takiego Gravity Rush w życiu nie uznałbym za najlepszą grę na Vitę. Owszem, jest do dobra gra, nawet bardzo, ale na pewno nie najlepsza. Ma fajny klimat, ciekawą fabułę, przyjemny styl rozgrywki, no i to chyba wszystko. Już prędzej Uncharted Golden Abyss mógłbym uznać za lepszą grę niż Killzone. Nie zgodzę się również, że fabuła jest kiepska. Owszem, jest dość standardowa, choć z fajnym twistem w połowie gry, ale do całości wszelkie BF-y nie mają startu. Poza tym, owe BF-y to inne platformy sprzętowe, więc tu bym nie porównywał. ;)

 

Generalnie wszystko jest kwestią gustu i zawsze takową pozostanie. Zawsze miło jednak przeczytać o preferencjach innych osób. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany! Ile ludzi tyle gustów. Każdy ma swoją najlepszą gierke na Vite i nie ma co drążyć. Dla mnie najlepszą z najlepszych jest np: Joe Danger, taka sytuacja :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×