Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kupiłem Draw Slasher i gra się dość przyjemnie. :D Reszta pieniążków czeka na swoją kolei. Chciałem kupić Plusa w pss, ale się nie da :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie disney mega pack czy racing mega pack? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racing mega pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie disney mega pack czy racing mega pack?

Racing,w Motorstorm RC masz łatwą platyne i nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić rayman origins za 50zł i unit 13 za 55zł?

Mortal Kombat warto kupić? Grałem na ps3 i podobało mi się, ale jak patrzę na screeny z vity to wygląda jak gra na psp, jak jest naprawdę?

Jeszcze się przymierzam do escape plan i killzone. No i jeszcze rayman legends :)

Niestety podczas promocji ubisoftu nie miałem jeszcze vity, strasznie żałuję bo bym miał za 75zł origins i legends... Nawet przeglądałem sobie wtedy ps store, bo chciałem zobaczyć ceny gier na vitę i myślałem, że to są normalne ceny :(

Tak samo Unit 13, był w plusie ale wtedy nie kupowałem abonamentu i nie myślałem, że kiedyś będę miał vitę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto kupić rayman origins za 50zł i unit 13 za 55zł?

Mortal Kombat warto kupić? Grałem na ps3 i podobało mi się, ale jak patrzę na screeny z vity to wygląda jak gra na psp, jak jest naprawdę?

Jeszcze się przymierzam do escape plan i killzone. No i jeszcze rayman legends :)

Niestety podczas promocji ubisoftu nie miałem jeszcze vity, strasznie żałuję bo bym miał za 75zł origins i legends... Nawet przeglądałem sobie wtedy ps store, bo chciałem zobaczyć ceny gier na vitę i myślałem, że to są normalne ceny :sad:

Tak samo Unit 13, był w plusie ale wtedy nie kupowałem abonamentu i nie myślałem, że kiedyś będę miał vitę...

 

 

Killzone wręcz obowiązkowo, jeśli tylko lubisz FPSy. Unit 13 też warto. W wolnych chwilach ją ogrywam i jest to naprawdę fajna pozycja. Jednocześnie dodam, że po dwóch godzinach ciągłego grania zaczyna trochę nudzić, więc dawkuję ją sobie odpowiednio. Mortal Kombat - jeśli zależy Ci na multi, to nie warto, bo dzisiaj przestanie działać.

Edytowane przez Continuum
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić rayman origins za 50zł i unit 13 za 55zł?

Mortal Kombat warto kupić? Grałem na ps3 i podobało mi się, ale jak patrzę na screeny z vity to wygląda jak gra na psp, jak jest naprawdę?

Jeszcze się przymierzam do escape plan i killzone. No i jeszcze rayman legends :)

Niestety podczas promocji ubisoftu nie miałem jeszcze vity, strasznie żałuję bo bym miał za 75zł origins i legends... Nawet przeglądałem sobie wtedy ps store, bo chciałem zobaczyć ceny gier na vitę i myślałem, że to są normalne ceny :(

Tak samo Unit 13, był w plusie ale wtedy nie kupowałem abonamentu i nie myślałem, że kiedyś będę miał vitę...

W Unit13 warto zagrać,jest to najlepsza gra na vite z perspektywy trzeciej osoby,sam mam platyne,gra jest super grywalna i ma dużo misji :)

Z Raymana wybierz część Legends,bo tam masz w sumie wszystkie poziomy z pierwszej części Origins :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza powiadasz. Lepsza niż Uncharted?

Pod względem strzelanki zapomniałem dodać.Uncharted to całkiem inna gra.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Unit13 warto zagrać,jest to najlepsza gra na vite z perspektywy trzeciej osoby,sam mam platyne,gra jest super grywalna i ma dużo misji :)

Z Raymana wybierz część Legends,bo tam masz w sumie wszystkie poziomy z pierwszej części Origins :)

 

Serio w Legends są poziomy z Origins? No to fajnie, w takim razie będę musiał kupić po prostu Legends.

No dobra to muszę kupić Rayman Legends, Unit 13 i Killzone Najemnik, no i chyba jeszcze na escape plan się skuszę, bo demko mi się spodobało.

 

O jeszcze pytanko czy warto F1 2011 kupić za 15zł na PSS? Czy strasznie razi grafika? Jestem fanem F1 dlatego się zainteresowałem tym tytułem. No i czy Mortal Kombat warto, wiem że multi wyłączają ale na tym jakoś specjalnie mi nie zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio w Legends są poziomy z Origins? No to fajnie, w takim razie będę musiał kupić po prostu Legends.

No dobra to muszę kupić Rayman Legends, Unit 13 i Killzone Najemnik, no i chyba jeszcze na escape plan się skuszę, bo demko mi się spodobało.

O jeszcze pytanko czy warto F1 2011 kupić za 15zł na PSS? Czy strasznie razi grafika? Jestem fanem F1 dlatego się zainteresowałem tym tytułem. No i czy Mortal Kombat warto, wiem że multi wyłączają ale na tym jakoś specjalnie mi nie zależy :)

Tak są poziomy Origins w Legends jako patch chyba.

Co do F1 2011 posiadam pudełkową wersję i nie żałowałem zakupu,prawda grafika nie wygląda dobrze ale za to brak ścinek i za 15zł naprawdę warto :)

A do MK też tylko różni się graficznie w końcu to port ze stacjonarek,jest to przeciętna gierka o bijatyce ale o świetnym poziomie trudności która jest wyzwaniem,a platyna zajmie ci 500h ja nie dałem rady ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do raymana najlepiej ograc obydwie czesci. Tam sa te poziomy niby ale nie pamietam czy w takiej samej formie jak w oryginale.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dziś Gravity Rush i muszę przyznać, że to bardzo przyjemny tytuł. Jest to swoista przygodówka o sandboxowym charakterze z lekko japońskim klimatem. Jedna z lepszych gier na tę konsolkę. Aż dziwne, że nie ma tutaj tematu dedykowanego tej produkcji. Grało mi się bardzo przyjemnie, więc śmiało mogę polecić ten tytuł. Bierzcie, póki jest w Plusie. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego postu było mi trzeba, ograłem Killzone Najemnik, kończę już prawie Uncharted i miałem dylemat za co brać się jako trzecie. Jeśli jednak chodzi o te dwie gry które mam już za sobą to w mojej ocenie i pewnie wielu innych również są absolutnie przymusowymi pozycjami dla Vitowców, genialna graficznka, super wykorzystane możliwości konsoli i całkiem porządnie wpleciony dubbing, od siebie polecam Wszystkim!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj przysiedzialem z muramasa i cofam poprzednie slowa ktore pisalem w temacie o tej grze. Warto ograc jak ktos lubi slasheryc chodzone. Swietnie sie bawilem za 3 podejsciem wreszcie mi gra spasila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Matheo, Gravity Rush wymiata. Moim zdaniem jedna z najlepszych pozycji na Vitę. Świetny klimat, świetna oprawa, fabuła przyjemna, choć w zasadzie można ją zignorować i mimo wszystko dobrze się bawić. Wiele osób narzeka na system walki - można ograniczyć się do spamowania jednego podstawowego i jednego specjalnego ataku. Fakt, można, ale wcale nie trzeba. Mi to specjalnie nie przeszkadzało. Wyzwania są dość trudne, sterowanie podczas ślizgu jest delikatnie mówiąc irytujące, ale mimo wszystko uważam, że jest to ścisła czołówka i z niecierpliwością czekam na drugą część. Również zdziwił mnie fakt, że nie ma na forum wątku poświęconego tej grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Również zdziwił mnie fakt, że nie ma na forum wątku poświęconego tej grze.

 

Również dziwi mnie fakt, że tyle o tym gadacie zamiast po prostu założyć taki temat w dziale przenośne/gry :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ograłem Killzone Najemnik...

 

Koniecznie spróbuj też multi - jest przekozackie! Co prawda piszę to, jako fan rozgrywek sieciowych Killzonów wszelakich, ale naprawdę warto choćby wypróbować ten tryb. :)

 

...fabuła przyjemna, choć w zasadzie można ją zignorować i mimo wszystko dobrze się bawić. Wiele osób narzeka na system walki - można ograniczyć się do spamowania jednego podstawowego i jednego specjalnego ataku. Fakt, można, ale wcale nie trzeba. Mi to specjalnie nie przeszkadzało. Wyzwania są dość trudne, sterowanie podczas ślizgu jest delikatnie mówiąc irytujące, ale mimo wszystko uważam, że jest to ścisła czołówka i z niecierpliwością czekam na drugą część.

 

Fabułę raczej polecałbym chłonąć w całości - jest po prostu ciekawa i dobrze poprowadzona. System walki tylko początkowo może wydawać się nie do ogarnięcia, ale po kilku pierwszych misjach/wyzwaniach nie ma z tym już żadnego problemu. Wyzwania owszem są trudne, więc jeśli ktoś celuje w platynkę, trochę włosów z głowy wyrwie. Na szczęście są to tylko zadania poboczne i nie trzeba ich zaliczać, by ukończyć grę.

 

Strzelam w ciemno, że gra sprzedała się nienajlepiej (według vgchartz - 420 000 egzemplarzy) i raczej drugiej części nie będzie. Choć szkoda, bo nawet z przebiegu fabuły można by oczekiwać kontynuacji.

 

Tak czy inaczej, warto zagrać i ukończyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez druga czesc zapowiedziana byla bodajze z tego co sie orientuje i jest w trakcie produkcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez druga czesc zapowiedziana byla bodajze z tego co sie orientuje i jest w trakcie produkcji.

 

Faktycznie, masz rację. Nie wiem jakim cudem mi to umknęło... :blink:  Mój błąd.  :thanks:

 

Jest nawet trailer. :)

http://www.youtube.com/watch?v=5MsMSkDbHwk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawia sterowanie ktore mnie troszke irytowalo dadza wiecej ciekawszych misji w ten swietnie zrobiony otwarty swiat to gra bedzie na prawde mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie spróbuj też multi - jest przekozackie! ...

 

No może dzisiaj rzucę okiem, wczoraj skończyłem GoldenAbyss (ciary) i mam chwilę zanim rozgrzebię kolejny tytuł, zapewne coś z ostatnich tytułow PS+

Problem jedynie w moim skillu który na Vicie delikatnie mówiąc ssie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet szympans Szymek sobie da rade z przeciwnikami w tej grze. :) Mam nadzieje ze w 2 tez bedzie ta kapitalna muzyka :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czyli co? Gravity Rush czy Muramasa?

 

BTW Szympans Szymek to cziter i pozer :hunter:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×