Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Limbo też było w PS+

 

Ja jako czołowy cebulak na wszystko się załapałem  :P

 

Suma wydana na gry na Vitę = 0zł

Ja do tej pory kupiłem Tearaway na premierę za 99zł, oraz Złotą Otchłań jak jeszcze nie było plusa dla Vity za 100zł używkę, ale sprzedałem ją jak rzucili do plusa za 80zł tak więcej gier mam od pyty, a całośc wydatków na gry na Vite to 119zł, więc nie jest źle :) Ogólnie plus zrobił robotę jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw why nie ma w storze gier na vite z Ps2,jest tam sporo perełek i fajnie by było ograć killery z pleja 2:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje fatalną to chyba jakiś sadysta wymyślił. Mnie jeszcze nie szło z gazem/hamulcem na analogu. Przeniosłem je na zwykłe przyciski X/kwadrat i gites :yes:

Ja właśnie chyba grałem gaz/hamulec na analogu, po prostu grało mi się wygodniej. Dla mnie gra ekstra, wbiłem platynkę z przyjemnością, pamiętam, że na ps3 czasem latały jakieś brzydkie słowa ale po przesiadce na vitę nie miałem najmniejszych problemów, ba nawet szło mi o wiele lepiej i czasy były o wiele lepsze. To tak jak z Guacamelee - na ps3 ciężko mi się grało a na vicie wbiłem platynę bez jakichś większych problemów. Musiałbym powrócić do motorstorma i poprawić jeszcze swoje wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw why nie ma w storze gier na vite z Ps2,jest tam sporo perełek i fajnie by było ograć killery z pleja 2:-)

 

Jak nie ma, jak są :D Masz GoW-a, trylogię J&D, Slya Coopera, Final Fantasy X i ostanio Ratcheta - full wypas. A na serio, skoro olewają vitę odnośnie tytułow AAA, i traktują ją już oficjalnie jako wymarzoną platformę dla indyków i uber-hiper remot play z ps4, to mam szczerą nadzieję, że do tego "bogactwa" funkcjonalności dorzucą w końcu giery z ps2. Yakuza 1 i 2 ponoć są już w planach. Choć to nadal za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę na wakcje i postanowiłem odkurzyć psp które od paru lat lezy nieużywane. Kompletnie nie wiem jakie gry sa warte uwagi bo konsoli uzywałem praktycznie tylko do ogladania filmów. Chciałbym żebyście mi polecili jakieś gierki które trzeba zagrać mając tą konsole. Jedyne w co grałem na psp to jakies wwe,locoroco i patapon

edit: Nie zobaczyłem, że to temat o psvita. Jak można to przenieście do odpowiedniego tematu

Edytowane przez massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę na wakcje i postanowiłem odkurzyć psp które od paru lat lezy nieużywane. Kompletnie nie wiem jakie gry sa warte uwagi bo konsoli uzywałem praktycznie tylko do ogladania filmów. Chciałbym żebyście mi polecili jakieś gierki które trzeba zagrać mając tą konsole. Jedyne w co grałem na psp to jakies wwe,locoroco i patapon

 

Polecam przejrzeć dział "gry" ;) Masz GoW-y, Killzona, jrpg, ścigałki i inne platformówki. Nie wiem, co preferujesz, więc na pewno sam coś dla siebie w odpowiednim na forum temacie, lub bezpośrednio na pss, znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos moze w Shinobido 2: Revenge of Zen? Mam okazje lyknac za 4.49€ i sie zastanawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos moze w Shinobido 2: Revenge of Zen? Mam okazje lyknac za 4.49€ i sie zastanawiam. :)

Kupilem w polskim sklepiku za 18 zł - obejrzalem gameplaye na yt i wygląda to ciekawie. (''symulator ninja'').

Jeśli lubisz skradanki to nie masz się co zastanawiać, tym bardziej za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos moze w Shinobido 2: Revenge of Zen? Mam okazje lyknac za 4.49€ i sie zastanawiam. :)

Grałem w demo.

Świetna skradanka i z akcją,za taką cenę bierz śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj PSV. Jaką grą polecilibyście rozpocząć przygodę z tą konsolą? Do wyboru: Motorstorm RC, Crash Bandi, Dragons Crown, Lone Survivor, Monster Ultimate HD, Unit 13, Sine Mora, Hotline Miami, FF VII, Soul Sacrifice, Sonic & All Stars Racing, GTA Liberty City Stories.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj PSV. Jaką grą polecilibyście rozpocząć przygodę z tą konsolą? Do wyboru: Motorstorm RC, Crash Bandi, Dragons Crown, Lone Survivor, Monster Ultimate HD, Unit 13, Sine Mora, Hotline Miami, FF VII, Soul Sacrifice, Sonic & All Stars Racing, GTA Liberty City Stories.

Motorstorm RC,Unit 13 obie polecam dwie i łatwe platyny :)

Również świetny Soul Sacrifice na długie godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od Hotline Miami jak nie grałeś, a później Soul Sacrifice. Poza wymienionymi grami polecałbym Uncharted Golden Abyss i Gravity Rush  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyne gry fps na vite to killzone, resistance i dust(dust nastawiony jest chyba tylko na multi) ? Szukam czegoś ciekawego i nic. Ze scigałek to tylko NFS most wanted godny polecenia.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD: Declassified, Borderlands2, Unit 13, Uncharted (dwie ostatnie TPP) i z ciekawostek DooM :P

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ciekawostkę Doom można legalnie pobrać?Czy trzeba od pupy strony instalować\pobierać

Gra jest jeszcze w certyfikacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, od niedawna mam Vite, szukam dobrego rpg, warto zainteresować się klasykami np. serią Final Fantasy od I do X, czy zainwestować w coś nowszego np. Persona 4, Ys, Atelier, czy odpuścić sobie i skupić się na grach z plusa (mam od grudnia 2012) czyli Soul Sacrifice, Dragon's Crown?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chrapkę na parę tytułów z ps one ale ceny wywalone z kosmosu, jedynie zakupiłem Driver (dobra i tania była). Jedyne moje pudełko to wipeout 2048,reszta to gry plusowe od tamtego roku. Kręci mnie jeszcze killzone, resistance i NFS most wanted (chyba jedne z nielicznych dużych gier na vite), ale czarna kula mi mówi ze prędzej czy później wylądują w plusie . Ceny na allegro tez dosyć spore tych gier.

Niedługo to same indyki będą chyba dodawać bo zapas porządnych tytułów się kończy

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, od niedawna mam Vite, szukam dobrego rpg, warto zainteresować się klasykami np. serią Final Fantasy od I do X, czy zainwestować w coś nowszego np. Persona 4, Ys, Atelier, czy odpuścić sobie i skupić się na grach z plusa (mam od grudnia 2012) czyli Soul Sacrifice, Dragon's Crown?

 

Ja bym ogrywal gierki z plusa a kupisz sobie cos jak juz skonczysz. Ode mnie na pewno warto finala X i persone bo to swietne gry na dlugie godziny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS:Delta, Dragon's Crown, Persona 4 i nawet można tam wcisnąć Gravity Rush - to podstawa dla fana RPGów na Vite - mnóstwo godzin świetnej zabawy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie czaje na demon gaze ale cene trzyma spora ciagle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem demon gaze i nie żałuję, świetna gra i wciąga jak bagno. Do końca sierpnia powinna wystarczyć, a potem disgaea 4 na vite wychodzi więc do końca roku będzie co robić.

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem demon gaze i nie żałuję, świetna gra i wciąga jak bagno. Do końca sierpnia powinna wystarczyć, a potem disgaea 4 na vite wychodzi więc do końca roku będzie co robić.

 

Najtaniej za 129 widzialem ile dales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na premierę i kurcze juz nie pamiętam dokładnie 160-180 zl. Gra jest bardzo dobra i dziwi mnie że tak w sumie cicho o niej.

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na premierę i kurcze juz nie pamiętam dokładnie 160-180 zl. Gra jest bardzo dobra i dziwi mnie że tak w sumie cicho o niej.

 

Dobra sprzedaz miala i planowana jest kontynuacja wiec chyba nie tak cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×